- Alkoholowy preparat do szybkiej dezynfekcji i mycia sprzętu medycznego i innych powierzchni nieodpornych na działanie alkoholi
Incidin Foam to preparat do szybkiej dezynfekcji powierzchni sprzętu medycznego i innych powierzchni nieodpornych na działanie alkoholi - pianka gotowa do użycia.
Podstawowe cechy preparatu Incidin Foam:
- szerokie spektrum działania obejmujące bakterie(łącznie z MRSA), Tbc, grzyby,
- testowany zgodnie z zaleceniem 01/2004 RKI (Instytut Roberta Kocha) - działanie wirusobójcze wobec wszystkich wirusów osłonionych (łącznie z HBV, HCV i HIV), ponadto aktywny wobec wirusów Vaccinia, Adeno, Papova i Rota,
- produkt gotowy do użycia,
- dozowanie w postaci piany,
- zawiera glukoprotaminę,
- optymalnie dobrany skład wykorzystujący synergistyczne działanie poszczególnych substancji czynnych,
- szczególnie krótki czas działania,
- przeprowadzone na szeroką skalę badania tolerancji materiałowej,
- świeży cytrynowy zapach,
- opakowanie nie zawiera freonu.
Zobacz inne preparaty do szybkiej dezynfekcji małych powierzchni nieodpornych na alkohole
Polecane produkty dostępne w ofercie hurtowni:
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Do pobrania
Marka
Ref
3046010
Kod producenta
4028163056265
Postać
Gotowy do użycia
Spektrum DziałaniaWięcej
Dokładne informacje dotyczące: spektrum działania, czasów działania, stężeń roztworów są dostępne w załączonych ulotkach. Pozostałe dokumenty dosyłamy na na życzenie.
Dane na stronie dezynfekcja24.com.pl mają wyłącznie charakter informacyjny. Przed zastosowaniem produktu prosimy o zapoznanie się z dokumentacją producenta.
1.02.01 Pojemność
600 ml - 800 ml
1.02.01 Właściwości
alkoholowy
1.02.01 Postać
Płyn
Zapytaj o produkt
Opinie o Incidin foam 750 ml.
5.00
Liczba wystawionych opinii: 3
Napisz swoją opinię
Za opinię otrzymasz
20 pkt.
w naszym programie lojalnościowym.
w naszym programie lojalnościowym.
53
40
30
20
10
Kliknij ocenę aby filtrować opinie
Napisz swoją opinię