OSS spółka z o.o. kontakty

OSS spółka z o.o. ul. Siennicka 25, 80-758 Gdańsk
Godziny pracy: pn. - pt. od 8:00 do 16:00
Konto do wpłat: Bank: Pekao BP, nr konta: 05 1440 1345 0000 0000 0569 8596

Danuta Kurowska Obsługa sklepu
internetowego
GSM: 607 727 960
tel.: (58) 765 90 81
fax: (58) 765 08 30
d.kurowska@oss.com.pl
Anna Węsierska a.wesierska@oss.com.pl
Reklamacje     reklamacje@oss.com.pl
Adam Pszenny
kierownik działu handlowego
Dezynfekcja i chemia
profesjonalna
GSM: 601 512 252 a.pszenny@oss.com.pl
Anna Rocławska (Nóżka) Dział handlowy, ofertowanie
GSM: 607 033 465 a.roclawska@oss.com.pl
Mirosława Pronobis Medycyna ogólna,
sprzęt jednorazowy
GSM: 607 033 596
tel.: (58) 765 90 82
fax: (58) 765 08 30
m.pronobis@oss.com.pl
Elżbieta Jarczyńska Medycyna ogólna,
opatrunki, laboratorium
GSM: 607 033 486
tel.: (58) 765 90 82
fax: (58) 765 08 30
e.jarczynska@oss.com.pl
Maciej Lisek Zamówienia publiczne GSM: 607 033 668 m.lisek@oss.com.pl
Adrian Narloch Specjalista ds. zakupów GSM: 609 851 251  a.narloch@oss.com.pl
Przemysław Wrzesiński
Kierownik magazynu
Logistyka i magazyn GSM: 601 802 247 magazyn@oss.com.pl
Danuta Rochewicz
Kierownik biura
Administracja tel.: (58) 524 30 33
fax: (58) 765 08 30
biuro@oss.com.pl
Magdalena Pietraszko Główna księgowa GSM: 793 767 397 biuro@oss.com.pl
Maciej Badaszek Dział IT GSM: 604 070 914 biuro@oss.com.pl
Jacek Osip
Prokurent
Udziałowiec
GSM: 691 498 859 j.osip@oss.com.pl
Radosław Srokowski
Prezes Zarządu
Udziałowiec
GSM: 601 22 11 32 r.srokowski@oss.com.pl

Mapa dojazdu

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixelpixelpixelpixelpixelpixel