Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Do tańszej wysyłki brakuje Ci:250 zł,
a do darmowej:
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Pas ortopedyczny

Pas ortopedyczny to specjalistyczne wyposażenie medyczne, które jest stosowane w celu zapewnienia wsparcia i stabilizacji głównie odcinka lędźwiowo-krzyżowego, ale nie tylko. Może mieć szerokie zastosowanie: od wsparcia podczas aktywności fizycznej po okres rekonwalescencji po operacjach i urazach.

Pasy ortopedyczne są zalecane przez specjalistów w przypadku bólu pleców, przepuklin, po operacjach brzusznych, jak również dla osób wykonujących ciężką pracę fizyczną lub uprawiających sporty, które obciążają odcinek lędźwiowy kręgosłupa.

( ilość produktów: 1 )

Inne rodzaje pasów ortopedycznych

Pasy lędźwiowe

Pasy lędźwiowe to najczęściej wybierany rodzaj pasa ortopedycznego, który zapewnia wsparcie dla dolnej części pleców.

Pasy brzuszne

Stosowane często po operacjach brzusznych, aby zapewnić dodatkowe wsparcie i zabezpieczenie operowanego obszaru.

Pasy dla sportowców

Specjalistyczne pasy zaprojektowane z myślą o sportowcach, pomagają one w stabilizacji mięśni podczas wzmożonego wysiłku fizycznego.

Profesjonalny Pas Ortopedyczny Lombafirst: Twoje Nowoczesne Wsparcie Lędźwiowo-Krzyżowe

Prezentujemy Państwu profesjonalny pas ortopedyczny Lombafirst marki THUASNE, który jest nowoczesnym stabilizatorem lędźwiowo-krzyżowym. Jego zadaniem jest zapewniać komfort i skuteczną rehabilitację dla osób zmagających się z problemami kręgosłupa lędźwiowego, takimi jak niespecyficzny ból krzyża na różnych etapach – od stanów ostrych, poprzez subostre, aż do chronicznych, a także przy stenozie lędźwiowej.

Dobry gorset ortopedyczny to synonim wsparcia i komfortu dla Twojego kręgosłupa

Wykonany z wysokiej jakości materiałów pas lędźwiowo-krzyżowy stanowi swojego  gorset ortopedyczny. Wyróżnia się subtelnym, ale mocnym wsparciem dla pleców, dzięki innowacyjnej technologii szycia bez szwów oraz sprężystym rozpórkom stalowym. Te ostatnie są wyprofilowane tak, aby dokładnie dopasować się do kształtu kręgosłupa, zapewniając tym samym wysoki poziom stabilizacji i wspomagając utrzymanie poprawnej postawy ciała.

Komfort i skuteczność potwierdzone opiniami użytkowników

Ponadto pas lędźwiowy THUASNE jest niezwykle wygodny w użytkowaniu, co potwierdzają liczne opinie zadowolonych użytkowników na całym świecie. W dodatku marka Thuasne prowadzi liczne badania kliniczne, które przedstawiają rezultaty terapeutyczne oferowanych przez nich ortez. Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej producenta.

Dopasowanie i komfort noszenia: co wyróżnia wysokiej jakości produkty

Dzięki przemyślanemu projektowi i uchwytom dla palców, każdy pacjent może łatwo dopasować go do swojego tułowia, co przekłada się na komfort noszenia oraz skuteczność działania. Dodatkowo, orteza ta utrzymuje ciepłotę w rejonie kręgosłupa, co jest szczególnie istotne w przypadku stanów zapalnych, czy zwyrodnieniowych.

Pas lędźwiowo-krzyżowy łatwy w pielęgnacji

Jest to także produkt łatwy w pielęgnacji – wystarczy prać go w temperaturze 30°C, co umożliwia utrzymanie jego higieny bez większego wysiłku. Co ważne, THUASNE oferuje możliwość zakupu tego stabilizatora bez konieczności wychodzenia z domu, co jest szczególnie wygodne dla osób z ograniczoną mobilnością. 

Oferta naszego sklepu medycznego: rozwiązania dla zdrowego kręgosłupa i stawów

Nasz sklep medyczny oferuje szerokie wyposażenie ortopedyczne.

Zapraszamy do sprawdzenia oferty w szerszej kategorii ortezy.

 

Pas ortopedyczny Lombafirst na kręgosłup lędźwiowy  to inwestycja w zdrowie i komfort pacjenta

Jakość produkcji francuskiego producenta zapewnia, że pas ortopedyczny na kręgosłup lędźwiowy Lombafirst to inwestycja, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających pacjentów oraz zrealizuje plan terapeutów.

Cena jako miara wartości: Lombafirst jako synonim wysokiej jakości

Cena produktu odzwierciedla jego wysoką jakość i zdolność do skutecznego łagodzenia bólu spowodowanego dyskopatią czy przeciążeniem, jednocześnie nie ograniczając ruchomości pacjenta bardziej niż to konieczne.

Zachęcamy do rozważenia tego profilowanego stabilizatora odcinka lędźwiowego, który jest jednocześnie gorsetem przepuklinowym, zapewniającym nie tylko poprawę, ale i ochronę stanu zdrowia dolnego odcinka kręgosłupa. Liczymy, że z odpowiednim wsparciem pacjent wzmocni nawyk dbania o zdrowie kręgosłupa, co pozytywnie wpłynie na codzienne funkcjonowanie osób borykających się z bólem lędźwiowo-krzyżowym.

pixelpixelpixelpixel