Kontakty

ul. Starowiejska 65/67
80-534 Gdańsk 

 

Konto do wpłat:
Bank: Pekao BP, nr konta: 05 1440 1345 0000 0000 0569 8596 

kontakt

Danuta Kurowska Sklep internetowy
i logistyka
GSM: 607 727 960
tel.: (58) 765 90 81
d.kurowska@oss.com.pl
  fax: (58) 765 08 30  
Anna Węsierska
GSM: 607 727 960
tel.: (58) 765 90 81
a.wesierska@oss.com.pl

Jerzy Hasiak Kierownik działu
higieny
GSM: 601 628 206 j.hasiak@oss.com.pl

Adam Pszenny Dezynfekcja i chemia
profesjonalna
GSM: 601 512 252 a.pszenny@oss.com.pl

Adrian Narloch Dział handlowy GSM: 609 851 251 a.narloch@oss.com.pl

Robert Mucha
Łódź i Polska centralna
GSM: 607 033 465 r.mucha@oss.com.pl

Maciej Lisek Zamówienia publiczne GSM: 607 033 668
tel.: (58) 765 90 83
m.lisek@oss.com.pl

Mirosława Pronobis
Medycyna ogólna tel.: (58) 765 90 82
fax: (58) 765 08 30

GSM: 607 033 596
m.pronobis@oss.com.pl

Elżbieta Jarczyńska
Medycyna ogólna tel.: (58) 765 90 82
fax: (58) 765 08 30

GSM: 607 033 486
e.jarczynska@oss.com.pl

Andrzej Rompa Logistyka i magazyn GSM: 601 802 247 biuro@oss.com.pl

Danuta Rochewicz
Kierownik biura  tel.: (58) 524 30 33
fax: (58) 765 08 30
biuro@oss.com.pl

Magdalena Pietraszko
Główna księgowa GSM: 793 767 397 biuro@oss.com.pl

Jacek Osip  Prokurent   
GSM: 691 498 859 j.osip@oss.com.pl

Radosław Srokowski Prezes Zarządu  
GSM: 601 22 11 32 r.srokowski@oss.com.pl

Mapa dojazdu    

 

pixelpixelpixelpixelpixelpixel