OSS spółka z o.o. kontakty

OSS spółka z o.o. ul. Siennicka 25, 80-758 Gdańsk
Godziny pracy: pn. - pt. od 8:00 do 16:00
Konto do wpłat: Bank: Pekao BP, nr konta: 05 1440 1345 0000 0000 0569 8596

       
Nikodem Waśniewski Dział handlowy 607 727 960 n.wasniewski@oss.com.pl
Anna Rocławska Dział handlowy
607 033 465 a.roclawska@oss.com.pl
Elżbieta Jarczyńska Dział handlowy 607 033 486
e.jarczynska@oss.com.pl
Adam Pszenny Kierownik działu handlowego 601 512 252 a.pszenny@oss.com.pl
Reklamacje     reklamacje@oss.com.pl
Maciej Lisek Przetargi 607 033 668 m.lisek@oss.com.pl
Adrian Narloch Specjalista ds. zakupów 609 851 251  a.narloch@oss.com.pl
Przemysław Wrzesiński
Kierownik magazynu 603 884 090 magazyn@oss.com.pl
Nadia Chekel
Księgowość 607 101 212 biuro@oss.com.pl
Magdalena Pietraszko Główna księgowa 793 767 397 biuro@oss.com.pl
Jacek Osip
Członek Zarządu
691 498 859 j.osip@oss.com.pl
Radosław Srokowski
Prezes Zarządu
601 22 11 32 r.srokowski@oss.com.pl
Jan Pettke
Radca Prawny
577 521 212 j.pettke@kancelariapettke.com

Mapa dojazdu

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel