Warunki handlowe i informacje - dezynfekcja24.com

Termin dostawy (stan na 5/05/2019 r.)

Przez ostatnie 12 miesięcy 98,56% zamówień zostało wysyłanych terminowo.
W razie jakichkolwiek problemów natychmiast kontaktujemy się z zamawiającym. Od początku listopada 2011 r. wszystkie sprawy związane z zamówieniami zostały uzgodnione w ciągu 1. dnia roboczego, z czego ponad 68% w tym samym dniu kalendarzowym.
Udzielamy GWARANCJI, że Państwa zamówienie zostanie wysłane w czasie określonym na karcie produktu.

Dla stałych odbiorców negocjujemy indywidualne warunki handlowe  

Jeżeli wartość Państwa zamówień przekracza 700 zł. miesięcznie, prosimy o skorzystanie z opcji "Zapytaj o ceny dla stałych odbiorców" (widocznej obok ceny produktu). Dzięki niej możecie Państwo przesłać miesięczne zapotrzebowanie na poszczególne produkty. W ciągu 48 godzin przygotujemy dla Państwa ofertę cenową.

jako hurtownia promujemy zamawianie opakowań zbiorczych. Takie zakupy są premiowane dodatkowym 5% rabatem. Na początku promocja obejmuje rękawice medyczne, a wkrótce zostanie rozszerzone na wiele innych grup produktów.

Zapytanie można również złożyć telefonicznie (58 524 30 33) lub przesłać e-mailem.

Szpitale, ZOZ-y, jednostki budżetowe oraz  stali odbiorcy mają możliwość otrzymywania faktur z odroczonym terminem płatności.

Towar na zamówienie i dostępność

 

 

Od 19/04/2012 r. nasz sklep internetowy jest w pełni zintegrowany z systemem zarządzania magazynem i sprzedażą. Informacje o dostępności produktów w naszym magazynie są synchronizowane co 20 min.


 

 

 

Dostawa w drodze

Produkt, jest stale w naszej ofercie. Brak jest chwilowy i z całą pewnością towar został zamówiony i jest w drodze od dostawcy. Udzielamy GWARANCJI, że Państwa zamówienie zostanie wysłane w czasie określonym na karcie produktu.

 

  Produkt na zamówienie

Wszystkie produkty wystawione w sklepie są stale w naszej ofercie. Towar na zamówienie jesteśmy w stanie sprowadzić  przy najbliższej dostawie, czyli do 7. dni roboczych. Zwykle są to 2-3 dni robocze.

Stany magazynowe produktów na zamówienie nie są synchronizowane.


Szukany produkt nie został odnaleziony?
 

To wcale nie musi oznaczać, że nie mamy go w magazynie. Sklep internetowy jest młodszym bratem naszej hurtowni. Systematycznie wprowadzamy do niego kolejne produkty z naszej oferty. Ponieważ chcemy, aby prezentacja produktu była profesjonalna, musi zabrać to trochę czasu. Nie wahaj się przed zadaniem pytania. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

 BESTSELLER 

Lista bestsellerów zawiera 12 pozycji i jest tworzona automatycznie na podstawie ilości zamówień na dany produkt. Lista jest prowadzona od 01/01/2012 r.
Nie ingerujemy w żaden sposób w jej zawartość, porządek produktów w strefie "Bestsellery" na stronie głównej jest losowy, a na liście - alfabetyczny.

POLECANE 

Na liście "polecane przez OSS" znajdziecie Państwo produkty, na które - naszym zdaniem - warto zwrócić uwagę.

 

Zapraszam do współpracy,

Radosław Srokowski  Radosław Srokowski
  Prezes Zarządu
  

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixelpixelpixelpixelpixelpixel