Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Do tańszej wysyłki brakuje Ci:250 zł,
a do darmowej:
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
( ilość produktów: 35 )

Aby łatwiej przeglądać produkty zastosuj filtry - zestawy zabiegowe - np. sortowanie po cenie lub po nazwie towaru.

Zestawy operacyjne i wyposażenie do zabiegów to gotowe, nowoczesne rozwiązanie dla bloków operacyjnych.

Ich głównym celem jest przyspieszenie pracy na sali operacyjnej, a także ułatwienie logistyki i magazynowania przyborów.

Zestawy przede wszystkim pomagają pracownikom bloku operacyjnego na sprawne przygotowanie się do zabiegu. Komplet wyposażenia minimalizuje niedopatrzenia i błędy związane ze zmęczeniem personelu lub brakami wyposażenia w hurtowniach medycznych.

Jednorazowe zestawy operacyjne należy dobierać zależnie od procedury

Istnieją kompletne zestawy dostosowane do określonych procedur, ale też gotowe zestawy serwet lub obłożeń, które można łączyć według potrzeb w większe całości. Kompozycja elementów potrzebnych do wykonania określonej procedury medycznej w jednym jałowym opakowaniu składa się zwykle z:

 • materiału opatrunkowego,
 • obłożenia pacjenta
 • sprzętu medycznego
 • często instrumentów jednorazowych i elementów wyposażenia pomocniczego.
 • dodatkowo warto się zaopatrzyć w zestawy odzieży ochronnej dla personelu.

Komplet wyposażenia skraca czas przygotowania do zabiegu w gabinetach zabiegowych i na salach operacyjnych. Oszczędność czasu nie jest jednak jedynym atutem. Gotowe opakowanie pozwala łatwo dobywać przybory, minimalizuje błędy logiczne związane ze zmęczeniem personelu i przede wszystkim jest gwarantem jakości.

Wszystkie dostępne u nas wyroby spełniają odpowiednie dla siebie normy. Często dostępne w sprzedaży obłożenia lub serwety przewyższają je.

Zobacz serwety operacyjne i obłożenia chirurgiczne

Zobacz nasze inne rozwiązania stosowane podczas operacji. Polecamy też produkty przeznaczone do dezynfekcji różnych powierzchni.

Cechy charakterystyczne zestawów zabiegowych i operacyjnych

 • Składają się ze sterylnych wyrobów medycznych,
 • Każdy komplet zawiera niezbędne przybory, potrzebne do prowadzenia zabiegu lub operacji (są gotowe do prowadzenia określonej procedury medycznej),
 • Wykonane są z wytrzymałych materiałów spełniających stosowne normy dla tego typu wyposażenia,
 • Nie przepuszczają drobnoustrojów i płynów ustrojowych. Nie pylą się w powietrzu i mają właściwości antystatyczne,
 • Pozwalają skrócić czas przygotowania do zabiegu lub operacji, zmniejszyć czas personelu pracującego w logistyce, przyjmowaniu zamówień, a także sortujących sprzęt,
 • Stosowanie gotowych zestawów zwiększa bezpieczeństwo na sali operacyjnej.

Jaki zestaw do przyborów warto wybrać?

W naszej ofercie możecie Państwo wybrać sprawdzonej jakości zestawy MediSet - to gotowe zestawy do różnych czynności. Zawierają sprzęt jednorazowy i odpowiednie opatrunki. Pakowane są sterylnie solidne i zarazem w łatwe do otwierania opakowania. Wśród nich znajdują się m.in. zestawy do zakładania szwów (najpopularniejszy), zestaw do dezynfekcji miejsca operowanego, rany lub skóry przed operacją, zestaw do nakładania lub zmiany opatrunku, a także zestaw do cewnikowania.
Wszystkie elementy zestawów są uporządkowane, co pozwala personelowi nie kontaminować przyborów które nie będą od razu używane.
W zestawach stosowane są wysokiej jakości przybory jednorazowe - kleszczyki, nożyczki, pincety.

W czym pomagają gotowe zestawy do operacji?

Zestawy MediSet to sprawdzone wyroby medyczne, które swoje uznanie zyskały przemyślaną zawartością. Charakteryzują się funkcjonalnością i dobrą jakością produktów. Ponadto można je układać jedno na drugim, dzięki czemu zajmują mniej miejsca w magazynie. Są poręczne i łatwo się je otwiera.

pixelpixelpixelpixel