Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Do tańszej wysyłki brakuje Ci:250 zł,
a do darmowej:
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

O firmie - dezynfekcja24.com, OSS sp. z o.o.

Szanowni Państwo,

Dawno temu, w 1910 r. powstał Główny Warsztat Kolejowy Gdańsk-Trojan (Eisenbahn-Hauptwerkstatt Danzig-Troyl) – należący do największych zakładów przemysłowych Pomorza.

Dziś, wraz z naszą firmą jesteśmy częścią tego miejsca. Uczestniczymy w przywracaniu tego wyjątkowego zabytku do właściwego stanu i tworzymy nowoczesną firmę – jeden z pierwszych profesjonalnych sklepów internetowych w branży medycznej.


Od 2005. roku wiedza i doświadczenie naszych pracowników zapewniają wysoką jakość usług i gwarantują profesjonalną pomoc podczas zakupów. Dla naszych klientów tworzymy kompleksowe rozwiązania, które optymalizują ich wydatki. W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo wyłącznie sprawdzone preparaty, sprzęt, narzędzia i urządzenia wiodących producentów.

     
Magazyn  

Sklep internetowy www.dezynfekcja24.com jest zintegrowany z systemem zarządzania magazynem i sprzedażą. Informacje o dostępności produktów są synchronizowane co 20 minut.

     
Ekipa OSS  

Asortyment dostępny w sklepie to już ponad 4.000 pozycji. Cały czas pracujemy nad udoskonaleniem oferty. Nasi pracownicy i współpracownicy przygotowują opisy, fotografują, szkolą się i dobierają nowe produkty, tak aby możliwie jak najlepiej zaspokoić Państwa potrzeby.

     
Szybka dostawa  

Wiemy jak ważna jest terminowość dostaw. Dysponujemy własnym transportem, współpracujemy też z profesjonalną firmą kurierską.

GWARANTUJEMY, że Państwa zamówienie zostanie wysłane w czasie określonym na karcie produktu.

Naszym klientom zapewniamy:

  • szybkie dostawy,
  • doradztwo oraz dobór rozwiązań,
  • profesjonalne szkolenia i wsparcie techniczne.

Do Państwa dyspozycji są materiały pomocnicze takie jak:

Aby proces zakupów przebiegał bezproblemowo zapraszamy do lektury poradników

Współpracujemy z wieloma: szpitalami, jednostkami ochrony zdrowia, przychodniami weterynaryjnymi, gabinetami fryzjerskimi i kosmetycznymi, a także hotelami, restauracjami, pensjonatami i zakładami przetwórstwa rolno-spożywczego.

Realizujemy też dużo umów przetargowych; zachęcam do zapoznania się z naszymi referencjami.

Nasze osiągnięcia doczekały się artykułu opublikowanego przez Google. Zostaliśmy również zaproszeni do programu Google’s Growth Engine Ambassadors.
Według rankingu "Gepardy Biznesu" prowadzonego przez portal www.businessnow.pl w ciągu dwóch lat wartość rynkowa naszej firmy wzrosła o 610%. 
Nie wiemy jak można być jednocześnie: i gepardem, i gazelą, ale nam się udało. ;-) Redakcja Pulsu Biznesu zaprosiła nas na lutową galę wręczenia nagród "Gazele Biznesu".

Zapraszam na stronę naszego sklepu lub do osobistej wizyty w naszej siedzibie. 

 

  Radosław Srokowski
Prezes Zarządu


ul. Siennicka 25, 80-758 Gdańsk

 

Spółka wpisana jest do rejestru przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy Gdańsk Północ,  VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr 0000228359, Kapitał zakładowy: 150 000,00 zł. wpłacony w całości.  NIP: 957-090-27-21,  REGON 220011200

pixelpixelpixelpixel