Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Do tańszej wysyłki brakuje Ci:250 zł,
a do darmowej:450,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
( ilość produktów: 7 )

Ortezy stawu skokowego. Wsparcie podczas trudnych kroków

Ortezy stawu skokowego to specjalne urządzenia ortopedyczne zaprojektowane, aby wspierać, stabilizować i ochraniać staw skokowy po urazie lub w czasie aktywności sportowej. Są one również stosowane w celu zapobiegania kontuzjom oraz przyspieszenia procesu rehabilitacji.

W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości ortezy Malleo Dynastab® marki Thuasne

Atuty ortezy stawu skokowego Malleo Dynastab® Thuasne z systemem BOA

  1. Zaawansowana stabilizacja: Orteza wyposażona jest w metalowe usztywnienie boczne, które gwarantuje wysoką stabilność stawu skokowego.
  2. System BOA: Umożliwia szybkie i precyzyjne dopasowanie nacisku, który utrzymuje się nawet podczas ruchu, poprawiając komfort noszenia.
  3. Komfort i dopasowanie: Anatomiczna budowa ortezy zapewnia komfort i idealne przyleganie, co umożliwia użytkowanie jej z większością rodzajów obuwia.
  4. Uniwersalność: Orteza pasuje zarówno na prawą, jak i lewą stopę, co zwiększa jej funkcjonalność.
  5. Wentylacja: Specjalny materiał trójwymiarowy zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza, zwiększając komfort użytkowania.
  6. Bezpieczeństwo dla skóry: Brak lateksu i neoprenu w składzie minimalizuje ryzyko podrażnień czy reakcji alergicznych.
  7. Wszechstronne zastosowanie: Orteza jest polecana przy zwichnięciach, stanach zapalnych, w terapii uszkodzeń ścięgna Achillesa, rehabilitacji oraz profilaktyce sportowej.
  8. Łatwość wyboru rozmiaru: Dostosowanie ortez do wielkości kostki jest proste dzięki łatwemu sposobowi mierzenia obwodu kostki.

Więcej na temat wyboru ortez stawu skokowego - jak wybrać dobrze

Szukając efektywnego wsparcia dla stawu skokowego, warto zwrócić uwagę na stabilizatory i ortezy, które zapewniają odpowiednią stabilizację, są kluczowe w przypadku kontuzji lub dolegliwości bólowych.

W naszym sklepie medycznym znajdziesz ortezy stawu skokowego Malleo Dynastab® marki Thuasne, które dostępne są zarówno w wersji z zaciskaczem BOA, jak i bez niego, oferując szeroki wybór dla każdego pacjenta.

Pamiętaj także, że wybór ortezy powinien wskazać Ci lekarz, a szczególnie zwrócić uwagę na parametry produktu, aby przyspieszyć leczenie, a nie pogłębiać urazu.

Orteza na kostkę Malleo Dynastab® - to nie tylko orteza stabilizująca staw skokowy, ale również wysoce elastyczny stabilizator, który dopasowuje się do kształtu nogi. Dzięki zastosowaniu nowatorskiego systemu wiązania BOA, każdy użytkownik może szybko i precyzyjnie sprawdzić oraz dopasować nacisk ortezy, co jest istotne przy skręceniach, czy w procesie powrotu do zdrowia po urazach.

Kiedy zalecana jest orteza stabilizująca staw skokowy

Elastyczny stabilizator stawu skokowego Malleo Dynastab® jest idealnym rozwiązaniem przy skręceniu, stanach zapalnych czy leczeniu nieoperacyjnym ścięgna Achillesa. Orteza ta, dzięki swoim właściwościom, może zastąpić tradycyjny gips, oferując jednocześnie większą komfortowość i mobilność. Dodatkowo, wykorzystanie przewiewnej dzianiny trójwymiarowej zwiększa komfort użytkowania poprzez lepszą wentylację, co jest istotne szczególnie w ciepłe dni.

Stabilizacja kostki

Stabilizator na kostkę wyposażony w metalowe usztywniacze, po obu stronach kostki, gwarantuje nie tylko odpowiednią stabilizację stawu, ale również pozwala na stopniową regulację kompresji. Dodatkowe paski pomagają w dokładniejszym dopasowaniu ortezy, co jest szczególnie ważne w przypadku złamań czy innych poważniejszych urazów.

Orteza kostki Malleo Dynastab® jest uniwersalna, co oznacza, że pasuje zarówno na prawą, jak i lewą stopę, co jest dużą zaletą dla osób potrzebujących wsparcia po obu stronach ciała. Elastyczna, a zarazem wytrzymała konstrukcja ortezy ułatwia jej zakładanie i sprawia, że można ją nosić z większością rodzajów obuwia, co jest znacznym udogodnieniem w codziennym życiu.

W przypadku, gdy szukasz odpowiedniego modelu ortezy, fizjoterapeuta lub specjalista w sklepie medycznym pomoże Ci wybrać odpowiedni stabilizator, zwracając uwagę na wielkość i rodzaj dolegliwości.

Orteza na staw skokowy Malleo Dynastab® jest łatwa w obsłudze i idealnie sprawdzi się zarówno w okresie rehabilitacji, jak i profilaktycznie podczas aktywności sportowej, zapewniając ochronę i pomagając w regeneracji po przeciążeniach.

Pamiętaj, aby przed zakupem odpowiednio zmierzyć obwód swojej kostki i skonsultować swój wybór z profesjonalistami, którzy proponują szeroką gamę

Więcej produktów znajdziesz w dziale Ortezy. Znajdują się tam m.in. ortezy i stabilizatory stawu skokowego oraz stopy.

Odwiedzając nasz sklep internetowy, możesz być pewny, że znajdziesz produkt, który pomoże Ci skutecznie przebyć drogę do pełnej sprawności i zdrowia.

Nie pozwól, aby dalsze kroki były utrudnione przez kontuzje - wybierz Malleo Dynastab® i zregeneruj swoje stopy oraz staw skokowy z najlepszymi dostępnymi na rynku wyrobami medycznymi sprawdzonej francuskiej marki Thuasne

 

Często zadawane pytania:

Jakie są główne funkcje ortezy stawu skokowego Malleo Dynastab®

Orteza stawu skokowego Malleo Dynastab® Thuasne ma za zadanie stabilizować, ochraniać staw skokowy oraz przyspieszać proces gojenia po urazie. Dzięki metalowemu usztywnieniu zapewnia ona wysoką stabilność, co jest istotne przy leczeniu kontuzji więzadła czy innych struktur stopy i stawu skokowego.

Czym różni się orteza z systemem BOA od tradycyjnego gipsu?

Elastyczny stabilizator stawu skokowego Malleo Dynastab® z systemem BOA pozwala na dokładną regulację kompresji i jest bardziej komfortowy niż tradycyjny gips. Umożliwia on także większą mobilność i lepszą wentylację, co jest kluczowe dla komfortu i procesu rehabilitacji.

Dla kogo polecany jest stabilizator stawu skokowego Malleo Dynastab®?

Stabilizator stawu skokowego Malleo Dynastab® polecany jest dla osób po skręceniach, stanach zapalnych, w terapii uszkodzeń ścięgna Achillesa oraz dla tych, którzy potrzebują wsparcia w profilaktyce sportowej.

Czy orteza kostki Malleo Dynastab® może być używana na obie kończyny dolne?

Tak, orteza kostki Malleo Dynastab® jest uniwersalna i może być stosowana zarówno na prawą, jak i lewą stopę, co jest znaczącym udogodnieniem i świadczy o jej ortopedycznej wszechstronności.

Jakie kroki należy podjąć, aby odpowiednio dobrać ortezę na staw skokowy?

Należy zmierzyć obwód kostki, a następnie skonsultować się z lekarzem lub specjalistą, aby wybrać odpowiedni rozmiar i typ ortezy na staw skokowy, który będzie odpowiadał potrzebom i specyfice urazu. Kolejnym krokiem jest wybór jakości produktu - wtedy zwraca się kolejno uwagę na parametry użytkowe, takie jak komfort dla skóry - niskie tarcie przy zachowaniu ucisku i stabilizacji, wytrzymałość produktu, odporność na czynniki zewnętrzne, oddychalność.

W jaki sposób orteza na staw skokowy Malleo Dynastab® przyczynia się do odzyskania sprawności?

Orteza na staw skokowy Malleo Dynastab® poprzez stabilizację i możliwość regulacji kompresji pomaga unieruchamiać część ciała, która wymaga leczenia, jednocześnie umożliwiając stopniowe przebycie drogi do pełnej sprawności, dzięki zachowaniu pewnego zakresu ruchu.

Czy orteza na staw skokowy jest komfortowa w użytkowaniu?

Tak, orteza Malleo Dynastab® została zaprojektowana z myślą o komforcie użytkownika. Zawiera trójwymiarową dzianinę zapewniającą odpowiednią cyrkulację powietrza oraz posiada system BOA, który umożliwia szybkie i precyzyjne dopasowanie nacisku, co zwiększa komfort noszenia, nawet podczas aktywności rehabilitacyjnej.

pixelpixelpixelpixel