Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Do tańszej wysyłki brakuje Ci:250 zł,
a do darmowej:
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Profesjonalne odświeżacze powietrza

Polecamy zastosowanie środków 2w1 - czyli odświeżaczy powietrza połączonych z neutralizatorami.

Do wyboru są produkty dozowane ręcznie oraz wkłady do dozowników automatycznych.

( ilość produktów: 41 )

Zapach to bardzo ważny zmysł, który pozwala budować pozytywne pierwsze wrażenie. Odświeżacz nie może być zbyt intensywny, ani drażniący, dlatego zalecamy skorzystanie z profesjonalnych preparatów w odpowiedniej ilości. 

Profesjonalne odświeżacze powietrza

Kiedy warto zainwestować w profesjonalny odświeżacz powietrza? Przede wszystkim gdy:

  • Duże pomieszczenie lub duże biuro wymaga delikatnego nadania zapachu - szeroka gama nowoczesnych zapachów pozwala zbudować odpowiedni nastrój. Gama produktów jest odpowiednia zarówno do salonów sprzedaży, gabinetów kosmetycznych, sklepu, czy zakładu usług.
  • Nasze pomieszczenia są narażone na zanieczyszczenia powietrza, takie jak smog, kurz, dym papierosowy lub alergeny
  • Nasze pomieszczenia są narażone na intensywny ruch osób, co wpływa na jakość powietrza
  • Chcemy poprawić jakość powietrza w celu poprawy samopoczucia użytkowników pomieszczenia

Odświeżacze nie są zalecane w miejscach w których wydziela się odór (zapach tytoniu, inne nieprzyjemne zapachy) - tam rekomendowane są neutralizatory zapachów.

Cechy dobrego profesjonalnego odświeżacza powietrza Dobry profesjonalny odświeżacz powietrza powinien mieć następujące cechy:

  • Dużą wydajność - powinien być w stanie oczyszczać powietrze w dużych pomieszczeniach lub biurach
  • Szybkie dozowanie - znacznie ułatwia 
  • Dodatkowo może być skuteczny w usuwaniu zanieczyszczeń powietrza - musi mieć wtedy właściwości neutralizujące - powinien usuwać neutralizować smog i dym papierosowy
  • Jeżeli jest elektroniczny to w cenie będzie niski poziom hałasu - powinien działać cicho, aby nie przeszkadzać w pracy lub odpoczynku

Czym różni się profesjonalny odświeżacz powietrza od standardowego?

Profesjonalny odświeżacz powietrza różni się od standardowego przede wszystkim swoją wydajnością oraz skutecznością w usuwaniu zanieczyszczeń powietrza.  Oferta dozowników Freshtek OneShot opracowywana jest zadaniowo - to znaczy, że poszczególne preparaty powinny być używane zgodnie z ich przeznaczeniem.

Dobry produkt ma większą moc rozpylania i jest w stanie oczyszczać powietrze w dużych pomieszczeniach lub biurach.

Ważne jest także skoncentrowanie środka - pojemność pojemników ma znaczenie, gdy trzymamy ich kilka w magazynie, a ilość półek wcale się nie zmienia.

Jakie zapachy najlepiej sprawdzą się w łazience?

W łazience najlepiej sprawdzą się zapachy świeże i delikatne, które nie przytłoczą pomieszczenia. Dobrymi wyborami są zapachy cytrusowe, jak cytryna czy grejpfrut, a także zapachy kwiatowe, takie jak lawenda, jaśmin czy róża. Zapachy związane z naturą, jak mięta czy eukaliptus, mogą również przynieść odświeżenie powietrza w łazience.

Jakie zapachy najlepiej sprawdzą się w biurze

W biurze warto unikać zbyt intensywnych i przytłaczających zapachów, które mogą przeszkadzać w pracy. Najlepiej wybierać zapachy subtelne, ale jednocześnie odświeżające powietrze. W tym celu można wybrać zapachy cytrusowe, takie jak limonka czy pomarańcza, lub zapachy kwiatowe, jak lawenda czy jaśmin. Również zapachy związane z naturą, takie jak mięta czy eukaliptus, mogą wprowadzić do biura świeżość i odświeżenie powietrza.

pixelpixelpixelpixel