Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Do tańszej wysyłki brakuje Ci:250 zł,
a do darmowej:450,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
( ilość produktów: 41 )

Profesjonalne odświeżacze powietrza

Polecamy zastosowanie środków 2w1 - czyli odświeżaczy powietrza połączonych z neutralizatorami.

Do wyboru są produkty dozowane ręcznie oraz wkłady do dozowników automatycznych.

Zapach to bardzo ważny zmysł, który pozwala budować pozytywne pierwsze wrażenie. Odświeżacz nie może być zbyt intensywny, ani drażniący, dlatego zalecamy skorzystanie z profesjonalnych preparatów w odpowiedniej ilości. 

Profesjonalne odświeżacze powietrza

Kiedy warto zainwestować w profesjonalny odświeżacz powietrza? Przede wszystkim gdy:

  • Duże pomieszczenie lub duże biuro wymaga delikatnego nadania zapachu - szeroka gama nowoczesnych zapachów pozwala zbudować odpowiedni nastrój. Gama produktów jest odpowiednia zarówno do salonów sprzedaży, gabinetów kosmetycznych, sklepu, czy zakładu usług.
  • Nasze pomieszczenia są narażone na zanieczyszczenia powietrza, takie jak smog, kurz, dym papierosowy lub alergeny
  • Nasze pomieszczenia są narażone na intensywny ruch osób, co wpływa na jakość powietrza
  • Chcemy poprawić jakość powietrza w celu poprawy samopoczucia użytkowników pomieszczenia

Odświeżacze nie są zalecane w miejscach w których wydziela się odór (zapach tytoniu, inne nieprzyjemne zapachy) - tam rekomendowane są neutralizatory zapachów.

Cechy dobrego profesjonalnego odświeżacza powietrza Dobry profesjonalny odświeżacz powietrza powinien mieć następujące cechy:

  • Dużą wydajność - powinien być w stanie oczyszczać powietrze w dużych pomieszczeniach lub biurach
  • Szybkie dozowanie - znacznie ułatwia 
  • Dodatkowo może być skuteczny w usuwaniu zanieczyszczeń powietrza - musi mieć wtedy właściwości neutralizujące - powinien usuwać neutralizować smog i dym papierosowy
  • Jeżeli jest elektroniczny to w cenie będzie niski poziom hałasu - powinien działać cicho, aby nie przeszkadzać w pracy lub odpoczynku

Czym różni się profesjonalny odświeżacz powietrza od standardowego?

Profesjonalny odświeżacz powietrza różni się od standardowego przede wszystkim swoją wydajnością oraz skutecznością w usuwaniu zanieczyszczeń powietrza.  Oferta dozowników Freshtek OneShot opracowywana jest zadaniowo - to znaczy, że poszczególne preparaty powinny być używane zgodnie z ich przeznaczeniem.

Dobry produkt ma większą moc rozpylania i jest w stanie oczyszczać powietrze w dużych pomieszczeniach lub biurach.

Ważne jest także skoncentrowanie środka - pojemność pojemników ma znaczenie, gdy trzymamy ich kilka w magazynie, a ilość półek wcale się nie zmienia.

Jakie zapachy najlepiej sprawdzą się w łazience?

W łazience najlepiej sprawdzą się zapachy świeże i delikatne, które nie przytłoczą pomieszczenia. Dobrymi wyborami są zapachy cytrusowe, jak cytryna czy grejpfrut, a także zapachy kwiatowe, takie jak lawenda, jaśmin czy róża. Zapachy związane z naturą, jak mięta czy eukaliptus, mogą również przynieść odświeżenie powietrza w łazience.

Jakie zapachy najlepiej sprawdzą się w biurze

W biurze warto unikać zbyt intensywnych i przytłaczających zapachów, które mogą przeszkadzać w pracy. Najlepiej wybierać zapachy subtelne, ale jednocześnie odświeżające powietrze. W tym celu można wybrać zapachy cytrusowe, takie jak limonka czy pomarańcza, lub zapachy kwiatowe, jak lawenda czy jaśmin. Również zapachy związane z naturą, takie jak mięta czy eukaliptus, mogą wprowadzić do biura świeżość i odświeżenie powietrza.

pixelpixelpixelpixel