System higieniczny Tork

 

Marka Tork oferuje wysokiej jakości dozowniki oraz produkty higieny dłoni. Rozwiązania pozwalają oszczędzić cenny czas personelu sprzątającego oraz zmniejszyć ilość zużywanego papieru. Argumenty przytoczymy w dalszej części tego tekstu.

 

Wszystkie produkty Tork oznaczone są symbolami kompatybilnych systemów.

W praktyce papier pasujący do wybranego dozownika musi mieć to samo oznaczenie - np. H1.

Produkty z różnymi oznaczeniami nie będą kompatybilne - przykładowo, balsam do rąk S2 nie będzie odpowiedni do dozowników na mydło S1.

 

Spis treści:

 

 

Obok zakupu dozowników oferujemy Umowę Użyczenia dla dozowników TORK - jeżeli chcecie Państwo profesjonalnie wyposażyć swoją placówkę bez dużych inwestycji, polecamy właśnie tę metodę. Zobacz ofertę użyczenia (link)

 

Ogólnie o systemach dozowania papieru Tork

 

Nowoczesne systemy dozowania papieru - zarówno do rąk, jak i papieru toaletowego zmierzają w stronę ograniczenia zużycia, a także uwolnienia zespołów sprzątających od częstych wymian rolek. Te dwa czynniki składają się na najwyższe koszty związane z zastosowaniem systemów higieny rąk.

 

Marka Tork wychodzi powyższym problemom naprzeciw. Rozwiązania zastosowane w systemach oferują:

 

 1. wysoką jakość papieru co ogranicza ilość zużywanych odcinków,
 2. kondensacja papieru pozwala zmieścić w dozownikach dużą jego ilość - 150 lub 280 metrów,
 3. wskaźniki ilości papieru informują personel sprzątający kiedy trzeba będzie wymienić rolkę lub uzupełnić wkład typu ZZ,
 4. konstrukcje dozowników są ergonomiczne, co skraca czas obsługi dozowników.

 

 

W konsekwencji praktycznie każda osoba wykorzystuje jeden lub dwa listki papieru do wytarcia rąk i około trzech - czterech listków papieru toaletowego. Wiąże się to z oszczędnością wydatków związanych z zakupem papieru i uwolnieniem czasu pracy pracowników.

 

Ponadto opisane poniżej dozowniki pozwalają umieścić dodatkową rolkę, albo uzupełniać wkłady, dzięki czemu nie zabraknie papieru w dozownikach.

 

Dozowniki Tork wydają pojedyncze odcinki papieru, co w połączeniu z jego wysoką jakością ograniczają zużycie nawet o 40% względem systemów innych producentów.

 

dozowniki tork

 

Papier do czyszczenia rąk Tork

 

W ofercie Trok dostępne są dwa rodzaje dozowników papieru do rąk:

 

 

System Tork Matic - H1

 

To system dozowania ręczników w roli. Oznaczenie produktów kompatybilnych – H1.

 

Tork matic dozownik manualny Tork matic dozownik automatyczny

 

Dozownik Matic

 

W każdym dozowniku znajduje się zestaw montażowy (gwoździe, kołki, guziki, kluczyk). Co ciekawe, do każdego opakowania dozowników TORK dołączony jest taki sam zestaw montażowy – niezależnie, czy korzystacie Państwo z dozowników na mydło, ręczniki, czy papier toaletowy, wszystkie one mają jeden uniwersalny kluczyk. Ogranicza to wysiłek personelu sprzątającego do wykorzystywania tylko z jednego klucza.

 

Dozownik Matic jest wykonany z ABSu. Składa się z części przezroczystej do obserwowania ilości papieru i nieprzezroczystej. Na tylnej ściance dozowników znajdują się liczne otwory umożliwiające dostosowanie dozownika do kołków zamontowanych na ścianie. Ogranicza to konieczność wybijania kolejnych dziur w ścianie. Warto podkreślić fakt, że jeśli w dozowniku nie ma otworu dopasowanego do założonych kołków, to otwory można nawiercić w tylnej ściance dozownika. Zgodnie z oświadczeniem producenta nie traci on swojej gwarancji.

Dozownik Matic ma wmontowaną poziomicę, dzięki czemu zostanie odpowiednio zamocowany na ścianie.

 

Do cech funkcjonalnych dozownika należy wskaźnik stanu papieru - dobrze widoczny z zewnątrz. Pusta bela papieru oznaczona jest kolorem czerwonym, a gdy załadujemy belę zmieni kolor na zielony. Stopniowe zużywanie papieru będzie przesuwało wskaźnik na czerwony kolor. Dodatkowe objaśnienia znajdziecie Państwo wewnątrz dozowników – po ich otwarciu.

 

W naszej rozmowie z przedstawicielką firmy Tork, panią Hanną Bartnicką zapytaliśmy, kiedy dozowniki się psują i jakie części są narażone na uszkodzenia. W odpowiedzi usłyszeliśmy, że części dozowników nie ulegają eksploatacji, która zakłóca ich działanie, co najwyżej wnętrze dozownika po kilku latach intensywnej eksploatacji może zżółknąć. Ważne jest natomiast to, że ani gilotyna do przecinania papieru, ani ruchome części dozownika się nie zużywają. Jeżeli zaś dojdzie do uszkodzenia części producent wymienia zużyty dozownik na nowy w ramach gwarancji.

 

Proszę pamiętać, że stosowanie papieru niedopasowanego do dozowników Tork zwiększa ryzyko uszkodzenia dozownika. W takich przypadkach producent nie może go serwisować – czyt. zrealizować gwarancji.

 

Dozowniki Tork Matic polecane są do stosowania m.in. w szpitalach, przychodniach, gabinetach zabiegowych.  

 

Papier do systemu Tork Matic

 

W ofercie dostępne są dwa rodzaje papieru:

 

 • Najbardziej popularny, jednowarstwowy, długi, biały
 • Papier jakości premium, dwuwarstwowy, krótszy

 

 tork matic ręczniki

 

Co ważne – ręczniki Tork Matic nie są perforowane w odróżnieniu od innych produktów dostępnych na rynku – dozowniki wyposażone są w gilotynę do przycinania papieru (bezpieczną dla dłoni), dzięki czemu dozują pojedyncze, równe odcinki papieru, które się nie strzępią.

 

Tork Matic, ręcznik w roli, ekstra długi, 6 rol, x 280 m, H1

 

Najbardziej popularny, jednowarstwowy biały papier złożony z celulozy i makulatury, pakowany po 6 rolek w opakowaniu. Każda rolka ma swoją banderolę zabezpieczającą przed rozwinięciem papieru w transporcie.

 

Każda rolka papieru Tork ma wbudowaną glizę. W przypadku długiego papieru Tork Matic będzie ona niebieska. Niebieska wypustka glizy służy do tego, by łatwiej i szybciej zamontować papier. Szczegóły zakładania dostępne są w instrukcji obsługi dozownika. Ułatwieniem są strzałki wewnątrz dozownika.

 

Tork Matic® dwuwarstowy miękki ręcznik w roli Advanced, 6 rol, x 150 m, H1

 

 

To papier wyższej jakości, dwuwarstwowy ma więcej celulozy, a mniej makulatury, dzięki czemu jest bardziej atrakcyjny w dotyku od papieru jednowarstwowego. Odpowiedni również do wycierania twarzy.

 

Lepszą jakość papierów Tork rozpoznacie Państwo po ornamentacyjnych listkach naniesionych na wierzchnią warstwę papieru  

 

Tork Matic, ręcznik w roli, ekstra długi, 6 rol, x 280 m, H1

 

System Tork Reflex – M4

 

Dozownik uzupełniany jest rolkami papieru służącego zarówno jako czyściwo, jak i papier do wycierania rąk

 

 

 

Głowica dozownika Tork Reflex jest ruchoma, co pozwala odpowiednio ją ustawić i wyciągać papier z każdej strony (z przodu, z boków, z dołu).

 

Jest to system ekonomiczny o bardziej przemysłowo-funkcjonalnym zastosowaniu. Od systemu Tork Matic H1 odróżnia go jakość papieru - system Matic ma bardziej delikatny papier. Warto podkreślić, że różnica w jakości papieru ma duże znaczenie w momencie, gdy wycieramy nim twarz. Czyściwo jest do tego zdecydowanie nieodpowiednie i należy wtedy skorzystać z papieru klasy premium (np. miękkiego ręcznika w roli Advanced Tork Matic® ). Nie zaś nie stoi na przeszkodzie by oba papiery służyły do wycierania rąk.

Dozownik Tork Reflex

 

Tork reflex dozownik Tork refelx czyściwo papierowe

 

Technika suszenia dłoni

 

Wzmianki wymaga również fakt, że ręce należy osuszać z pomocą ręczników, a nie wycierać nimi dłonie. Skutkiem ubocznym wycierania jest podrażnianie skóry. Tarcie nie jest wskazane dla naskórka, a dodatkowo przyczynia się do usuwania płaszcza lipidowego ze skóry. Zwykłe przykładanie ręcznika pochłaniającego wodę jest o wiele bardziej skuteczne. Różnicę zauważą szczególnie osoby zmagające się z dolegliwościami skóry dłoni.

 

Dozowniki  typu Reflex polecane są do:

 • siłowni,
 • klubów fitness,
 • sal gimnastycznych,
 • obiektów gastronomicznych,
 • zakładów spożywczych,
 • przetwórstwa,
 • warsztatów samochodowych
 • i różnego rodzaju innych usług oraz obiektów handlowych.

 

Biały papier przejmuje kolor, dlatego jego wykorzystywanie jest uzasadnione we wszystkich miejscach, w których może dojść do zanieczyszczenia powierzchni krwią.

 

Dozownik Tork Reflex wykorzystuje perforowane papiery systemu M4.

 

Papier toaletowy Tork

Dozowniki do papieru toaletowego Mini Jumbo – T2

 

Wszystkie dozowniki Mini Jumbo mają wmontowaną poziomicę i oznaczenie swojego systemu T2. Pasujący do dozowników papier również oznaczany jest symbolem T2.

 

Do dozownika Mini Jumbo mieści się druga rolka, gdy pierwsza już się kończy. Czyli, gdy na listkach papieru pojawia się czerwony znaczek jest to znak, że można zamontować drugą rolkę. Wtedy obie są zużywane jednocześnie.

 

Ekonomika zastosowania systemów dozowania papieru toaletowego Tork

 

Wątkiem wartym poruszenia jest to, że jednym z większych kosztów używania papieru toaletowego jest jego obsługa.

 

Zespół sprzątający pracujący zgodnie z harmonogramem wymienia rolki w odpowiednich odstępach czasu. W dozownikach Tork Mini Jumbo konieczność sprawdzania dozowników pozostawia duży margines bo w dozowniku można umieścić zapasową rolkę, gdy pierwsza się kończy. Zamontowanie dodatkowej rolki w momencie kończenia się pierwszej gwarantuje, że papieru nie zabraknie.

 

W systemach, w których nie można zamontować dwóch rolek papieru toaletowego zawsze staje się przed dylematem czy wyrzucić niezużytą rolkę papieru i zamontować nową, czy poczekać do jej skończenia, przy czym ryzykujemy, że w toalecie przez pewien czas nie będzie papieru.

 

wymiana wkładów w dozownikach Tork

 

System dozowników do papieru toaletowego SmartOne – T8

 

System SmartOne charakteryzuje się efektywnością pod względem ekonomicznym. Cena papieru jest niewiele wyższa od konkurencyjnych papierów toaletowych, za to jakość papieru SmartOne pozwala wykorzystać znacznie mniejszą jego ilość.

W typowych, tańszych dozownikach papier toaletowy praktycznie pobierany jest z dozowników na metry – mówiąc kolokwialnie. Dozownik SmartOne pozwala na wyjęcie pojedynczych odcinków papieru. Warta podkreślenia jest jakość papieru, opracowana z myślą o potrzebach użytkowników.

 

Te cechy sprawiają, że papier pobierany jest w niewielkich ilościach - średnio trzech listków na osobę. W porównaniu z tradycyjnymi dozownikami zmniejsza to zużycie papieru nawet o 40%.

 

Podkreśla się też aspekt higieniczny – papier wyciągany z dozownika nie był dotykany przez poprzedniego użytkownika łazienki.

 

Do dozowników SmartOne pasuje papier systemu T8: Tork SmartOne, papier toaletowy w roli, 6 rol. x 207 m, T8

 

Dozowniki preparatów w płynie

 

Dozowniki preparatów dzielą się na trzy linie:

 

 • Biała
 • Czarna
 • Ze stali nierdzewnej (najdroższa i najbardziej atrakcyjna wizualnie)

 

Preparaty z kolei dzielą się na:

 

 • Mydło w płynie – system S1
 • Mydło w pianie – system S4

 

 

Jednorazowe butelki są szczelnie zamknięte – nie można ich odkręcić, ani nic do nich dolać. Wraz z dozownikami stanowią system zamknięty spełniający wysokie wymagania higieniczne. 

Warto podkreślić, że w odróżnieniu od niektórych marek dozowników spotykanych na rynku nie jest to „system zamknięty wyłącznie kluczykiem”, w których można z łatwością otwierać butelki.

 

Każda butelka z przodu jest sztywna i twarda, a z tyłu miękka. Podczas zużycia miękka część butelki zapada się, bo wysysane jest z niej powietrze. W ten sposób, po zużyciu butelki w dozowniku przyjmuje ona skondensowane rozmiary płaskiej łódeczki. Odpady tego typu jednorazowych butelek nie zajmują relatywnie mało miejsca.

 

Butelki nie można uzupełniać. Pasuje wyłącznie do dozowników marki Tork

 

Zapalona żółta dioda oznacza, że kończy się wkład mydła, a czerwona dioda, że bateria jest na wyczerpaniu.

 

Tork preparaty higieniczne

 

Technika mycia rąk

 

Dla przypomnienia warto dodać, że mydło należy nanosić zawsze na zwilżone dłonie, rozprowadzić je do uzyskania piany, zmyć wodą i osuszyć ręcznikiem.

 

Mydła w pianie jako jedyne mogą być dozowane w automatycznych dozownikach. Aby dobrze zamontować butelkę w dozowniku należy ją przekręcić.

 

Podkreślamy też, że tego typu mydła mają mniej wykonanych badań (względem mydeł w płynie) i polecane są głównie do przemysłu spożywczego, gastronomii oraz innych gałęzi biznesu, które mają mniejsze wymagania higieniczne. Jednocześnie są bardziej wydajne od mydeł w płynie.

 

W systemach Tork mydła w pianie mogą być dozowane z pomocą dozownika automatycznego.

 


 

Cały system dostępny w ofercie naszej hurtowni:

 

Dozowniki Tork

Preparaty i środki

Papier i czyściwo

 

Pełen spis produktów znajduje się pod hasłem Tork

 

W razie pytań związanych z doborem asortymentu prosimy o kontakt z Adamem Pszennym, opiekunem działu.
Tel.: 601 512 252 e-mail: a.pszenny@oss.com.pl

 

Czytaj więcej informacji ▼ (Rozwiń)


 

Sortuj po:
Widoki
producent: Tork
Tork bardzo mocne czyściwo papierowe do trudnych zabrudzeń, dwuwarstwowe, 2 rolki x 170 m, W1 i W2

Tork bardzo mocne czyściwo papierowe do trudnych zabrudzeń, dwuwarstwowe, 2 rolki x 170 m, W1 i W2

Najmocniejszy papier z oferty Tork. Jest wielofunkcyjny, skutecznie pochłania rozmaite zanieczyszczenia - w tym wodę i olej. ref: 130062

109.47875.76 PKT
producent: Tork
Tork bezzapachowy balsam do rąk i ciała, 475 ml, S2PromocjaPolecanyPrzecena

Tork bezzapachowy balsam do rąk i ciała, 475 ml, S2

Balsam przeznaczony do skóry suchej, wrażliwej i normalnej, pozbawiony substancji zapachowych. Zawiera witaminę E i olejek canola. Dozowany z pomocą dozowników Tork mini w systemie S2. ref: 420202

33.5723.36186.88 PKT
producent: Tork
Tork biały dozownik do papieru toaletowego w składce, T3

Tork biały dozownik do papieru toaletowego w składce, T3

Praktyczny, nowoczesny i estetyczny dozownik papieru toaletowego w składce. Pozwala kontrolować stan papieru i dołożyć go nim się wyczerpie. Przeznaczony do łazienek o małym i średnim natężeniu ruchu. ref: 556000

95.01760 PKT
producent: Tork
Tork czarny dozownik do papieru toaletowego w składce, T3

Tork czarny dozownik do papieru toaletowego w składce, T3

Praktyczny, nowoczesny i estetyczny dozownik papieru toaletowego w składce. Pozwala kontrolować stan papieru i dołożyć go nim się wyczerpie. Przeznaczony do łazienek o małym i średnim natężeniu ruchu. ref: 556008

95.01760 PKT
producent: Tork
Tork czyściwo papierowe do lekkich zabrudzeń, 8 rolek x 120 m, M1PromocjaPolecanyPrzecena

Tork czyściwo papierowe do lekkich zabrudzeń, 8 rolek x 120 m, M1

Jednowarstwowy, miękki papier do usuwania lekkich zabrudzeń i do wycierania rąk. Dobrze pochłania wodę. ref: 100130

188.66156.211249.68 PKT
producent: Tork
Tork czyściwo papierowe do trudnych zabrudzeń, dwuwarstwowe, 2 rolki x 170 m, W1 i W2

Tork czyściwo papierowe do trudnych zabrudzeń, dwuwarstwowe, 2 rolki x 170 m, W1 i W2

Bardzo mocny, wielofunkcyjny papier skutecznie pochłania rozmaite zanieczyszczenia - w tym wodę i olej. ref: 130072

109.47875.76 PKT
producent: Tork
Tork dozownik automatyczny do mydła w pianie, biały, S4

Tork dozownik automatyczny do mydła w pianie, biały, S4

Biały automatyczny dozownik do mydła w pianie. ref: 561600

369.822958.56 PKT
producent: Tork
Tork dozownik automatyczny do mydła w pianie, biały, S4Nowość

Tork dozownik automatyczny do mydła w pianie, biały, S4

Biały automatyczny dozownik do mydła w pianie. ref: 561600

369.822958.56 PKT
producent: Tork
Tork dozownik automatyczny do mydła w pianie, biały, S4 UŻYCZENIENowość

Tork dozownik automatyczny do mydła w pianie, biały, S4 UŻYCZENIE

Biały automatyczny dozownik do mydła w pianie. ref: 561600 - UMOWA UŻYCZENIA

601.4761.50492 PKT
producent: Tork
Tork dozownik automatyczny do mydła w pianie, stal nierdzewna, S4

Tork dozownik automatyczny do mydła w pianie, stal nierdzewna, S4

Dozownik wykonany ze stali nierdzewnej i pokryty dodatkową warstwą zabezpieczającą przed pozostawieniem odcisków palców. ref: 460009

369.822958.56 PKT
producent: Tork
Tork dozownik automatyczny do mydła w pianie, stal nierdzewna, S4 UŻYCZENIENowość

Tork dozownik automatyczny do mydła w pianie, stal nierdzewna, S4 UŻYCZENIE

Dozownik wykonany ze stali nierdzewnej i pokryty dodatkową warstwą zabezpieczającą przed pozostawieniem odcisków palców. ref: 460009 - UMOWA UŻYCZENIA

512.4361.50492 PKT
producent: Tork
Tork dozownik do mydła w płynie i sprayu, biały, S1 i S11PromocjaPolecany

Tork dozownik do mydła w płynie i sprayu, biały, S1 i S11

Estetyczny dozownik stosowany w łazienkach o dużym natężeniu ruchu. W połączeniu z zastosowaniem odpowiednich mydeł jest bardzo wydajny. ref: 560000

78.8361.91495.20 PKT
producent: Tork
Tork dozownik do mydła w płynie i sprayu, biały, S1 i S11. UŻYCZENIE

Tork dozownik do mydła w płynie i sprayu, biały, S1 i S11. UŻYCZENIE

Estetyczny dozownik stosowany w łazienkach o dużym natężeniu ruchu. W połączeniu z zastosowaniem odpowiednich mydeł jest bardzo wydajny. ref: 560000 - UMOWA UŻYCZENIA

78.839.8478.72 PKT
producent: Tork
Tork dozownik do mydła w płynie z łokciownikiem, biały, S1PromocjaPolecany

Tork dozownik do mydła w płynie z łokciownikiem, biały, S1

Dozownik łokciowy stosowany miejscach, których higiena dłoni ma krytyczne znaczenie. Konserwacja dozownika jest intuicyjna, a wymiana wkładów jest szybka i prosta. ref: 560100

173.43138.811110.40 PKT
producent: Tork
Tork dozownik do mydła w płynie z łokciownikiem, biały, S1. UŻYCZENIE

Tork dozownik do mydła w płynie z łokciownikiem, biały, S1. UŻYCZENIE

Dozownik łokciowy stosowany miejscach, których higiena dłoni ma krytyczne znaczenie. Konserwacja dozownika jest intuicyjna, a wymiana wkładów jest szybka i prosta. ref: 560100 - UMOWA UŻYCZENIA

173.439.8478.72 PKT
producent: Tork
Tork dozownik do mydła w płynie i sprayu, czarny, S1 i S11PromocjaPolecanyPrzecena

Tork dozownik do mydła w płynie i sprayu, czarny, S1 i S11

Stosowany w łazienkach o dużym natężeniu ruchu. Jest prosty w użyciu przez dzieci i osoby starsze oraz łatwy w obsłudze dla personelu sprzątającego. ref: 560008

78.83630.64 PKT
producent: Tork
Tork dozownik do mydła w płynie i sprayu, czarny, S1 i S11 UŻYCZENIE

Tork dozownik do mydła w płynie i sprayu, czarny, S1 i S11 UŻYCZENIE

Stosowany w łazienkach o dużym natężeniu ruchu. Jest prosty w użyciu przez dzieci i osoby starsze oraz łatwy w obsłudze dla personelu sprzątającego. ref: 560008 - UMOWA UŻYCZENIA

78.839.8478.72 PKT
producent: Tork
Tork dozownik do mydła w płynie z łokciownikiem, czarny, S1PromocjaPolecanyPrzecena

Tork dozownik do mydła w płynie z łokciownikiem, czarny, S1

Dozownik łokciowy stosowany miejscach, których higiena dłoni ma krytyczne znaczenie. Konserwacja dozownika jest intuicyjna, a wymiana wkładów jest szybka i prosta. ref: 560108

173.43129.001032 PKT
producent: Tork
Tork dozownik do mydła w płynie z łokciownikiem, czarny, S1 UŻYCZENIE

Tork dozownik do mydła w płynie z łokciownikiem, czarny, S1 UŻYCZENIE

Dozownik łokciowy stosowany miejscach, których higiena dłoni ma krytyczne znaczenie. Konserwacja dozownika jest intuicyjna, a wymiana wkładów jest szybka i prosta. ref: 560108 - UMOWA UŻYCZENIA

173.439.8478.72 PKT
producent: Tork
Tork dozownik Mini do ręczników centralnie dozowanych, M1PromocjaPolecanyPrzecena

Tork dozownik Mini do ręczników centralnie dozowanych, M1

Dozownik do zastosowań profesjonalnych obejmujących czyszczenie rąk i wycieranie powierzchni. Ma niewielkie rozmiary. ref: 658000

170.011360.08 PKT
producent: Tork
Tork ekstramiękki papier toaletowy w rolce konwencjonalnej, 4 warstwowy, 6 szt. x 153 arkusze, T4PromocjaPolecanyPrzecena

Tork ekstramiękki papier toaletowy w rolce konwencjonalnej, 4 warstwowy, 6 szt. x 153 arkusze, T4

Bardzo miękki papier toaletowy o wysokiej wydajności użytkowej. ref: 110405

12.3011.8995.20 PKT
producent: Tork
Tork kosz na odpady 50 L, biały, B1

Tork kosz na odpady 50 L, biały, B1

Funkcjonalny kosz na śmieci Tork. ref: 563000 sprzedawany bez pokrywy

299.002392 PKT
producent: Tork
Tork manualny dozownik do mydła w pianie, biały, S4PromocjaPolecany

Tork manualny dozownik do mydła w pianie, biały, S4

Nowoczesny i estetyczny dozownik. Jest łatwy w obsłudze dla personelu sprzątającego. Charakteryzuje go nieskomplikowana wymiana wkładu. ref: 561500

85.7267.99543.92 PKT
producent: Tork
Tork manualny dozownik do mydła w pianie, biały, S4 UŻYCZENIENowość

Tork manualny dozownik do mydła w pianie, biały, S4 UŻYCZENIE

Nowoczesny i estetyczny dozownik. Jest łatwy w obsłudze dla personelu sprzątającego. Charakteryzuje go nieskomplikowana wymiana wkładu. ref: 561500 - UMOWA UŻYCZENIA

85.729.8478.72 PKT
producent: Tork
Tork manualny dozownik do mydła w pianie, czarny, S4PromocjaPolecanyPrzecena

Tork manualny dozownik do mydła w pianie, czarny, S4

Nowoczesny i estetyczny dozownik. Jest łatwy w obsłudze dla personelu sprzątającego. Charakteryzuje go nieskomplikowana wymiana wkładu. ref: 561508

85.7267.99544 PKT
producent: Tork
Tork manualny dozownik do mydła w pianie, czarny, S4 UŻYCZENIENowość

Tork manualny dozownik do mydła w pianie, czarny, S4 UŻYCZENIE

Nowoczesny i estetyczny dozownik. Jest łatwy w obsłudze dla personelu sprzątającego. Charakteryzuje go nieskomplikowana wymiana wkładu. ref: 561508

85.729.8478.72 PKT
producent: Tork
Tork manualny dozownik do mydła w pianie, stal nierdzewna, S4PromocjaPolecanyPrzecena

Tork manualny dozownik do mydła w pianie, stal nierdzewna, S4

Dozownik wykonany ze stali nierdzewnej i pokryty dodatkową warstwą zabezpieczającą przed pozostawieniem odcisków palców. ref: 460010

197.08146.001168 PKT
producent: Tork
Tork manualny dozownik do mydła w pianie, stal nierdzewna, S4 UŻYCZENIENowość

Tork manualny dozownik do mydła w pianie, stal nierdzewna, S4 UŻYCZENIE

Dozownik wykonany ze stali nierdzewnej i pokryty dodatkową warstwą zabezpieczającą przed pozostawieniem odcisków palców. ref: 460010 - UMOWA UŻYCZENIA

197.0824.60196.80 PKT
producent: Tork
Tork Matic - automatyczny dozownik do ręczników w roli. biały, H1PromocjaPolecany

Tork Matic - automatyczny dozownik do ręczników w roli. biały, H1

Nowoczesny, praktyczny i stylowy dozownik automatyczny do papieru. Łatwy w użyciu i konserwacji. ref: 551100

1158.83886.017088 PKT
producent: Tork
Tork Matic - automatyczny dozownik do ręczników w roli. biały, H1 UŻYCZENIEPolecany

Tork Matic - automatyczny dozownik do ręczników w roli. biały, H1 UŻYCZENIE

Nowoczesny, praktyczny i stylowy dozownik automatyczny do papieru. Łatwy w użyciu i konserwacji. ref: 551100 - UMOWA UŻYCZENIA

1158.8379.95
producent: Tork
Tork Matic - manualny dozownik do ręczników w roli. biały, H1PromocjaPolecany

Tork Matic - manualny dozownik do ręczników w roli. biały, H1

Praktyczny, nowoczesny i estetyczny dozownik papieru. Jest zarówno łatwy w użyciu, jak i konserwacji. ref: 551000

612.93422.003376 PKT
producent: Tork
Tork Matic - manualny dozownik do ręczników w roli. biały, H1 UŻYCZENIE

Tork Matic - manualny dozownik do ręczników w roli. biały, H1 UŻYCZENIE

Praktyczny, nowoczesny i estetyczny dozownik papieru. Jest zarówno łatwy w użyciu, jak i konserwacji. ref: 551000 - UMOWA UŻYCZENIA

612.9312.3098.40 PKT
producent: Tork
Tork Matic automatyczny dozownik do ręczników w roli, czarny, H1PromocjaPolecany

Tork Matic automatyczny dozownik do ręczników w roli, czarny, H1

To praktyczny i nowoczesny dozownik papieru. Jest zarówno łatwy w użyciu, jak i konserwacji. ref: 551108

1158.83869.006952 PKT
producent: Tork
Tork Matic automatyczny dozownik do ręczników w roli, czarny, H1 UŻYCZENIE

Tork Matic automatyczny dozownik do ręczników w roli, czarny, H1 UŻYCZENIE

To praktyczny i nowoczesny dozownik papieru. Jest zarówno łatwy w użyciu, jak i konserwacji. ref: 551108 - UMOWA UŻYCZENIA

1158.8379.95639.60 PKT
producent: Tork
Tork Matic, automatyczny dozownik do ręczników w roli, ze stali nierdzewnej, H1PromocjaPolecanyPrzecena

Tork Matic, automatyczny dozownik do ręczników w roli, ze stali nierdzewnej, H1

Praktyczny, nowoczesny i estetyczny dozownik papieru. Jest zarówno łatwy w użyciu, jak i konserwacji. ref: 460001

1162.78872.076976.56 PKT
producent: Tork
Tork Matic, automatyczny dozownik do ręczników w roli, ze stali nierdzewnej, H1 UŻYCZENIE

Tork Matic, automatyczny dozownik do ręczników w roli, ze stali nierdzewnej, H1 UŻYCZENIE

Praktyczny, nowoczesny i estetyczny dozownik papieru. Jest zarówno łatwy w użyciu, jak i konserwacji. ref: 460001 - UMOWA UŻYCZENIA

1162.7898.40787.20 PKT
producent: Tork
Tork Matic, ręcznik w roli, ekstra długi, 6 rol, x 280 m, H1PromocjaPolecany

Tork Matic, ręcznik w roli, ekstra długi, 6 rol, x 280 m, H1

Ręcznik przeznaczony do łazienek i miejsc o dużym natężeniu ruchu. Stosowany w dozownikach o dużej pojemności Tork Matic system H1; ref: 120059

337.16255.002040 PKT
producent: Tork
Tork Matic® dwuwarstowy miękki ręcznik w roli Advanced, 6 rol, x 150 m, H1

Tork Matic® dwuwarstowy miękki ręcznik w roli Advanced, 6 rol, x 150 m, H1

Ręcznik przeznaczony do łazienek i miejsc o dużym natężeniu ruchu. Stosowany w dozownikach o dużej pojemności Tork Matic system H1; ref: 290067

182.00158.011264 PKT
producent: Tork
Tork Matic® manualny dozownik do ręczników w roli, czarny, H1PromocjaPolecanyPrzecena

Tork Matic® manualny dozownik do ręczników w roli, czarny, H1

Dozownik odpowiedni do łazienek lub innych obiektów o dużym natężeniu ruchu. Jest higieniczny bo użytkownicy dotykają wyłącznie ręcznika, który pobierają. ref: 551008

612.93465.003720 PKT
producent: Tork
Tork Matic® manualny dozownik do ręczników w roli, czarny, H1 UŻYCZENIE

Tork Matic® manualny dozownik do ręczników w roli, czarny, H1 UŻYCZENIE

Dozownik odpowiedni do łazienek lub innych obiektów o dużym natężeniu ruchu. Jest higieniczny bo użytkownicy dotykają wyłącznie ręcznika, który pobierają. ref: 551008 - UMOWA UŻYCZENIA

612.9312.3098.40 PKT
producent: Tork
Tork mini dozownik do mydła w płynie, biały, S2PromocjaPolecanyPrzecena

Tork mini dozownik do mydła w płynie, biały, S2

Łatwy w użyciu dozownik odpowiedni do mniejszych łazienek. Ma certyfikat urządzenia łatwego do użycia - "Easy to Use" ref: 561000

68.9852.89423.12 PKT
producent: Tork
Tork mini dozownik do mydła w płynie, biały, S2 UŻYCZENIENowość

Tork mini dozownik do mydła w płynie, biały, S2 UŻYCZENIE

Łatwy w użyciu dozownik odpowiedni do mniejszych łazienek. Ma certyfikat urządzenia łatwego do użycia - "Easy to Use" ref: 561000 - UMOWA UŻYCZENIA

68.989.8478.72 PKT
producent: Tork
Tork mini dozownik do mydła w płynie, czarny, S2PromocjaPolecanyPrzecena

Tork mini dozownik do mydła w płynie, czarny, S2

Dozownik Tork Mini jest odpowiedni do mniejszych łazienek. Jest łatwy w użyciu i dostosowany do miejsc o wysokich wymaganiach użytkowych. ref: 561008

78.7261.00488 PKT
producent: Tork
Tork mini dozownik do mydła w płynie, czarny, S2 UŻYCZENIENowość

Tork mini dozownik do mydła w płynie, czarny, S2 UŻYCZENIE

Dozownik Tork Mini jest odpowiedni do mniejszych łazienek. Jest łatwy w użyciu i dostosowany do miejsc o wysokich wymaganiach użytkowych. ref: 561008 - UMOWA UŻYCZENIA

78.729.8478.72 PKT
producent: Tork
Tork Mini Jumbo biały dozownik do papieru toaletowego, T2

Tork Mini Jumbo biały dozownik do papieru toaletowego, T2

Praktyczny, nowoczesny i estetyczny dozownik papieru toaletowego. Przeznaczony do łazienek o dużym natężeniu ruchu. ref: 555000

147.601180.80 PKT
producent: Tork
Tork Mini Jumbo dozownik do papieru toaletowego, T2PromocjaPolecanyPrzecena

Tork Mini Jumbo dozownik do papieru toaletowego, T2

Praktyczny, nowoczesny i estetyczny dozownik papieru toaletowego. Przeznaczony do łazienek o dużym natężeniu ruchu. ref: 460006

295.63219.001752 PKT
producent: Tork
Tork Mini Jumbo dozownik do papieru toaletowego, T2 UŻYCZENIE

Tork Mini Jumbo dozownik do papieru toaletowego, T2 UŻYCZENIE

Praktyczny, nowoczesny i estetyczny dozownik papieru toaletowego. Przeznaczony do łazienek o dużym natężeniu ruchu. ref: 460006 - UMOWA UŻYCZENIA

295.6361.50492 PKT
producent: Tork
Tork Mini Jumbo papier toaletowy Universal, jednowarstwowy, 12 rolek x 240 m, T2PromocjaPolecanyPrzecena

Tork Mini Jumbo papier toaletowy Universal, jednowarstwowy, 12 rolek x 240 m, T2

Jednowarstwowy, wydajny i długi papier toaletowy do dozowników Tork. ref: 120161

295.632365.04 PKT
producent: Tork
Tork Premium papier toaletowy w składce ekstramiękki 30 szt. x 252 arkusze, T3PromocjaPolecanyPrzecena

Tork Premium papier toaletowy w składce ekstramiękki 30 szt. x 252 arkusze, T3

Duże, miękkie i chłonne dwuwarstwowe ręczniki. Odpowiednie do miejsc o średnim natężeniu ruchu. ref: 114276

157.34129.001032 PKT
producent: Tork
Tork płyn do czyszczenia deski sedesowej, 475 ml, S2PromocjaPolecanyPrzecena

Tork płyn do czyszczenia deski sedesowej, 475 ml, S2

Płyn pozwala skutecznie czyścić deski sedesowe. Usuwa osady oraz przykre zapachy. ref: 420302

28.8824.00192 PKT
producent: Tork
Tork Reflex, czyściwo papierowe, 6 rol x 300 m, M4PromocjaPolecany

Tork Reflex, czyściwo papierowe, 6 rol x 300 m, M4

Wytrzymały i chłonny 1-warstwowy papier do czyszczenia powierzchni. Stosowany do ścierania płynów i wycierania rąk. Używany w dozownikach Tork Reflex systemu M4; ref: 473242

188.31142.001136 PKT
producent: Tork
Tork Reflex™ dozownik do ręczników centralnie dozowanych, M4PromocjaPolecany

Tork Reflex™ dozownik do ręczników centralnie dozowanych, M4

Dozownik do papieru przeznaczonego do czyszczenia rąk i wycierania powierzchni. Pozwala ograniczyć zużycie papieru o ponad 30% względem innych tego typu dozowników. ref: 473190

251.17196.001568 PKT
producent: Tork
Tork SmartOne, dozownik do papieru toaletowego w roli, biały, T8PromocjaPolecany

Tork SmartOne, dozownik do papieru toaletowego w roli, biały, T8

Nowoczesny i wydajny system dozowania papieru toaletowego. Przeznaczony do łazienek o dużym natężeniu ruchu. Dozuje pojedyncze odcinki papieru toaletowego co ogranicza zbędne zużycie. ref: 680000

147.81115.20921.60 PKT
producent: Tork
Tork SmartOne, dozownik do papieru toaletowego w roli, biały, T8 UŻYCZENIENowość

Tork SmartOne, dozownik do papieru toaletowego w roli, biały, T8 UŻYCZENIE

Nowoczesny i wydajny system dozowania papieru toaletowego. Przeznaczony do łazienek o dużym natężeniu ruchu. Dozuje pojedyncze odcinki papieru toaletowego co ogranicza zbędne zużycie. ref: 680000 - UMOWA UŻYCZENIA

147.819.8478.72 PKT
producent: Tork
Tork SmartOne, papier toaletowy w roli, 6 rol. x 207 m, T8PromocjaPolecany

Tork SmartOne, papier toaletowy w roli, 6 rol. x 207 m, T8

Miękki papier wysokiej jakości przeznaczony do łazienek o niskim, średnim i dużym natężeniu ruchu. W połączeniu z dozownikiem Tork SmartOne ogranicza nadmierne zużycie papieru. Ref: 472242

150.66119.00952 PKT
producent: Tork
Tork SmartOne® dozownik do papieru toaletowego w rolce, czarny, T8PromocjaPolecanyPrzecena

Tork SmartOne® dozownik do papieru toaletowego w rolce, czarny, T8

Nowoczesny i wydajny system dozowania papieru toaletowego. Przeznaczony do łazienek o dużym natężeniu ruchu. ref: 680008

147.81113.00904 PKT
producent: Tork
Tork SmartOne® dozownik do papieru toaletowego w rolce, czarny, T8 UŻYCZENIENowość

Tork SmartOne® dozownik do papieru toaletowego w rolce, czarny, T8 UŻYCZENIE

Nowoczesny i wydajny system dozowania papieru toaletowego. Przeznaczony do łazienek o dużym natężeniu ruchu. ref: 680008 - UMOWA UŻYCZENIA

147.819.8478.72 PKT
producent: Tork
Tork Xpress® bardzo miękki Ręcznik Multifold w składce wielopanelowej 21 szt. x 100 arkuszy, H2PromocjaPolecanyPrzecena

Tork Xpress® bardzo miękki Ręcznik Multifold w składce wielopanelowej 21 szt. x 100 arkuszy, H2

Duże, miękkie i chłonne ręczniki papierowe, odpowiednie do miejsc o średnim natężeniu ruchu. ref: 100297

214.97159.001272 PKT
producent: Tork
Tork Xpress® biały dozownik do ręczników Multifold, H2

Tork Xpress® biały dozownik do ręczników Multifold, H2

Smukły, biały dozownik papieru Tork. Przeznaczony do łazienek i innych pomieszczeń o średnim i dużym natężeniu ruchu. ref: 552000

114.85918.80 PKT
producent: Tork
Tork Xpress® czarny dozownik do ręczników Multifold, H2

Tork Xpress® czarny dozownik do ręczników Multifold, H2

Smukły, czarny dozownik papieru Tork. Przeznaczony do łazienek i innych pomieszczeń o średnim i dużym natężeniu ruchu. ref: 552008

114.85918.80 PKT
producent: Tork
Tork Xpress® mini dozownik biały do ręczników Multifold, H2

Tork Xpress® mini dozownik biały do ręczników Multifold, H2

Smukły, mały dozownik papieru Tork. Przeznaczony do łazienek i innych pomieszczeń o małym i średnim natężeniu ruchu. ref: 552100

86.60692.80 PKT
producent: Tork
Tork Xpress® mini dozownik czarny do ręczników Multifold, H2

Tork Xpress® mini dozownik czarny do ręczników Multifold, H2

Smukły, mały dozownik papieru Tork. Przeznaczony do łazienek i innych pomieszczeń o małym i średnim natężeniu ruchu. ref: 552108

86.60692.80 PKT
producent: Tork
Tork ekstradelikatne mydło w pianie do skóry wrażliwej, 1 L, S4PromocjaPolecany

Tork ekstradelikatne mydło w pianie do skóry wrażliwej, 1 L, S4

Bardzo delikatne mydło w gęstej pianie - przeznaczone do skóry wrażliwej. Ma łagodny zapach, działanie nawilżające i zawiera składniki odżywcze. Dozowane z pomocą dozowników Tork w systemie S4. ref: 520701

58.7140.84326.72 PKT
producent: Tork
Tork ekstrahigieniczne mydło w płynie, 1 L, S1PromocjaPolecany

Tork ekstrahigieniczne mydło w płynie, 1 L, S1

Mydło pozbawione substancji zapachowych i barwników. Skutecznie oczyszcza dłonie z olejów i smarów Dozowane z pomocą dozowników do mydła w płynie Tork w systemie S1. ref: 420810

29.4521.16169.28 PKT
producent: Tork
Tork piana do higienicznej dezynfekcji rąk, 950 ml, S4

Tork piana do higienicznej dezynfekcji rąk, 950 ml, S4

Bezzapachowy preparat w pianie do dezynfekcji rąk. Dozowany z pomocą dozowników Tork w systemie S4. ref: 520101

71.5945.30362.32 PKT
producent: Tork
Tork żel do dezynfekcji rąk, 1 L, S1PromocjaPolecanyPrzecena

Tork żel do dezynfekcji rąk, 1 L, S1

Preparat w żelu do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk. Dozowany z pomocą dozowników do mydła w płynie Tork w systemie S1. ref: 420103

63.6444.90359.20 PKT
producent: Tork
Tork delikatne mydło w pianie, 1 L, S4PromocjaPolecanyPrzecena

Tork delikatne mydło w pianie, 1 L, S4

Delikatne mydło stosowane do wszystkich rodzajów skóry. Ma łagodny zapach, działanie nawilżające i zawiera składniki odżywcze. Dozowane z pomocą dozowników Tork w systemie S4. ref: 520501

48.7733.51268 PKT
producent: Tork
Tork delikatne mydło w płynie, 1 L, S1 PromocjaPolecanyPrzecena

Tork delikatne mydło w płynie, 1 L, S1

Bardzo delikatne mydło w płynie, zostało pozbawione substancji zapachowych i barwników aby być lepiej tolerowane przez skórę. Może być wykorzystywane do skóry wrażliwej. Dozowane z pomocą dozowników do mydła w płynie Tork w systemie S1. ref: 420701

27.5919.83158.64 PKT
producent: Tork
Tork piana do higienicznej dezynfekcji rąk w butelce z pompką 400 ml

Tork piana do higienicznej dezynfekcji rąk w butelce z pompką 400 ml

Bezzapachowy, bezbarwny i łagodny dla skóry preparat w pianie przeznaczony do dezynfekcji rąk. Dozowany z pomocą dołączonej do butelki pompki. ref: 511104

51.7241.04328.32 PKT
producent: Tork
Tork płyn do dezynfekcji rąk, 1 L, S1PromocjaPolecany

Tork płyn do dezynfekcji rąk, 1 L, S1

Preparat w płynie do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk. Dozowany z pomocą dozowników do mydła w płynie Tork w systemie S1. ref: 420110

63.6444.90359.20 PKT
producent: Tork
Tork żel do dezynfekcji rąk, 80 mlPromocjaPolecany

Tork żel do dezynfekcji rąk, 80 ml

Preparat w żelu do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk. Przeznaczony do częstego użytkowania - zawiera substancje pielęgnujące. Nie pozostawia lepkiej powłoki na rękach. ref: 590103

15.9112.2097.60 PKT
producent: Tork
Tork płyn do dezynfekcji rąk z pompką, 500 mlPromocjaPolecany

Tork płyn do dezynfekcji rąk z pompką, 500 ml

Alkoholowy preparat w płynie do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk. Przeznaczony do częstego użytkowania - zawiera substancje pielęgnujące. Nie pozostawia lepkiej powłoki na rękach. ref: 511110

39.7831.00248 PKT
producent: Tork
Tork żel do dezynfekcji rąk z pompką 500 ml. (1 szt.)PromocjaPolecany

Tork żel do dezynfekcji rąk z pompką 500 ml. (1 szt.)

Preparat w żelu do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk. Przeznaczony do częstego użytkowania - zawiera substancje pielęgnujące. Nie pozostawia lepkiej powłoki na rękach. ref: 511103

39.7831.00248 PKT
Sortuj po:
Widoki normallist
pixelpixelpixelpixelpixelpixel