Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Do tańszej wysyłki brakuje Ci:250 zł,
a do darmowej:450,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Podkłady podfoliowane, prześcieradła

Oferta specjalistycznych podkładów zabezpieczających łóżka przed wydzielinami pacjentów, kolonizacją bakterii. Podkłady higieniczne chronią również materiał przed działaniem preparatów dezynfekujących i chemii. Można je prać w wysokich temperaturach, w połączeniu z proszkami dezynfekcyjnymi.

( ilość produktów: 65 )

Różne rozmiary podkładów pozwolą Państwu dobrać produkt odpowiadający potrzebom.

 

Oferujemy:

  • podkłady chłonne, nieprzemakalne dla dorosłych
  • podkłady higieniczne, poporodowe
  • podkłady higieniczne przeznaczone są dla dorosłych oraz dla dzieci.
  • z powodzeniem wykorzystuje się je również w weterynarii albo przy wychowywaniu młodych zwierząt.

 

Ile kosztują podkłady higieniczne

Podkłady w naszej ofercie dostępne są w różnych szerokościach:

  • 50 cm
  • 60 cm
  • 70 cm

Długość większości rolek to 40 metrów

Oferujemy też podkłady w rolce o wymiarach 51 x 50 cm / 60 x 50 cm / 70 x 50 cm (po 80 perforowanych odcinków)

 

Cena jednego pakietu podkładów higienicznych waha się od 31 zł do 46 zł za rolkę.

Produkty dostępne są w różnych kolorach.

Jak zabezpieczyć łóżko przed moczem?

Jeśli zastanawiacie się Państwo nad wykorzystaniem podkładów higienicznych by zabezpieczyć całe łóżko to lepszym sposobem będzie zastosowanie jednego nieprzemakalnego prześcieradła, albo podkładu podgumowanego, które mogą obłożyć całe łóżko. Polecamy tu prześcieradła podfoliowane. Są one niechłonne, dlatego wykorzystanie podkładów higienicznych do wchłaniania wysięku będzie dobrym pomysłem, ale same nie zabezpieczą przed zalaniem łóżka.

 

Atuty podkładów

Przystępna cena podkładów i duża ich ilość w rolce pozwalają skutecznie chronić materiały mebli i wyposażenia przed zanieczyszczeniem. Przyspieszają także wykonywanie kolejnych procedur sanitarnych. Warto podkreślić, że dezynfekcja w warunkach czystych jest mniej wymagająca, kosztuje mniej. Dodatkowe zabezpieczenie podkładem buduje też wrażenie komfortu u pacjenta. Poczucie higienicznej procedury jest obecnie standardem.

Jednorazowe podkłady higieniczne można założyć na różne miejsca, z jakimi mają kontakt pacjenci. Nie tylko dobrze chronią przed wilgocią i zabrudzeniami. Dodatkowa folia zapobiega przeciekaniu (sama włóknina może przeciekać). Dobra jakość produktu i gwarancja jej powtarzalności w kolejnych partiach towaru pozwala uniknąć ryzyka zanieczyszczenia miejsca zabiegu lub diagnostyki.

Podkłady są także skuteczne u pacjentów z problemem nietrzymania moczu. Tutaj polecamy stosowanie podkładów podgumowanych.

Zachęcamy Państwa do składania większych zamówień, dlatego proponujemy też inne produkty z naszej kompleksowej oferty. Większe zamówienie kwalifikuje się na rabaty przy kolejnych zakupach oraz darmową dostawę.

Odpowiednia chropowatość zapobiega przemieszczaniu się podkładu. Chociaż aby bardziej zniwelować ten efekt polecane są podkłady podgumowane.

Dodatkowe zabezpieczenie powierzchni drugim podkładem jest niezwykle przydatne u ruchliwych pacjentów, często z demencją, którzy mają zadatki do samookaleczania się, albo zrywania opatrunków i drenów. Pierwsza warstwa podkładu w takim przypadku chłonie wilgoć, druga zaś stanowi dodatkowe zabezpieczenie i jest nieprzemakalna - wielorazowa. Podkłady podgumowane starczają na wiele dni i ewentualnie można je prać w odpowiednich warunkach - opisanych przez producenta.

 

Kompleksowe wyposażenie hurtowni:

Zachęcamy Państwa do przejrzenia naszego asortymentu albo skontaktowania się z naszym działem handlowym.

Polecamy ciśnieniomierz Microlife BP A2 to produkt profesjonalny, stosowany zarówno w warunkach domowych, jak i szpitalnych.

 

Co to są podkłady higieniczne?

Podkłady higieniczne to jednorazowe produkty przeznaczone do zapobiegania rozprzestrzeniania się zarazków i ochrony odzieży użytkownika. Występują w różnych rozmiarach i kształtach. Są powszechnie używane przez osoby z nietrzymaniem moczu, osoby starsze oraz małe dzieci.

Wykorzystuje się je również w zapobieganiu zabrudzenia kozetki, stołu, albo siedziska. Są relatywnie tanim sposobem utrzymania wyższej ochrony w gabinecie lub ośrodku zdrowia.

 

Ile podkładów poporodowych warto zamówić na jedno łóżko dla szpitala?

Jedna pacjentka potrzebuje podkładów do zabezpieczenia krwotoku na 2-3 dni. Dobrze, aby dla swojego komfortu zaopatrzyła się w przynajmniej jedno opakowanie podkładów, choć w praktyce zamawia się jedno opakowanie na każdy dzień pobytu. Z tego powodu dobrze mieć ze sobą 2-3 opakowania podkładów.

pixelpixelpixelpixel