Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
( ilość produktów: 31 )

Probówki - kompleksowa oferta medyczna

Probówki do pobierania krwi systemu próżniowego Improvacuter (lub inaczej: bezpiecznego systemu zamkniętego) stanowią ofertę firmy Improve Medical.

Atutem systemu bezpiecznego próbówek jest również szybkość pobierania próbek, co w konsekwencji przyspiesza pozyskiwanie wyników i zmniejsza koszty całego procesu.

Lista dostępnych typów probówek:

Wszystkie produkty dostępne są także w menu (po lewej stronie).

Probówki są klinicznie badane, aby potwierdzić skuteczność ich działania. Charakteryzują się łatwym uzyskiwaniem powtarzalnych wyników, a także prostotą używania.

Pełne wyposażenie systemu zamkniętego probówek Improvacuter zostało opracowane z myślą o bezpieczeństwie personelu medycznego narażonego na liczne zakłucia i kontakt z krwią. Ważnym aspektem pracy z probówkami jest komfort pacjenta i klarowność prowadzonych badań.

System próżniowy stał się nowym standardem bezpieczeństwa i jest powszechnie wprowadzany w polskiej ochronie zdrowia.

 

Dystrybutorem probówek w Polsce oraz potrzebnego do nich wyposażenia jest firma Biomedico z Gdyni.

Podział probówek ze względu na popularne rodzaje:

Co oprócz probówek - wyposażenie

Oprócz probówek polecamy Państwu igły kompatybilne z systemem zamkniętym IMPROVACUTER. Znajdziecie tam cztery rodzaje igieł różniące się rodzajem zabezpieczenia i długością węża. Oprócz tego oferujemy takie elementy jak holdery i adaptery luer. Więcej przyrządów do pobrań dostępne jest w dziale sprzętu jednorazowego do pobrań.

Oferta nie byłaby pełna bez wirówek laboratoryjnych. Proponujemy sześć modeli wirówek, które dobiera się zależnie od przyjętych procedur i potrzeb klinicznych. Wirówki stanowią dobry kompromis pomiędzy wysoką jakością, a niewygórowaną ceną. Są solidne i bezawaryjne, objęte gwarancją na terenie Polski.

 

Dodatkiem do gabinetów, sal chorych, czy klinik będą meble medyczne, pośród których często wybierane są stanowiska i fotele do pobierania krwi.

 

Czytaj więcej informacji ▼ (Rozwiń)

pixelpixelpixelpixelpixel