Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Do tańszej wysyłki brakuje Ci:250 zł,
a do darmowej:450,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Probówki próżniowe (system zamknięty)

Tradycyjne probówki mają kształt walcowaty i wykonane są ze szkła. Sprzedawane u nas probówki wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Jest to bezbarwny, medyczny polipropylen, dzięki któremu są wytrzymałe i bezpieczne. Probówki wykonane z polipropylenu charakteryzują się bardzo dobrą odpornością termiczną, dzięki czemu są autoklawowalne. Tradycyjne probówki mają kształt walcowaty i wykonane są ze szkła.

Wszystkie probówki posiadają specjalne białe pole do opisu i skalę. Połączenie zakrętki z probówką gwarantuje niezawodne zamknięcie i szczelność.

Probówki zazwyczaj służą do pobierania i przechowywania krwi. Różnią się nie tylko kolorem nakrętki, ale głównie zawartością i tym, jakie badania można wykonać z każdej z nich.

Probówki próżniowe w ofercie sklepu Dezynfekcja24:

Zapraszamy do kontaktu z działem handlowym w celu doboru odpowiednich probówek do Państwa potrzeb.

( ilość produktów: 31 )

Probówka zaliczana jest do naczyń laboratoryjnych. Jest to mała, wąska rurka z zamkniętym dnem i nakrętką u góry.  

Poza podstawowym przeznaczeniem probówki mają, także inne różne zastosowania. Służą do przeprowadzania reakcji chemicznych. Wykorzystywane są w salonach kosmetycznych do przechowywania gotowych produktów czy półproduktów. W przemyśle spożywczym jako pojemniki do przechowywania mieszanek np. ziół. W florystyce do artystycznej prezentacji kompozycji kwiatowych czy jako naczynia do zakładania szklanych ogrodów.

W jednym miejscu znajdą Państwo szeroki asortyment wyrobów medycznych renomowanych producentów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

 

pixelpixelpixelpixel