Aktualności

Tablice Snellena jako sprawdzona metoda badania wzroku

2018-12-07

Tablice okulistyczne z powodzeniem są stosowane od przeszło 150 lat. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wszystkie powszechnie wykorzystywane modele tablic.

Wiecej »

Dezynfekcja rąk dla skóry wrażliwej

2018-12-04

Dezynfekcja skóry wrażliwej jest zadaniem dla preparatów najwyższej jakości. Z całej oferty środków do dezynfekcji rąk wybraliśmy kilka produktów, które będą właściwe zarówno do długotrwałego stosowania, jak i do skóry wrażliwej.

Wiecej »

Oficjalna zmiana adresu firmy

2018-11-30

Szanowni Państwo, od 1 grudnia 2018 r. oficjalny adres firmy to:

ul. Siennicka 25,
80-758 Gdańsk

Prosimy o uwzględnienie zmian podczas wystawiania faktur i innych dokumentów.

Wiecej »

Wybór opatrunku odpowiedniego do rodzaju rany

2018-11-27

Dobór opatrunku nie jest łatwym zadaniem. Pod uwagę bierze się kilka czynników, które decydują, jakie środki zastosować. Zapraszamy do zapoznania się z poradnikiem, w którym wskazujemy najnowsze metody działania – wśród nich metodę TIME. Znajdziecie tam Państwo także kilka skutecznych środków opatrunkowych.

Wiecej »

Nowe opatrunki od firmy KIKGEL

2018-11-20

Zdejmowanie opatrunku z rany może być nieprzyjemne, dlatego w naszej ofercie pojawiły się opatrunki z adhezyjną warstwą silikonową Silfix. Umożliwiają bezurazowo zdejmować opatrunek, a także nie uszkadzają ziarniny.

O tych i innych nowatorskich produktach, jak chociażby zastosowaniu miodu Manuka, przeczytacie Państwo w tekście.

Wiecej »

Chirurgiczna dezynfekcja rąk - lista preparatów

2018-11-13

Higiena rąk podczas zabiegów chirurgicznych jest jednym z najważniejszych zabezpieczeń przed zakażeniem krzyżowym. Opracowaliśmy listę preparatów, które wielokrotnie dowiodły swojej wartości. Warto m.in. zwrócić uwagę na środki z krótszym czasem aplikacji.

Wiecej »

Nowe preparaty marki Sterillium

2018-11-06

W naszej ofercie pojawiły się dwa sprawdzone preparaty marki Sterillium.

Zostały dopuszczone do krótszej, półtoraminutowej aplikacji podczas chirurgicznej dezynfekcji rąk. Wykazują przedłużony efekt działania i zawierają substancje pielęgnujące, bez barwników i substancji zapachowych. Można je już zamawiać.

Wiecej »

Oferta preparatów firmy BODE

2018-10-31
W naszym sklepie pojawiły się preparaty firmy BODE chemie GMBH. To sprawdzone na Zachodzie  środki do profesjonalnej ochrony skóry, produkty do dezynfekcji rąk, dezynfekcji powierzchni i reprocessingu instrumentów medycznych.

Zapraszamy do przejrzenia listy preparatów. Wiecej »

Promocje w sklepie internetowym październik / listopad 2018 r.

2018-10-26

Chcąc zachęcić Państwa do aktywniejszego korzystania z naszego sklepu internetowego wprowadziliśmy kilka nowych promocji cenowych.

Towary w cenach specjalnych można zakupić do wyczerpania zapasów.
Promocja obejmuje wyłącznie  produkty pełnowartościowe.

Zapraszamy do przejrzenia listy.

Wiecej »

Asortyment hurtowni medycznej

2018-10-18
Nasza oferta stale się poszszerza. Podejmujemy współpracę z kolejnymi firmami i specjalistami, którzy doradzają nam w doborze asortymentu dla mniej popularnych specjalizacji.Wszystkie sprzedawane przez nas towary mają atesty, które gwarantują, że spełniają polskie i unijne normy. Wiecej »
<< poprzednie 1234567891011 następne >>
pixelpixelpixelpixelpixelpixel