Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Do tańszej wysyłki brakuje Ci:250 zł,
a do darmowej:
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Warunki handlowe i informacje o naszym sklepie internetowym - dezynfekcja24.com

Termin dostawy (stan na 15/07/2023 r.)

Przez ostatnie 12 miesięcy 98,52% zamówień zostało wysyłanych terminowo.
W razie jakichkolwiek problemów natychmiast kontaktujemy się z zamawiającym. Od początku listopada 2018 r. wszystkie sprawy związane z zamówieniami zostały uzgodnione w ciągu 1. dnia roboczego, z czego ponad 68% w tym samym dniu kalendarzowym.
Udzielamy GWARANCJI, że Państwa zamówienie zostanie wysłane w czasie określonym na karcie produktu.

Dla stałych odbiorców negocjujemy indywidualne warunki handlowe  

Jeżeli wartość Państwa zamówień przekracza 1000 zł. miesięcznie, prosimy o kontakt z działem handlowym w celu uzyskania wsparcia i oferty indywidualnej.

Jako hurtownia promujemy zamawianie opakowań zbiorczych. Takie zakupy są premiowane dodatkowym rabatem od 5 do 10%.

Zapytanie można również złożyć telefonicznie lub przesłać e-mailem.

Szpitale, ZOZ-y, jednostki budżetowe oraz  stali odbiorcy mają możliwość otrzymywania faktur z odroczonym terminem płatności.

Towar na zamówienie i dostępność
Od 19/04/2012 r. sklep internetowy jest w pełni zintegrowany z systemem zarządzania magazynem i sprzedażą. Informacje o dostępności produktów w naszym magazynie są synchronizowane co 20 min.

 Dostawa w drodze
Produkt, jest stale w naszej ofercie. Brak jest chwilowy i z całą pewnością towar został zamówiony i jest w drodze od dostawcy. Zapewniamy, że Państwa zamówienie zostanie wysłane w czasie określonym na karcie produktu. 
Produkt na zamówienie
Wszystkie produkty wystawione w sklepie są stale w naszej ofercie. Towar na zamówienie sprowadzimy  przy najbliższej dostawie, czyli zazwyczaj do 7. dni roboczych. Najczęściej są to 2-3 dni robocze. Stany magazynowe produktów na zamówienie nie są synchronizowane. W przypadku mebli czas oczekiwania może być dłuższy - do 30 dni.

Szukany produkt nie został odnaleziony? 

To wcale nie musi oznaczać, że nie mamy go w magazynie. Sklep internetowy jest młodszym bratem naszej hurtowni. Systematycznie wprowadzamy do niego kolejne produkty z naszej oferty. Ponieważ chcemy, aby prezentacja produktu była profesjonalna, musi zabrać to trochę czasu. Nie wahaj się przed zadaniem pytania. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

BESTSELLER 

Lista bestsellerów zawiera 12 pozycji i jest tworzona automatycznie na podstawie ilości zamówień na dany produkt. Lista jest prowadzona od 01/01/2012 r.
Nie ingerujemy w żaden sposób w jej zawartość, porządek produktów w strefie "Bestsellery" na stronie głównej jest losowy, a na liście - alfabetyczny.

POLECANE 

Na liście "polecane przez OSS" znajdziecie Państwo produkty, na które - naszym zdaniem - warto zwrócić uwagę.

 

Zapraszam do współpracy,

Radosław Srokowski  Radosław Srokowski
  Prezes Zarządu
  

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixelpixelpixelpixel