Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Do tańszej wysyłki brakuje Ci:250 zł,
a do darmowej:
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Neutralizatory zapachów - oraz produkty 2w1 dodatkowo odświeżające zapachy

Profesjonalne neutralizatory nieprzyjemnych zapachów, stosowane nawet w warunkach wysokich zanieczyszczeń. Linia produktów Good Sense oraz One Shot.

Wszystkie produkty 2w1 służą jednocześnie do odświeżania powietrza oraz neutralizacji zapachów. Zachęcamy do przejrzenia zapachów.

Zobacz także odświeżacze powietrza.

( ilość produktów: 16 )

Neutralizatory zapachów

Neutralizatory zapachów są szczególnie pożądane podczas pracy z lotnymi chemikaliami, związkami organicznymi które wydzielają nieprzyjemną woń.

W przeciwieństwie do odświeżaczy powietrza mają zdolność do wiązania lotnych cząstek zapachowych i neutralizowania ich.

Z uwagi na to, że odświeżanie powietrza, a neutralizacja zapachów to zwykle dwa odrębne tematy - wymagające zastosowania innych substancji chemicznych - środki te kupuje się zwykle osobno.

Polska firma Freshtek opracowała nie tylko ekskluzywne odświeżacze powietrza, ale też neutralizatory, które jednocześnie odświeżają.

W tym dziale znajdziecie państwo neutralizator zapachu dymu papierosowego One Shot Smoke Killer oraz kilka sprawdzonych zapachowych odświeżaczy i neutralizatorów - tzw. 2w1.

Są to niebanalne zapachy, dostosowane do nowoczesnego biznesu, przyjemne dla klientów i zarazem podkreślające atmosferę naszej przestrzeni.

W dodatku aerozole One Shot są bardzo funkcjonalne podczas pracy. Rozpylenie ich na powierzchni 200 metrów sześciennych wymaga od użytkownika jednej sekundy, a nie chodzenia po całym pomieszczeniu i rozpylania aerozolu.

Usuwanie przykrych zapachów z pomocą neutralizatorów

Usuwanie nieprzyjemnych zapachów ma szczególne znaczenie w miejscach, w których one notorycznie wracają.

Będą to domy opieki społecznej, sanatoria, szpitale, zakłady pracy, hotele, gastronomia, zakłady przetwórcze, czasem nawet biura.

Częstą sytuacją jest usuwanie dymu papierosowego w łazienkach - szczególnie gdy na obiekcie nie wolno palić tytoniu, ani opuszczać budynku (sanatoria, kolonie, domy opieki, budynki firmowe, kluby).

Do usuwania dymu papierosowego służy:

One Shot Smoke Killer

Do usuwania zapachu w kanalizacji, urządzeń i pomieszczeń sanitarnych (toalet) skuteczny będzie Good Sense Breakdown 5 L.

Dzięki zawartej w drzewem kultury bakterii zapobiega także przyszłemu powstawaniu fetoru.

Doskonale sprawuje się również do usuwania zapachu z wykładzin i dywanów.

Kolejny źródłem nieprzyjemnych zapachów jest oczywiście ludzkie ciało.

Zalecamy stosowanie pianek myjących oraz myjek do ciała szczególnie u osób obłożnie lub przewlekle chorych.

Warte uwagi są dwa produkty:

pixelpixelpixelpixel