Aktualności

Higiena w pomieszczeniach podopiecznych oraz sprzątanie powierzchni

2017-09-19
Sprzątanie powierzchni w domach pomocy społecznej nie należy do łatwych. Ucząc się od najlepszych opisujemy, jak sprawić, aby praca była mniej czasochłonna. Ważne będą odpowiednie sprzęty sprzątające i preparaty. Wybór właściwych środków pozwala na wykonanie pracy skutecznie w krótszym czasie. Nie zaszkodzi również, jeśli poniesiemy przy tym niższe koszty. Zapraszamy do lektury. Wiecej »

Promocje w sklepie internetowym

2017-09-11

W związku z kończącym się terminem przydatności kilku preparatów, możecie je Państwo zakupić w promocyjnej cenie. 

W Promocji:

Emulsja S&M 1 L.  9,65 zł netto

CitroClorex 2% 100 ml - 13,10 zł netto

Spirigel Complete 100 ml - 8,64 zł netto

Przed zakupem proszę się upewnić, że wszystkie produkty zostaną spożytkowane. Jeżeli pragniecie Państwo kupić pełnowartościowe towary, radzimy wybrać inne opakowanie lub skontaktować się z działem handlowym.

Produkty mają ograniczony termin ważności. Promocja trwa do wyczerpania zapasów.

Wiecej »

Jak ważne jest mycie rąk w domach pomocy społecznej

2017-09-08

Prawidłowe mycie rąk odgrywa niebagatelną rolę w ochronie zdrowia zarówno pracowników, jak i pacjentów. Kontynuując cykl przeznaczony dla Domów pomocy społecznej pragniemy wskazać korzyści, jakie płyną z wdrożenia prawidłowych procedur higieny rąk.

Wiecej »

Metodyka higieny pacjentów w DPS

2017-09-02

Stan zdrowia pensjonariusza zmienia obliczę pracy opiekunów. Inaczej podchodzimy do osób samodzielnych, częściowo zależnych i obłożnie chorych. Pokrótce nakreślamy metody pracy z tymi osobami.

Wiecej »

Algorytm mycia ciała osoby obłożnie chorej

2017-08-28

Wykorzystanie algorytmów mycia ciała pensjonariusza znacznie ułatwia codzienną pracę opiekunów. Istotne jest, żeby czynności wykonywać automatycznie i jednocześnie zwracać uwagę na ewentualne schorzenia pacjenta.

Oprócz prawidłowych technik czyszczenia ciała i zmiany pościeli opisaliśmy również kilka preparatów ułatwiających wykonywanie poszczególnych czynności.

Wiecej »

Promocja - Sekusept Activ 1,5 kg o 50% taniej!

2017-08-22

Dzięki uprzejmości firmy Ecolab zapraszamy Państwa do zakupu Sekusept Activ 1,5 kg w promocyjnej cenie 190 zł netto.

Produkt jest bez wad i z długim terminem ważności. Promocja kończy się 31 października 2017 r.

Metody i środki ułatwiające pracę opiekunów w opiece nad obłożnie chorymi

2017-08-11
Opieka nad osobami obłożnie chorymi jest czasem ponad siły opiekunów. Po rozmowach z kilkoma przedstawicielami domów pomocy społecznej jesteśmy w stanie wskazać kilka metod oraz środków, które ułatwią codzienną pracę. Wiecej »

Ekonomiczne aspekty wykorzystania środków opatrunkowych

2017-07-21
Podsumowując cykl o środkach opatrunkowych chcemy zwrócić uwagę na cenę, skuteczność i wydajność opatrunków. Warto zauważyć, że ekonomiczne środki to nie zawsze te najtańsze. Argumenty zostały wsparte siedmioma nowościami z rynku, które ułatwią Państwu pracę. Wiecej »

Praktyczne uwagi o zabezpieczaniu ran.

2017-07-14
Zabezpieczanie ran pozwala uniknąć zakażeń, które znacznie zwiększają koszty i wydłużają czas leczenia. Przekonaliśmy się o tym z praktyki największych klinik leczenia ran w Polsce. Zachęcamy, aby pokrótce zapoznać się ze stosowanymi w nich metodami. Wiecej »

Zasady doboru opatrunków - najważniejsze wytyczne

2017-07-04
W poradniku wskazaliśmy najważniejsze wytyczne, jakimi należy się kierować wybierając opatrunek. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na stan rany, a nie koniecznie kierować się jej typem. Zapraszamy do lektury. Wiecej »
<< poprzednie 12345678 następne >>
pixelpixelpixelpixelpixelpixel