Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Do tańszej wysyłki brakuje Ci:250 zł,
a do darmowej:450,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Środki czystości dla obiektów medycznych i niemedycznych - sprzęt ręczny oraz preparaty - Hurtownia chemii profesjonalnej

Spośród różnych metod, urządzeń i preparatów wybraliśmy te, które zdobyły sobie uznanie profesjonalistów. Wysokiej klasy produkty przeznaczone do sprzątania obiektów doceniają m.in. właściciele firm sprzątających, dyrektorzy placówek państwowych, eksperci do spraw BHP.

Nasza oferta jest skupiona wokół wydajnych i skutecznie działających preparatów, wysokiej jakości materiałów, które efektywnie czyszczą powierzchnie wykorzystując minimalny nakład sił pracownika.

Zastosowanie ich wszystkich pozwala zaoszczędzić energię oraz czas personelu sprzątającego, a także zmniejszyć koszty potrzebne na wymianę sprzętu i jego naprawy. Warto pamiętać, że koszty osobowe są wyższe od zakupu preparatów oraz sprzętu, dlatego należy dążyć do optymalizacji wydajności.

Oferta - Główne działy

sprzęt do sprzątania papiery i dozowniki

W każdym dziale znajdują się bardziej szczegółowe podgrupy. W razie trudności z wyborem skontaktuj się z działem handlowym, który pomoże wybrać dobrze.

Środki czyszczące:

linia produktów do sprzątania CIF OMO DOMESTOS

linia produktów Mediclean

linia produktów do sprzątania TASKI, CLAX, SUMA

odświeżacze powietrza

Sprzęt do sprzątania:

ścierki, gąbki, wózki, akcesoria do mycia podłóg do mycia okien odkurzacze
maszyny TASKI pompy, butelki, dozowniki worki na odpady i śmieci proszki do prania i dezynfekcji

Papiery i dozowniki

papiery rozwijane od zewnątrz, Matic, H1, czyściwa

papiery składane, ZZ, Xpress, H2, chusteczki, serwetki

papiery rozwijane od środka (centralnego dozowania), Reflex, M4, M3, M2, M1

papier toaletowy

 

( ilość produktów: 383 )

Czystość z profesjonalnymi środkami czystości z naszego sklepu internetowego

Oferujemy wybór profesjonalnych środków czystości. Wysokiej jakości produkty pozwalają zmniejszyć czas przeznaczony na liczne czynności manualne, a także zadbać o ergonomię pracy.

Nasza oferta opiera się na różnorodności, dzięki czemu utrzymujemy wysoką jakość i przystępne ceny.

Poniżej znajdziesz listę trzech zasadniczych działów:

Niezależnie od tego, czy sprzątasz dom, biuro czy miejsce publiczne, skuteczne środki czystości są niezbędne do utrzymania higienicznej czystości. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór produktów zgodnych z normami wymaganymi do stosowania w szpitalach i obiektach opieki zdrowotnej, a także przemyśle i gastronomii. Oferujemy też szereg skutecznych rozwiązań, które pomagają w utrzymaniu porządku.

Chemia gospodarcza - po pierwsze: czyścić z łatwością

Oferujemy gamę chemii gospodarczej, zarówno dla gospodarstw domowych, jak i profesjonalistów.

Przede wszystkim czyszczenie powinno być łatwe, a to obejmuje:

 • prostą i czytelną ulotkę
 • łatwą identyfikację produktów po opakowaniach
 • jasne ikony mówiące o przeznaczeniu produktu
 • środki muszą być proste w przygotowaniu i użyciu
 • bardzo ważna w całym procesie jest wydajność - odpowiada ona za wykorzystanie preparatu na większej powierzchni bez konieczności uzupełniania butelek, sięgania po zapasowy płyn 
 • kluczowe znaczenie ma moc czyszcząca preparatu - odpowiednia do usuwania typowych zabrudzeń, ale też nie za duża, aby nie uszkodzić powierzchni

Płyny do mycia naczyń, proszki do prania, środki do czyszczenia podłóg, albo preparaty do mycia szyb – wszystko, co niezbędne do utrzymania czystości w każdym obiekcie biurowym, hotelu, żłobku i in.

Profesjonalne środki czystości: mycie na najwyższym poziomie

Profesjonalne środki czystości z naszego sklepu internetowego są skuteczne i bezpieczne dla różnych powierzchni. Oferujemy m.in marki takie jak Diversey, Suma, Clax, Taski, Mediclean, które są gwarancją wysokiej jakości i skuteczności.

Oferujemy trzy zasadnicze grupy produktów:

 • Cif, Omo, Domestos - linia PRO Formula firmy Diversey to kompletna linia produktów profesjonlanych do czyszczenia powierzchni
 • Mediclean rodzima marka chemii profesjonalnej - kompletna linia produktów
 • Taski, Clax, Suma  - to rozwiązania najbardziej profesjonalne. Oferujemy tu wybrane produkty specjalistyczne odpowiadające specyficznym potrzebom użytkowników, zwykle związane z doczyszczaniem powierzchni lub jej konserwacją. Z oferty producentów wybraliśmy najczęściej kupowane produkty na polskim rynku.  

Chemia gospodarcza wymaga odpowiedniego doboru do powierzchni aby odnieść najwyższą skuteczność

Skontaktuj się z nami, pomożemy Ci wybrać produkty dostosowane do Twoich potrzeb

Jakie czynniki brać pod uwagę przy wyborze środków czystości

Przeznaczenie produktu

W naszej ofercie prezentujemy zwykle jeden środek przeznaczony do ściśle specjalistycznego zastosowania - np. czyszczenie grilla, czy zmiękczanie wody, a także kilka środków bardziej uniwersalnych - do czyszczenia wybranych powierzchni.

Jeżeli zatem szukasz specyficznego rozwiązania, odwiedź dział czyszczenia specjalistycznego

Rodzaj powierzchni
Jest to jeden z najważniejszych czynników do rozważenia. Niektóre środki czystości są przeznaczone do konkretnych powierzchni, na przykład do stali nierdzewnej, marmuru, szkła, glazury, czy drewna. Użycie niewłaściwego środka czystości może prowadzić do uszkodzenia powierzchni, albo nie przyniesie nam korzyści.

Skuteczność
Środek czystości powinien być skuteczny w usuwaniu brudu i plam na odpowiedniej powierzchni. Wracamy tu poniekąd do poprzedniego punktu - zbyt silny preparat będzie szkodliwy, zbyt delikatny nie doczyści materiału. Efektywność może zależeć od składników aktywnych zawartych w preparacie. Pod kątem skuteczności warto zajrzeć do ulotki, testów lub certyfikatów (jeżeli są dostępne) , albo zwrócić uwagę na opinie innych użytkowników.

Bezpieczeństwo
Niektóre środki czystości mogą być szkodliwe dla zdrowia lub środowiska. Sprawdź, czy produkt jest bezpieczny do użytkowania, zwłaszcza jeśli masz dzieci lub zwierzęta domowe. Upewnij się również, czy produkt nie jest szkodliwy dla środowiska. Przykładem niebezpiecznych połączeń jest na przykład używanie zamiennie aktywnego chloru z kwasami do usuwania kamienia. Powstają trujące opary, które mogą oszołomić pracownika, a nawet doprowadzić go do szpitala.

Certyfikaty i znaki jakości
Certyfikaty i znaki jakości mogą potwierdzić, że produkt spełnia określone standardy. Może to obejmować certyfikaty zgodności, znaki ekologiczne lub inne oznaczenia jakości. W określonych warunkach wymagane są stosowne certyfikaty - często w przemyśle, w ośrodkach zdrowia, ale też we wszystkich placówkach które nadzoruje sanepid - gastronomia, hotele, przedszkola, salony kosmetyczne i wiele innych.

Zapach
Zapach może być ważny, zwłaszcza jeśli jesteś wrażliwy na silne aromaty. Niektóre środki czystości mają silny, chemiczny zapach, podczas gdy inne mają delikatny, naturalny aromat. W kontekście zapachów nieprzyjemnych proponujemy produkty do odświeżania powietrza i neutralizacji zapachów.

 

Dobranie odpowiednich środki czystości do specyficznego zastosowania, to ważna kwestia. W naszym sklepie internetowym znajdziesz profesjonalne preparaty do czyszczenia i konserwacji, które pozwolą Ci utrzymać czystość w miejscach takich jak kuchnia, łazienka, czy toaleta, a także hole i salony sprzedaży. Podołamy także bardziej specyficznym wymaganiom wymagającym wysokiej jakości środków. Środki dezynfekcyjne znajdziesz w osobnym dziale menu: Higiena, dezynfekjca, sterylizacja

Starannie wyselekcjonowane, wysoce skoncentrowane lub naturalne składniki tych produktów pozwalają na skuteczne sprzątanie, a jednocześnie są bezpieczne dla użytkownika.

 

Jeśli jesteś przedsiębiorcą szukającym profesjonalnego sprzętu do utrzymania czystości w swoim obiekcie w naszej ofercie znajdziesz gąbki, rękawice, ręczniki papierowe, ściereczki, mopy, a także specjalistyczne myjki i akcesoria do sprzątania.

Krótko mówiąc, znajdziesz u nas wszystko, aby skutecznie wyczyścić kurz, utrzymać świeżość w łazience, kuchni, a także zadbać o czystość podłogi i sprzętu specjalistycznego.

Chemia profesjonalna i sprzęt gospodarczy

Obok standardowej oferty produktów do czyszczenia powierzchni znajdziesz  m.in. artykuły takie jak mydło, płyny do mycia, proszki do prania, środki do płukania, a także specjalistyczne środki. Proponujemy również akcesoria do sprzątania i sprzęt zużywalny, takie jak ręczniki papierowe, gąbki, ściereczki, czy rękawice gospodarcze.

Ekologiczne środki czystości

Coraz więcej osób szuka produktów ekologicznych. W zastosowaniu profesjonalnym jest to niestety trudne do osiągnięcia, objęte zgoła innymi wytycznymi, niż w przypadku produktów dla gospodarstw domowych.

Środki czystości – dostępne dla każdego

W naszej hurtowni online, dostępne są zarówno produkty do użytku domowego, jak i dla profesjonalistów. Oferujemy szeroki wybór produktów, które pomogą Ci utrzymać czystość w domu, biurze, a nawet w miejscach publicznych. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty!

 

Podsumowanie

Środki czystości odgrywają ważną rolę w utrzymaniu czystości zarówno w naszych domach, jak i miejscach pracy. Dzięki specjalistycznym preparatom, które znajdziesz w naszej ofercie, każde wnętrze będzie czyste i świeże co nie tylko świadczy o profesjonalizmie, ale też przyczynia się do utrzymania wysokiego standardu higieny.

Nasze środki czystości są starannie wyselekcjonowane, z bogatą ofertą preparatów o różnych formułach - od tych, które skutecznie usuwają osadzający się kurz i brud, po te, które specjalnie powstały do walki z trudnymi zabrudzeniami na urządzeniach.

 

Więcej porad odnośnie sprzątania obiektów i doboru środków czystości opisujemy w poniższych publikacjach:

Podział środków czystości

Preparaty dobiera się zależnie od powierzchni oraz wymogów higienicznych obiektu, który będzie sprzątany.

 • W ofercie proponujemy szeroką gamę preparatów do dezynfekcji powierzchni - zarówno szybkiej dezynfekcji, jak i dezynfekcji dużych powierzchni.
 • W menu po lewej stronie znajdziecie Państwo również katalog środków i sprzętów pod hasłem Sprzątanie obiektów.
 • Preparaty higieny pomieszczeń dzielimy na specyficzne obszary działania - mycie podłóg, ich konserwacja, zabezpieczanie; czyszczenie dywanów, mycie powierzchni ponadpodłogowych, mycie toalet.
 • Na sklepie internetowym znajdziecie Państwo również szeroki wybór sprzętu ręcznego: w asortymencie gąbki, ścierki, mopy, szczotki, szorowarki oraz akcesoria do nich (kije teleskopowe, uchwyty, wiadra, wózki).
 • Oferujemy także maszyny i odkurzacze. Część z nich sprowadzamy na zamówienie.
 • W ofercie znalazły się również profesjonalne linie firmy Diversey, taki jak Room Care oraz Business Solutions.
 • Uwagę zwrócą również odświeżacze powietrza.
 • W dziale higieny oferujemy szeroki wachlarz preparatów do mycia i dezynfekcji rąk wraz z dozownikami płynów.

Rabaty dla klientów korzystających z oferty środków czystości sklepu internetowego

Proszę pamiętać, że doceniamy relacje z naszymi klientami. Zamawiając cyklicznie za kwoty wyższe niż 400 zł możecie Państwo liczyć na dodatkowy rabat - proszę skontaktować się w tej sprawie z działem handlowym.

Zamówienia powyżej 350 zł będą dostarczane pod wskazany adres bez kosztów dostawy.

Polecamy również zajrzeć do działu promocji

Dla osób, które pragną zgłębić wiedzę na temat sprzątania powierzchni polecamy nasze poradniki odnośnie sprzątania

Więcej informacji:

pixelpixelpixelpixel