Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Do tańszej wysyłki brakuje Ci:250 zł,
a do darmowej:450,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kontakt

OSS spółka z o.o.

ul. Siennicka 25, 80-758 Gdańsk
NIP 957-090-27-21
REGON 220011200
Godziny pracy: pn. - pt. od 8:00 do 16:00
Konto do wpłat: Bank: Pekao BP, nr konta: 05 1440 1345 0000 0000 0569 8596

Kontakt ogólny:
tel. 607 727 960
dezynfekcja24@oss.com.pl

Elżbieta Jarczyńska Dział handlowy
607 033 486 e.jarczynska@oss.com.pl
Małgorzata Szwed Dział handlowy
607 727 960 m.szwed@oss.com.pl
Patrycja Nadolna
Dział handlowy 607 033 596
p.nadolna@oss.com.pl
Adam Pszenny Kierownik działu handlowego 601 512 252 a.pszenny@oss.com.pl
Piotr Rompa  Reklamacje
607 077 133 reklamacje@oss.com.pl
Maciej Lisek Przetargi 607 033 668 m.lisek@oss.com.pl
Adrian Narloch Dział Zakupów 609 851 251  a.narloch@oss.com.pl
Elżbieta Kordowska Specjalista ds. zakupów 607 077 160  e.kordowska@oss.com.pl
Przemysław Wrzesiński Kierownik magazynu 603 884 090 magazyn@oss.com.pl
Księgowość   607 101 212 biuro@oss.com.pl
Jacek Osip
Członek Zarządu
691 498 859 j.osip@oss.com.pl
Radosław Srokowski
Prezes Zarządu
601 22 11 32 r.srokowski@oss.com.pl
Jan Pettke
Radca Prawny
577 521 212 kancelaria@kancelariapettke.com

Elżbieta Jarczyńska
Dział handlowy

607 033 486

e.jarczynska@oss.com.pl

Marta Kuryłowicz
Dział handlowy

607 033 596

m.kurylowicz@oss.com.pl

Małgorzata Szwed
Dział handlowy

607 727 960

m.szwed@oss.com.pl

Patrycja Nadolna
Dział handlowy

607 033 596

p.nadolna@oss.com.pl

Adam Pszenny
Kierownik działu handlowego

601 512 252

a.pszenny@oss.com.pl

Piotr Rompa
Reklamacje

607 077 133

reklamacje@oss.com.pl

Maciej Lisek
Przetargi

607 033 668

m.lisek@oss.com.pl

Adrian Narloch
Dział Zakupów

609 851 251

a.narloch@oss.com.pl

Elżbieta Kordowska
Specjalista ds. zakupów

607 077 160

e.kordowska@oss.com.pl

Przemysław Wrzesiński
Kierownik magazynu

603 884 090

magazyn@oss.com.pl

Księgowość

607 101 212

biuro@oss.com.pl

Jacek Osip
Członek Zarządu

691 498 859

j.osip@oss.com.pl

Radosław Srokowski
Prezes Zarządu

601 22 11 32

r.srokowski@oss.com.pl

Jan Pettke
Radca Prawny

577 521 212

kancelaria@kancelariapettke.com

 

pixelpixelpixelpixel