Aktualności

Okluzja jako metoda wygodnego zabezpieczania ran

2018-03-07

Opatrunków okluzyjnych użyjemy głównie, gdy ranę trzeba zabezpieczyć w sposób przyjazny dla codziennego funkcjonowania pacjenta. Cenna okazuje się wodoodporność przydatna podczas kąpieli, czy niska wypukłość opatrunku okluzyjnego ułatwiająca noszenie go pod ubraniem.

W związku z popularnością zapytań o opatrunki okluzyjne, postanowiliśmy wskazać trzy środki.

Wiecej »

Prośba - zostań dawcą szpiku

2018-03-01

Oprócz krwiodawstwa bardzo ważna dla ratowaniu życia jest rejestracja w bazie dawców szpiku kostnego. W naszym otoczeniu pojawiła się osoba potrzebująca przeszczepu. Dlatego wszyscy nasi pracownicy (którzy jeszcze tego nie zrobili) postanowili się zapisać. Was również prosimy o pomoc przyszłym potrzebującym.

Aby zarejestrować się jako potencjalny dawca najłatwiej będzie przejść na poniższy adres i wcisnąć zielony przycisk.

https://www.dkms.pl/pl

Wiecej »

Środki ostrożności przed zakażeniami HCV

2018-02-16
HCV można zarazić się wszędzie tam, gdzie dochodzi do przerwania ciągłości tkanek. Z uwagi na ilość zagrożeń dużo większe szanse na zakażenie ma pracownik gabinetu, niż pacjent, czy klient. Krótko omawiamy, jakie są najważniejsze elementy higieny, a także wskazujemy kilka skutecznych środków ochrony.
Wiecej »

Nowe rękawiczki z koloidalnym wyciągiem z owsa

2018-02-07
Osoby cierpiące na podrażnienia skóry rąk mogą skorzystać z nowoczesnego produktu, który ma przynosić ulgę. Rękawice z koloidalnym wyciągiem z owsa w wewnętrznej warstwie nawilżają dłonie i wspomagają regenerację skóry. Odznaczają się ponadto dobrymi parametrami rękawic diagnostycznych. Zapraszamy do zapoznania się z produktem. Wiecej »

Działanie preparatów jodowych

2018-01-05
Jod ma dobre właściwości biobójcze, ale o bezpiecznym jego stosowaniu można mówić dopiero wraz z pojawieniem się jodoforów. Jak wcześniej radzono sobie z leczeniem zakażonych ran i czy jod ma właściwości toksyczne? O zastosowaniu jodu piszemy w poniższym materiale. Wiecej »

Dezynfekcja wysokiego poziomu - kiedy ją wykonywać i jakich preparatów użyć?

2017-12-13

Przedmioty, które nie mogą być poddane sterylizacji lub nie opłaca ich się sterylizować ze względu na koszty można w określonych przypadkach poddać dezynfekcji wysokiego poziomu. 

Na rynku znajdziecie Państwo kilka skutecznych preparatów o różnych parametrach użytkowych. Ich porównanie znajdziecie w tekście. Wskazaliśmy tam również konieczne środki ostrożności do stosowania podczas tej procedury.

Wiecej »

Wyprzedaże w sklepie internetowym

2017-11-28

W związku z krótszym niż 6 miesięcy terminem przydatności kilku preparatów, możecie je Państwo zakupić w cenie wyprzedażowej. 

Przed zakupem proszę się upewnić, czy zdążycie Państwo zużyć wszystkie produkty. Jeżeli pragniecie kupić towary z długim terminem ważności, radzimy wybrać inne opakowanie lub skontaktować się z działem handlowym.

Akcja obejmuje:

Produkty mają ograniczony termin ważności. Wyprzedaż trwa do wyczerpania zapasów.

Wiecej »

Ochrona barierowa dłoni zapobiega wysuszaniu rąk

2017-11-27
Nowoczesny preparat barierowy przybył do nas zza oceanu. Gloves in a Bottle to środek zamykający pory skóry, dzięki czemu dłonie są chronione przed szkodliwym działaniem substancji chemicznych. O szerokim zastosowaniu środka ochronnego przeczytacie Państwo w artykule. Wiecej »

Zaopatrzenie apteczki - pomoc w doborze asortymentu

2017-11-26
Dobór wyposażenia apteczki może być kłopotliwy, dlatego przygotowaliśmy dla Państwa kilka typowych rozwiązań.
 
 
W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.
Telefon: (58) 765 90 82
Wiecej »

Wyposażenie gabinetów zabiegowych

2017-11-22
W tym roku poszerzyliśmy ofertę o meble medyczne, które oprócz preparatów higienicznych stanowią ważny element wyposażenia. Osoby zainteresowane doborem asortymentu gabinetu zapraszamy do lektury lub do przejrzenia planu higieny gabinetu zabiegowego. Wiecej »
<< poprzednie 123456789 następne >>
pixelpixelpixelpixelpixelpixel