Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

O firmie

O firmie - dezynfekcja24.com, OSS sp. z o.o.

Szanowni Państwo,

Dawno temu, w 1910 r. powstał Główny Warsztat Kolejowy Gdańsk-Trojan (Eisenbahn-Hauptwerkstatt Danzig-Troyl) – należący do największych zakładów przemysłowych Pomorza.

Dziś, wraz z naszą firmą jesteśmy częścią tego miejsca. Uczestniczymy w przywracaniu tego wyjątkowego zabytku do właściwego stanu i tworzymy nowoczesną firmę – jeden z pierwszych profesjonalnych sklepów internetowych w branży medycznej.


Od 2005. roku wiedza i doświadczenie naszych pracowników zapewniają wysoką jakość usług i gwarantują profesjonalną pomoc podczas zakupów. Dla naszych klientów tworzymy kompleksowe rozwiązania, które optymalizują ich wydatki. W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo wyłącznie sprawdzone preparaty, sprzęt, narzędzia i urządzenia wiodących producentów.

     
Magazyn  

Sklep internetowy www.dezynfekcja24.com jest zintegrowany z systemem zarządzania magazynem i sprzedażą. Informacje o dostępności produktów są synchronizowane co 20 minut.

     
Ekipa OSS  

Asortyment dostępny w sklepie to już ponad 4.000 pozycji. Cały czas pracujemy nad udoskonaleniem oferty. Nasi pracownicy i współpracownicy przygotowują opisy, fotografują, szkolą się i dobierają nowe produkty, tak aby możliwie jak najlepiej zaspokoić Państwa potrzeby.

     
Szybka dostawa  

Wiemy jak ważna jest terminowość dostaw. Dysponujemy własnym transportem, współpracujemy też z profesjonalną firmą kurierską.

GWARANTUJEMY, że Państwa zamówienie zostanie wysłane w czasie określonym na karcie produktu.

Aby proces zakupów przebiegał bezproblemowo zapraszamy do lektury poradników

Naszym klientom zapewniamy:

  • szybkie dostawy,
  • doradztwo oraz dobór rozwiązań,
  • profesjonalne szkolenia i wsparcie techniczne.

Do Państwa dyspozycji są materiały pomocnicze takie jak:

Współpracujemy z wieloma: szpitalami, jednostkami ochrony zdrowia, przychodniami weterynaryjnymi, gabinetami fryzjerskimi i kosmetycznymi, a także hotelami, restauracjami, pensjonatami i zakładami przetwórstwa rolno-spożywczego.
Realizujemy też dużo umów przetargowych; zachęcam do zapoznania się z naszymi referencjami.

Nasze osiągnięcia doczekały się artykułu opublikowanego przez Google. Zostaliśmy również zaproszeni do programu Google’s Growth Engine Ambassadors.
Według rankingu "Gepardy Biznesu" prowadzonego przez portal www.businessnow.pl w ciągu dwóch lat wartość rynkowa naszej firmy wzrosła o 610%. 
Nie wiemy jak można być jednocześnie: i gepardem, i gazelą, ale nam się udało. ;-) Redakcja Pulsu Biznesu zaprosiła nas na lutową galę wręczenia nagród "Gazele Biznesu".

Zapraszam do odwiedzenia naszej siedziby lub strony naszego sklepu

 

  Radosław Srokowski
Prezes Zarządu


ul. Siennicka 25, 80-758 Gdańsk
tel. 601 22 11 32, fax (58) 765 08 30

 

Spółka wpisana jest do rejestru przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy Gdańsk Północ,  VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr 0000228359, Kapitał zakładowy: 150 000, 00 zł. wpłacony w całości.  NIP: 957-090-27-21,  REGON 220011200

pixelpixelpixelpixel