System higieniczny Tork

 

Marka Tork oferuje wysokiej jakości dozowniki oraz produkty higieny dłoni. Rozwiązania pozwalają oszczędzić cenny czas personelu sprzątającego oraz zmniejszyć ilość zużywanego papieru. Argumenty przytoczymy w dalszej części tego tekstu.

 

Wszystkie produkty Tork oznaczone są symbolami kompatybilnych systemów.

W praktyce papier pasujący do wybranego dozownika musi mieć to samo oznaczenie - np. H1.

Produkty z różnymi oznaczeniami nie będą kompatybilne - przykładowo, balsam do rąk S2 nie będzie odpowiedni do dozowników na mydło S1.

 

Spis treści:

 

 

Obok zakupu dozowników oferujemy Umowę Użyczenia dla dozowników TORK - jeżeli chcecie Państwo profesjonalnie wyposażyć swoją placówkę bez dużych inwestycji, polecamy właśnie tę metodę. Zobacz ofertę użyczenia (link)

 

Ogólnie o systemach dozowania papieru Tork

 

Nowoczesne systemy dozowania papieru - zarówno do rąk, jak i papieru toaletowego zmierzają w stronę ograniczenia zużycia, a także uwolnienia zespołów sprzątających od częstych wymian rolek. Te dwa czynniki składają się na najwyższe koszty związane z zastosowaniem systemów higieny rąk.

 

Marka Tork wychodzi powyższym problemom naprzeciw. Rozwiązania zastosowane w systemach oferują:

 

 1. wysoką jakość papieru co ogranicza ilość zużywanych odcinków,
 2. kondensacja papieru pozwala zmieścić w dozownikach dużą jego ilość - 150 lub 280 metrów,
 3. wskaźniki ilości papieru informują personel sprzątający kiedy trzeba będzie wymienić rolkę lub uzupełnić wkład typu ZZ,
 4. konstrukcje dozowników są ergonomiczne, co skraca czas obsługi dozowników.

 

 

W konsekwencji praktycznie każda osoba wykorzystuje jeden lub dwa listki papieru do wytarcia rąk i około trzech - czterech listków papieru toaletowego. Wiąże się to z oszczędnością wydatków związanych z zakupem papieru i uwolnieniem czasu pracy pracowników.

 

Ponadto opisane poniżej dozowniki pozwalają umieścić dodatkową rolkę, albo uzupełniać wkłady, dzięki czemu nie zabraknie papieru w dozownikach.

 

Dozowniki Tork wydają pojedyncze odcinki papieru, co w połączeniu z jego wysoką jakością ograniczają zużycie nawet o 40% względem systemów innych producentów.

 

dozowniki tork

 

Papier do czyszczenia rąk Tork

 

W ofercie Trok dostępne są dwa rodzaje dozowników papieru do rąk:

 

 

System Tork Matic - H1

 

To system dozowania ręczników w roli. Oznaczenie produktów kompatybilnych – H1.

 

Tork matic dozownik manualny Tork matic dozownik automatyczny

 

Dozownik Matic

 

W każdym dozowniku znajduje się zestaw montażowy (gwoździe, kołki, guziki, kluczyk). Co ciekawe, do każdego opakowania dozowników TORK dołączony jest taki sam zestaw montażowy – niezależnie, czy korzystacie Państwo z dozowników na mydło, ręczniki, czy papier toaletowy, wszystkie one mają jeden uniwersalny kluczyk. Ogranicza to wysiłek personelu sprzątającego do wykorzystywania tylko z jednego klucza.

 

Dozownik Matic jest wykonany z ABSu. Składa się z części przezroczystej do obserwowania ilości papieru i nieprzezroczystej. Na tylnej ściance dozowników znajdują się liczne otwory umożliwiające dostosowanie dozownika do kołków zamontowanych na ścianie. Ogranicza to konieczność wybijania kolejnych dziur w ścianie. Warto podkreślić fakt, że jeśli w dozowniku nie ma otworu dopasowanego do założonych kołków, to otwory można nawiercić w tylnej ściance dozownika. Zgodnie z oświadczeniem producenta nie traci on swojej gwarancji.

Dozownik Matic ma wmontowaną poziomicę, dzięki czemu zostanie odpowiednio zamocowany na ścianie.

 

Do cech funkcjonalnych dozownika należy wskaźnik stanu papieru - dobrze widoczny z zewnątrz. Pusta bela papieru oznaczona jest kolorem czerwonym, a gdy załadujemy belę zmieni kolor na zielony. Stopniowe zużywanie papieru będzie przesuwało wskaźnik na czerwony kolor. Dodatkowe objaśnienia znajdziecie Państwo wewnątrz dozowników – po ich otwarciu.

 

W naszej rozmowie z przedstawicielką firmy Tork, panią Hanną Bartnicką zapytaliśmy, kiedy dozowniki się psują i jakie części są narażone na uszkodzenia. W odpowiedzi usłyszeliśmy, że części dozowników nie ulegają eksploatacji, która zakłóca ich działanie, co najwyżej wnętrze dozownika po kilku latach intensywnej eksploatacji może zżółknąć. Ważne jest natomiast to, że ani gilotyna do przecinania papieru, ani ruchome części dozownika się nie zużywają. Jeżeli zaś dojdzie do uszkodzenia części producent wymienia zużyty dozownik na nowy w ramach gwarancji.

 

Proszę pamiętać, że stosowanie papieru niedopasowanego do dozowników Tork zwiększa ryzyko uszkodzenia dozownika. W takich przypadkach producent nie może go serwisować – czyt. zrealizować gwarancji.

 

Dozowniki Tork Matic polecane są do stosowania m.in. w szpitalach, przychodniach, gabinetach zabiegowych.  

 

Papier do systemu Tork Matic

 

W ofercie dostępne są dwa rodzaje papieru:

 

 • Najbardziej popularny, jednowarstwowy, długi, biały
 • Papier jakości premium, dwuwarstwowy, krótszy

 

 tork matic ręczniki

 

Co ważne – ręczniki Tork Matic nie są perforowane w odróżnieniu od innych produktów dostępnych na rynku – dozowniki wyposażone są w gilotynę do przycinania papieru (bezpieczną dla dłoni), dzięki czemu dozują pojedyncze, równe odcinki papieru, które się nie strzępią.

 

Tork Matic, ręcznik w roli, ekstra długi, 6 rol, x 280 m, H1

 

Najbardziej popularny, jednowarstwowy biały papier złożony z celulozy i makulatury, pakowany po 6 rolek w opakowaniu. Każda rolka ma swoją banderolę zabezpieczającą przed rozwinięciem papieru w transporcie.

 

Każda rolka papieru Tork ma wbudowaną glizę. W przypadku długiego papieru Tork Matic będzie ona niebieska. Niebieska wypustka glizy służy do tego, by łatwiej i szybciej zamontować papier. Szczegóły zakładania dostępne są w instrukcji obsługi dozownika. Ułatwieniem są strzałki wewnątrz dozownika.

 

Tork Matic® dwuwarstowy miękki ręcznik w roli Advanced, 6 rol, x 150 m, H1

 

 

To papier wyższej jakości, dwuwarstwowy ma więcej celulozy, a mniej makulatury, dzięki czemu jest bardziej atrakcyjny w dotyku od papieru jednowarstwowego. Odpowiedni również do wycierania twarzy.

 

Lepszą jakość papierów Tork rozpoznacie Państwo po ornamentacyjnych listkach naniesionych na wierzchnią warstwę papieru  

 

Tork Matic, ręcznik w roli, ekstra długi, 6 rol, x 280 m, H1

 

System Tork Reflex – M4

 

Dozownik uzupełniany jest rolkami papieru służącego zarówno jako czyściwo, jak i papier do wycierania rąk

 

 

 

Głowica dozownika Tork Reflex jest ruchoma, co pozwala odpowiednio ją ustawić i wyciągać papier z każdej strony (z przodu, z boków, z dołu).

 

Jest to system ekonomiczny o bardziej przemysłowo-funkcjonalnym zastosowaniu. Od systemu Tork Matic H1 odróżnia go jakość papieru - system Matic ma bardziej delikatny papier. Warto podkreślić, że różnica w jakości papieru ma duże znaczenie w momencie, gdy wycieramy nim twarz. Czyściwo jest do tego zdecydowanie nieodpowiednie i należy wtedy skorzystać z papieru klasy premium (np. miękkiego ręcznika w roli Advanced Tork Matic® ). Nie zaś nie stoi na przeszkodzie by oba papiery służyły do wycierania rąk.

Dozownik Tork Reflex

 

Tork reflex dozownik Tork refelx czyściwo papierowe

 

Technika suszenia dłoni

 

Wzmianki wymaga również fakt, że ręce należy osuszać z pomocą ręczników, a nie wycierać nimi dłonie. Skutkiem ubocznym wycierania jest podrażnianie skóry. Tarcie nie jest wskazane dla naskórka, a dodatkowo przyczynia się do usuwania płaszcza lipidowego ze skóry. Zwykłe przykładanie ręcznika pochłaniającego wodę jest o wiele bardziej skuteczne. Różnicę zauważą szczególnie osoby zmagające się z dolegliwościami skóry dłoni.

 

Dozowniki  typu Reflex polecane są do:

 • siłowni,
 • klubów fitness,
 • sal gimnastycznych,
 • obiektów gastronomicznych,
 • zakładów spożywczych,
 • przetwórstwa,
 • warsztatów samochodowych
 • i różnego rodzaju innych usług oraz obiektów handlowych.

 

Biały papier przejmuje kolor, dlatego jego wykorzystywanie jest uzasadnione we wszystkich miejscach, w których może dojść do zanieczyszczenia powierzchni krwią.

 

Dozownik Tork Reflex wykorzystuje perforowane papiery systemu M4.

 

Papier toaletowy Tork

Dozowniki do papieru toaletowego Mini Jumbo – T2

 

Wszystkie dozowniki Mini Jumbo mają wmontowaną poziomicę i oznaczenie swojego systemu T2. Pasujący do dozowników papier również oznaczany jest symbolem T2.

 

Do dozownika Mini Jumbo mieści się druga rolka, gdy pierwsza już się kończy. Czyli, gdy na listkach papieru pojawia się czerwony znaczek jest to znak, że można zamontować drugą rolkę. Wtedy obie są zużywane jednocześnie.

 

Ekonomika zastosowania systemów dozowania papieru toaletowego Tork

 

Wątkiem wartym poruszenia jest to, że jednym z większych kosztów używania papieru toaletowego jest jego obsługa.

 

Zespół sprzątający pracujący zgodnie z harmonogramem wymienia rolki w odpowiednich odstępach czasu. W dozownikach Tork Mini Jumbo konieczność sprawdzania dozowników pozostawia duży margines bo w dozowniku można umieścić zapasową rolkę, gdy pierwsza się kończy. Zamontowanie dodatkowej rolki w momencie kończenia się pierwszej gwarantuje, że papieru nie zabraknie.

 

W systemach, w których nie można zamontować dwóch rolek papieru toaletowego zawsze staje się przed dylematem czy wyrzucić niezużytą rolkę papieru i zamontować nową, czy poczekać do jej skończenia, przy czym ryzykujemy, że w toalecie przez pewien czas nie będzie papieru.

 

wymiana wkładów w dozownikach Tork

 

System dozowników do papieru toaletowego SmartOne – T8

 

System SmartOne charakteryzuje się efektywnością pod względem ekonomicznym. Cena papieru jest niewiele wyższa od konkurencyjnych papierów toaletowych, za to jakość papieru SmartOne pozwala wykorzystać znacznie mniejszą jego ilość.

W typowych, tańszych dozownikach papier toaletowy praktycznie pobierany jest z dozowników na metry – mówiąc kolokwialnie. Dozownik SmartOne pozwala na wyjęcie pojedynczych odcinków papieru. Warta podkreślenia jest jakość papieru, opracowana z myślą o potrzebach użytkowników.

 

Te cechy sprawiają, że papier pobierany jest w niewielkich ilościach - średnio trzech listków na osobę. W porównaniu z tradycyjnymi dozownikami zmniejsza to zużycie papieru nawet o 40%.

 

Podkreśla się też aspekt higieniczny – papier wyciągany z dozownika nie był dotykany przez poprzedniego użytkownika łazienki.

 

Do dozowników SmartOne pasuje papier systemu T8: Tork SmartOne, papier toaletowy w roli, 6 rol. x 207 m, T8

 

Dozowniki preparatów w płynie

 

Dozowniki preparatów dzielą się na trzy linie:

 

 • Biała
 • Czarna
 • Ze stali nierdzewnej (najdroższa i najbardziej atrakcyjna wizualnie)

 

Preparaty z kolei dzielą się na:

 

 • Mydło w płynie – system S1
 • Mydło w pianie – system S4

 

 

Jednorazowe butelki są szczelnie zamknięte – nie można ich odkręcić, ani nic do nich dolać. Wraz z dozownikami stanowią system zamknięty spełniający wysokie wymagania higieniczne. 

Warto podkreślić, że w odróżnieniu od niektórych marek dozowników spotykanych na rynku nie jest to „system zamknięty wyłącznie kluczykiem”, w których można z łatwością otwierać butelki.

 

Każda butelka z przodu jest sztywna i twarda, a z tyłu miękka. Podczas zużycia miękka część butelki zapada się, bo wysysane jest z niej powietrze. W ten sposób, po zużyciu butelki w dozowniku przyjmuje ona skondensowane rozmiary płaskiej łódeczki. Odpady tego typu jednorazowych butelek nie zajmują relatywnie mało miejsca.

 

Butelki nie można uzupełniać. Pasuje wyłącznie do dozowników marki Tork

 

Zapalona żółta dioda oznacza, że kończy się wkład mydła, a czerwona dioda, że bateria jest na wyczerpaniu.

 

Tork preparaty higieniczne

 

Technika mycia rąk

 

Dla przypomnienia warto dodać, że mydło należy nanosić zawsze na zwilżone dłonie, rozprowadzić je do uzyskania piany, zmyć wodą i osuszyć ręcznikiem.

 

Mydła w pianie jako jedyne mogą być dozowane w automatycznych dozownikach. Aby dobrze zamontować butelkę w dozowniku należy ją przekręcić.

 

Podkreślamy też, że tego typu mydła mają mniej wykonanych badań (względem mydeł w płynie) i polecane są głównie do przemysłu spożywczego, gastronomii oraz innych gałęzi biznesu, które mają mniejsze wymagania higieniczne. Jednocześnie są bardziej wydajne od mydeł w płynie.

 

W systemach Tork mydła w pianie mogą być dozowane z pomocą dozownika automatycznego.

 


 

Cały system dostępny w ofercie naszej hurtowni:

 

Dozowniki Tork

Preparaty i środki

Papier i czyściwo

 

Pełen spis produktów znajduje się pod hasłem Tork

 

W razie pytań związanych z doborem asortymentu prosimy o kontakt z Adamem Pszennym, opiekunem działu.
Tel.: 601 512 252 e-mail: a.pszenny@oss.com.pl

 

Czytaj więcej informacji ▼ (Rozwiń)


 

Sortuj po:
Wyświetl
Widoki
« 123
producent: Tork
Tork bardzo mocne czyściwo papierowe do trudnych zabrudzeń, dwuwarstwowe, 2 rolki x 170 m, W1 i W2

Tork bardzo mocne czyściwo papierowe do trudnych zabrudzeń, dwuwarstwowe, 2 rolki x 170 m, W1 i W2

Najmocniejszy papier z oferty Tork. Jest wielofunkcyjny, skutecznie pochłania rozmaite zanieczyszczenia - w tym wodę i olej. ref: 130062

109.47875.76 PKT
producent: Tork
Tork bezzapachowy balsam do rąk i ciała, 475 ml, S2PromocjaPolecany

Tork bezzapachowy balsam do rąk i ciała, 475 ml, S2

Balsam przeznaczony do skóry suchej, wrażliwej i normalnej, pozbawiony substancji zapachowych. Zawiera witaminę E i olejek canola. Dozowany z pomocą dozowników Tork mini w systemie S2. ref: 420202

33.5723.36186.88 PKT
producent: Tork
Tork biały dozownik do papieru toaletowego w składce, T3

Tork biały dozownik do papieru toaletowego w składce, T3

Praktyczny, nowoczesny i estetyczny dozownik papieru toaletowego w składce. Pozwala kontrolować stan papieru i dołożyć go nim się wyczerpie. Przeznaczony do łazienek o małym i średnim natężeniu ruchu. ref: 556000

95.01760 PKT
producent: Tork
Tork czarny dozownik do papieru toaletowego w składce, T3

Tork czarny dozownik do papieru toaletowego w składce, T3

Praktyczny, nowoczesny i estetyczny dozownik papieru toaletowego w składce. Pozwala kontrolować stan papieru i dołożyć go nim się wyczerpie. Przeznaczony do łazienek o małym i średnim natężeniu ruchu. ref: 556008

95.01760 PKT
producent: Tork
Tork czyściwo papierowe do lekkich zabrudzeń, 8 rolek x 120 m, M1PromocjaPolecany

Tork czyściwo papierowe do lekkich zabrudzeń, 8 rolek x 120 m, M1

Jednowarstwowy, miękki papier do usuwania lekkich zabrudzeń i do wycierania rąk. Dobrze pochłania wodę. ref: 100130

188.66156.211249.68 PKT
producent: Tork
Tork czyściwo papierowe do trudnych zabrudzeń, dwuwarstwowe, 2 rolki x 170 m, W1 i W2

Tork czyściwo papierowe do trudnych zabrudzeń, dwuwarstwowe, 2 rolki x 170 m, W1 i W2

Bardzo mocny, wielofunkcyjny papier skutecznie pochłania rozmaite zanieczyszczenia - w tym wodę i olej. ref: 130072

109.47875.76 PKT
producent: Tork
Tork delikatne mydło w pianie, 1 L, S4PromocjaPolecany

Tork delikatne mydło w pianie, 1 L, S4

Delikatne mydło stosowane do wszystkich rodzajów skóry. Ma łagodny zapach, działanie nawilżające i zawiera składniki odżywcze. Dozowane z pomocą dozowników Tork w systemie S4. ref: 520501

48.7733.50268 PKT
producent: Tork
Tork delikatne mydło w płynie, 1 L, S1 PromocjaPolecany

Tork delikatne mydło w płynie, 1 L, S1

Bardzo delikatne mydło w płynie, zostało pozbawione substancji zapachowych i barwników aby być lepiej tolerowane przez skórę. Może być wykorzystywane do skóry wrażliwej. Dozowane z pomocą dozowników do mydła w płynie Tork w systemie S1. ref: 420701

27.5919.83158.64 PKT
producent: Tork
Tork dozownik automatyczny do mydła w pianie, biały, S4

Tork dozownik automatyczny do mydła w pianie, biały, S4

Biały automatyczny dozownik do mydła w pianie. ref: 561600

369.822958.56 PKT
producent: Tork
Tork dozownik automatyczny do mydła w pianie, biały, S4

Tork dozownik automatyczny do mydła w pianie, biały, S4

Biały automatyczny dozownik do mydła w pianie. ref: 561600

369.822958.56 PKT
producent: Tork
Tork dozownik automatyczny do mydła w pianie, biały, S4 UŻYCZENIEPolecany

Tork dozownik automatyczny do mydła w pianie, biały, S4 UŻYCZENIE

Biały automatyczny dozownik do mydła w pianie. ref: 561600 - UMOWA UŻYCZENIA

601.4761.50
producent: Tork
Tork dozownik automatyczny do mydła w pianie, stal nierdzewna, S4

Tork dozownik automatyczny do mydła w pianie, stal nierdzewna, S4

Dozownik wykonany ze stali nierdzewnej i pokryty dodatkową warstwą zabezpieczającą przed pozostawieniem odcisków palców. ref: 460009

369.822958.56 PKT
producent: Tork
Tork dozownik automatyczny do mydła w pianie, stal nierdzewna, S4 UŻYCZENIEPolecany

Tork dozownik automatyczny do mydła w pianie, stal nierdzewna, S4 UŻYCZENIE

Dozownik wykonany ze stali nierdzewnej i pokryty dodatkową warstwą zabezpieczającą przed pozostawieniem odcisków palców. ref: 460009 - UMOWA UŻYCZENIA

512.4361.50
producent: Tork
Tork dozownik do mydła w płynie i sprayu, biały, S1 i S11PromocjaPolecany

Tork dozownik do mydła w płynie i sprayu, biały, S1 i S11

Estetyczny dozownik stosowany w łazienkach o dużym natężeniu ruchu. W połączeniu z zastosowaniem odpowiednich mydeł jest bardzo wydajny. ref: 560000

78.8361.91495.20 PKT
producent: Tork
Tork dozownik do mydła w płynie i sprayu, biały, S1 i S11. UŻYCZENIEPolecany

Tork dozownik do mydła w płynie i sprayu, biały, S1 i S11. UŻYCZENIE

Estetyczny dozownik stosowany w łazienkach o dużym natężeniu ruchu. W połączeniu z zastosowaniem odpowiednich mydeł jest bardzo wydajny. ref: 560000 - UMOWA UŻYCZENIA

78.839.84
producent: Tork
Tork dozownik do mydła w płynie i sprayu, czarny, S1 i S11PromocjaPolecany

Tork dozownik do mydła w płynie i sprayu, czarny, S1 i S11

Stosowany w łazienkach o dużym natężeniu ruchu. Jest prosty w użyciu przez dzieci i osoby starsze oraz łatwy w obsłudze dla personelu sprzątającego. ref: 560008

78.83630.64 PKT
producent: Tork
Tork dozownik do mydła w płynie i sprayu, czarny, S1 i S11 UŻYCZENIEPolecany

Tork dozownik do mydła w płynie i sprayu, czarny, S1 i S11 UŻYCZENIE

Stosowany w łazienkach o dużym natężeniu ruchu. Jest prosty w użyciu przez dzieci i osoby starsze oraz łatwy w obsłudze dla personelu sprzątającego. ref: 560008 - UMOWA UŻYCZENIA

78.839.84
producent: Tork
Tork dozownik do mydła w płynie z łokciownikiem, biały, S1PromocjaPolecany

Tork dozownik do mydła w płynie z łokciownikiem, biały, S1

Dozownik łokciowy stosowany miejscach, których higiena dłoni ma krytyczne znaczenie. Konserwacja dozownika jest intuicyjna, a wymiana wkładów jest szybka i prosta. ref: 560100

173.43138.811110.40 PKT
producent: Tork
Tork dozownik do mydła w płynie z łokciownikiem, biały, S1. UŻYCZENIEPolecany

Tork dozownik do mydła w płynie z łokciownikiem, biały, S1. UŻYCZENIE

Dozownik łokciowy stosowany miejscach, których higiena dłoni ma krytyczne znaczenie. Konserwacja dozownika jest intuicyjna, a wymiana wkładów jest szybka i prosta. ref: 560100 - UMOWA UŻYCZENIA

173.439.84
producent: Tork
Tork dozownik do mydła w płynie z łokciownikiem, czarny, S1PromocjaPolecany

Tork dozownik do mydła w płynie z łokciownikiem, czarny, S1

Dozownik łokciowy stosowany miejscach, których higiena dłoni ma krytyczne znaczenie. Konserwacja dozownika jest intuicyjna, a wymiana wkładów jest szybka i prosta. ref: 560108

173.43129.001032 PKT
producent: Tork
Tork dozownik do mydła w płynie z łokciownikiem, czarny, S1 UŻYCZENIEPolecany

Tork dozownik do mydła w płynie z łokciownikiem, czarny, S1 UŻYCZENIE

Dozownik łokciowy stosowany miejscach, których higiena dłoni ma krytyczne znaczenie. Konserwacja dozownika jest intuicyjna, a wymiana wkładów jest szybka i prosta. ref: 560108 - UMOWA UŻYCZENIA

173.439.84
producent: Tork
Tork dozownik Mini do ręczników centralnie dozowanych, M1PromocjaPolecany

Tork dozownik Mini do ręczników centralnie dozowanych, M1

Dozownik do zastosowań profesjonalnych obejmujących czyszczenie rąk i wycieranie powierzchni. Ma niewielkie rozmiary. ref: 658000

170.011360.08 PKT
producent: Tork
Tork ekstradelikatne mydło w pianie do skóry wrażliwej, 1 L, S4PromocjaPolecany

Tork ekstradelikatne mydło w pianie do skóry wrażliwej, 1 L, S4

Bardzo delikatne mydło w gęstej pianie - przeznaczone do skóry wrażliwej. Ma łagodny zapach, działanie nawilżające i zawiera składniki odżywcze. Dozowane z pomocą dozowników Tork w systemie S4. ref: 520701

58.7140.83326.72 PKT
producent: Tork
Tork ekstrahigieniczne mydło w płynie, 1 L, S1PromocjaPolecany

Tork ekstrahigieniczne mydło w płynie, 1 L, S1

Mydło pozbawione substancji zapachowych i barwników. Skutecznie oczyszcza dłonie z olejów i smarów Dozowane z pomocą dozowników do mydła w płynie Tork w systemie S1. ref: 420810

29.4521.16169.28 PKT
producent: Tork
Tork ekstramiękki papier toaletowy w rolce konwencjonalnej, 4 warstwowy, 6 szt. x 153 arkusze, T4PromocjaPolecany

Tork ekstramiękki papier toaletowy w rolce konwencjonalnej, 4 warstwowy, 6 szt. x 153 arkusze, T4

Bardzo miękki papier toaletowy o wysokiej wydajności użytkowej. ref: 110405

12.3011.8995.20 PKT
producent: Tork
Tork kosz na odpady 50 L, biały, B1

Tork kosz na odpady 50 L, biały, B1

Funkcjonalny kosz na śmieci Tork. ref: 563000 sprzedawany bez pokrywy

299.002392 PKT
producent: Tork
Tork manualny dozownik do mydła w pianie, biały, S4PromocjaPolecany

Tork manualny dozownik do mydła w pianie, biały, S4

Nowoczesny i estetyczny dozownik. Jest łatwy w obsłudze dla personelu sprzątającego. Charakteryzuje go nieskomplikowana wymiana wkładu. ref: 561500

85.7267.99543.92 PKT
producent: Tork
Tork manualny dozownik do mydła w pianie, biały, S4 UŻYCZENIEPolecany

Tork manualny dozownik do mydła w pianie, biały, S4 UŻYCZENIE

Nowoczesny i estetyczny dozownik. Jest łatwy w obsłudze dla personelu sprzątającego. Charakteryzuje go nieskomplikowana wymiana wkładu. ref: 561500 - UMOWA UŻYCZENIA

85.729.84
producent: Tork
Tork manualny dozownik do mydła w pianie, czarny, S4PromocjaPolecany

Tork manualny dozownik do mydła w pianie, czarny, S4

Nowoczesny i estetyczny dozownik. Jest łatwy w obsłudze dla personelu sprzątającego. Charakteryzuje go nieskomplikowana wymiana wkładu. ref: 561508

85.7267.99544 PKT
producent: Tork
Tork manualny dozownik do mydła w pianie, czarny, S4 UŻYCZENIEPolecany

Tork manualny dozownik do mydła w pianie, czarny, S4 UŻYCZENIE

Nowoczesny i estetyczny dozownik. Jest łatwy w obsłudze dla personelu sprzątającego. Charakteryzuje go nieskomplikowana wymiana wkładu. ref: 561508

85.729.84
Sortuj po:
Wyświetl
Widoki normallist
« 123
pixelpixelpixelpixelpixelpixel