Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Do tańszej wysyłki brakuje Ci:250 zł,
a do darmowej:450,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Orteza łokciowa w ofercie sklepu

Orteza łokciowa to specjalistyczny rodzaj opaski stosowany w celu stabilizacji i odciążenia stawu łokciowego. Jest istotna zwłaszcza w przypadku kontuzji, przeciążeń lub stosowana jako element rehabilitacji po operacji.

Silistab Epi to trwała orteza stawu łokciowego o anatomicznym splocie. Posiada strefy komfortu w rejonie nadkłykcia oraz silikonowe wkładki.

Tego rodzaju orteza łokciowa zmniejszająca ryzyko zapalenia ścięgien w rejonie nadkłykcia bocznego (łokieć teninisty). Więcej informacji w produkcie.

( ilość produktów: 6 )

Hurtownia sprzętu medycznego dezynfekcja24.com oferuje profesjonalne zaopatrzenie w środki higieniczne i  sprzęt specjalistyczny. Także wysokiej jakości ortezy. Firma z ponad 15-letnim doświadczeniem gwarantuje wysoką jakość oferowanych produktów, które wybieramy pod potrzeby naszych Klientów.

Różnorodność produktów
W asortymencie dezynfekcja24.com znajdują się nie tylko ortezy łokciowe, ale także szeroki wybór innych wyrobów medycznych, co czyni ją kompleksowym dostawcą w branży. Znajdziesz między innymi:

W ofercie ortez i stabilizatorów znajdziesz:

  • Ortezę łokciową
  • Ortezy stawu skokowego
  • Pasy ortopedyczne - lędźwiowo-krzyżowe
  • Ortezy nadgarstka i kciuka
  • Ortezy na kolano

 

Zobacz więcej w dziale Ortezy

 

Ortezy łokciowe oferowane przez sklep medyczny dezynfekcja24.com są doskonałym rozwiązaniem dla osób cierpiących na różnego rodzaju kontuzje stawu łokciowego, jak również dla tych, którzy pragną zapobiegać urazom w trakcie aktywności fizycznej, czy po zabiegach operacyjnych. Wśród wielu zalet tych urządzeń ortopedycznych należy wymienić stabilizację, którą zapewniają, pomagając w regeneracji i ochronie stawu.

Orteza na łokieć działa przez ograniczenie możliwości ruchu w stawie łokciowym

Jest to kluczowe zarówno w trakcie leczenia, jak i rekonwalescencji. Przykładem może być stabilizator łokcia, który jest nieocenionym wsparciem przy kontuzjach takich jak "łokieć tenisisty" czy "łokieć golfisty". Takie uszkodzenia wymagają często unieruchomienia stawu lub kontrolowanego ucisku, co jest możliwe dzięki regulacji kąta zgięcia i wyprostu, którą oferują modele ortez Thuasne.

Oferujemy stabilizatory na łokieć z systemem wewnętrznych pasów obwodowych zapewniających pewne przyleganie ortezy do kończyny i odpowiedni ucisk w okolicy łokcia.

Orteza ta została zaprojektowana tak, aby idealnie przylegać do dłoni oraz naturalnego kształtu łokcia, co zapewnia komfortowe zginanie i wyprostowanie przedramienia. Tworzywo, z którego została wykonana, jest delikatne dla skóry i umożliwia efektywną cyrkulację powietrza. Specyficzne uchwyty umieszczone u góry ortezy ułatwiają jej zakładanie.

Dzięki regulowanemu paskowi można łatwo zmieniać poziom nacisku, dopasowując go do indywidualnych potrzeb terapeutycznych. Orteza wyposażona jest w anatomicznie dopasowane silikonowe peloty. Materiał został starannie dobrane, aby gwarantować idealne dopasowanie do kończyny. Dzięki specjalnym wypustkom na pelotach poprawia się również propriocepcję. Wyraźne oznaczenia pomagają w prawidłowym ułożeniu ortezy na łokciu.

 

O naszej ofercie Ortez

Ortezy i stabilizatory dostępne w naszym sklepie medycznym są szczególnie polecane sportowcom i osobom aktywnym fizycznie, które są narażone na urazy stawu łokciowego.

Pamiętaj, że o wyborze odpowiedniego stabilizatora decyduje lekarz lub fizjoterapeuta, jednak warto sprawdzić naszą bogatą ofertę, która zawiera ortezy redresujące, które odciążają staw w przypadku urazów tkanek miękkich, oraz stabilizatory na łokieć, które wspierają leczenie kontuzji i złamań.

Dopasowanie ortez łokciowych jest kluczowe dla ich efektywności.

 W naszym sklepie oferujemy różne rozmiary produktów, które pomogą Ci dopasować ortezę do kończyny. Wiemy, że prawidłowa regulacja i kompresja jest ważna.

Należy także pamiętać o przestrzeganiu instrukcji użytkowania każdego produktu, aby zapewnić maksymalny komfort i bezpieczeństwo w trakcie noszenia.

Wszystkie oferowane przez nas produkty posiadają niezbędne certyfikaty i atesty, co potwierdza ich wysoką jakość. Dzięki temu nie zdziwisz się negatywnie podczas stosowania ortez.

Naszych klientów zachęcamy do zostawiania opinii, co nie tylko pomaga innym w wyborze, ale również pozwala nam na ciągłe doskonalenie naszej oferty. Zamówienie można złożyć szybko i łatwo za pomocą sklepu internetowego. Z kolei w razie pytań możesz się z nami skontaktować z pomocą formularza dostępnego na stronie internetowej, gdzie także znajduje się więcej informacji o polityce prywatności oraz szczegółach naszej oferty.

Krótko o produkcie:

Orteza stawu łokciowego Thuasne Silistab® Epi jest zaawansowanym stabilizatorem stawu łokciowego, który znajduje swoje zastosowanie w przypadkach takich jak zwichnięcie, przeciążenie czy zapalenie. Specyfika tej ortez łokcia to nie tylko usztywnienie, ale również możliwość regulacji i wspomaganie sprawności stawu, co jest istotne podczas rehabilitacji.

Silistab® Epi jest często określany jako stabilizator łokcia tenisisty, co nawiązuje do typowych kontuzji, jakie relatywnie często dotykają sportowców.

Wszystkie produkty są starannie wyselekcjonowane, aby zapewnić nie tylko leczenie, ale i komfort użytkowników. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą, gdzie każdy znajdzie rozwiązanie dostosowane do indywidualnych potrzeb.

 

Często zadawane pytania:

Jakie są zalety stosowania jednoosiowej szyny stabilizującej?

Jednoosiowa szyna stabilizująca oferuje skoncentrowane wsparcie dla określonego stawu, co jest szczególnie ważne w przypadku urazów wymagających unieruchomienia. Ergonomiczny uchwyt dłoniowy zapewnia wygodę i dopasowanie, a także pomaga w procesie rehabilitacji, umożliwiając stopniowe przywracanie sprawności kończyny.

W jaki sposób wybrane stabilizatory wspierają supinację i pronację?

Niektóre stabilizatory z naszej oferty są zaprojektowane tak, aby wspierać ruchy supinacji i pronacji kości ramiennej, co jest kluczowe po urazach czy operacjach. Dzięki specjalnym mechanizmom taki stabilizator zapewnia nie tylko usztywnienie, ale również kontrolowany i bezpieczny ruch w płaszczyźnie potrzebnej do rehabilitacji.

Czy Wasze stabilizatory są odpowiednie do użytku po zabiegach operacyjnych?

O doborze ortezy zawsze decyduje lekarz lub ortopeda. Wybór dokonywany jest z uwzględnieniem indywidualnych cech pacjenta. My zaś oferujemy specjalistyczne stabilizatory, które są odpowiednie do stosowania po zabiegach operacyjnych. Wyroby te zapewniają nie tylko stabilizację i unieruchomienie, ale także pozwalają na dokładne regulowanie kąta zgięcia i wyprostu, co jest ważne w trakcie leczenia pooperacyjnego. Wysoka jakość materiałów i technologie, takie jak system pasów obwodowych zapewniających pewne przyleganie ortezy, gwarantują maksymalny komfort i bezpieczeństwo użytkowania.

pixelpixelpixelpixel