Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Do tańszej wysyłki brakuje Ci:250 zł,
a do darmowej:450,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
( ilość produktów: 78 )

Nasza oferta serwer operacyjnych / chirurgicznych dzieli się na serwety przeznaczone do konkretnych zabiegów, a także serwety o różnych parametrach:

  • z przylepcem, bez przylepca,
  • z otworem, bez otworu

Większość produktów sprzedawanych jest w wersji jałowej.

Serwety operacyjne jałowe

Sprzedawane u nas serwety operacyjne przeznaczone do użytku profesjonalnego.

Wykorzystuje się je podczas operacji chirurgicznych do zabezpieczania pola operacyjnego lub odsączania płynów ustrojowych znajdujących się w jego obrębie.

Wykonane są z różnych materiałów - zależnie od produkt.

Zwykle jest to połączenie włókniny z materiałem nieprzemakalnym, np folii polietylenowej odpornej na rozdarcie oraz absorbującej włókniny polipropylenowej.

Oferujemy:

Wszystkie produkty dostępne są w różnych rozmiarach – od 37 x 45 cm do 100 x 100 cm, a nawet 150 x 180 cm.
Produkty występują w opakowaniach jednostkowych lub zbiorczych. Każdy produkt został opisany w swojej karcie.

Serwety chirurgiczne sterylne - wyroby wysokiej jakości

W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo wysokiej jakości serwety chirurgiczne jednorazowe, sterylne.

To produkty spełniające wysokie normy obłożeń chirurgicznych i serwet. Niemal każda serweta operacyjna z grupy Raucodrape, czy Foliodrape przewyższa wymagane normy jakościowe pod kątem ochrony przed kontaminacją.

W naszej hurtowni medycznej znajdziecie Państwo też szeroką ofertę wyposażenia chirurgicznego - obłożenia operacyjnezestawy zabiegowe i operacyjne, a także narzędzia i szwy chirurgiczne

Zamówienie powyżej 500 zł jest odbarczone kosztem wysyłki.

Serwety chirurgiczne jednorazowe, jałowe to niezbędne produkty do prowadzenia zabiegów.

W zależności od przeznaczenia serwety chirurgiczne jednorazowe dostępne są w wielu rodzajach.

Popularnymi produktami będą:

  • serweta chirurgiczna gazowa z taśmą kontrastującą w RTG,
  • włókninowe serwety chirurgiczne sterylne z otworem lub bez otworu - nieprzemakalne, z warstwą folii. Otwory w serwetach przygotowuje się zależnie od potrzeb personelu.
  • serwety chirurgiczne jednorazowe z przylepcami lub bez – co pomaga ustabilizować serwetę na ciele lub złączyć kilka arkuszy w obłożenie o większej powierzchni.
  • serwety chirurgiczne sterylne z przylepcem nie przemieszczają się podczas zabiegu. To ważny aspekt prowadzenia długotrwałych operacji, podczas których może dojść do niepożądanych zdarzeń.

Serweta chirurgiczna - zastosowanie i rodzaje

Serwety chirurgiczne sterylne dostępne są w kilkunastu rozmiarach i występują w różnych wariantach.

Oferowane u nas serwety chirurgiczne jednorazowe firm Lohmann&Rauscher oraz Hartmann przede wszystkim ułatwiają wykonywanie codziennych obowiązków personelu medycznego.

Pakowane w sterylne i skompresowane opakowania są zabezpieczone przed kontaminacją, i można je bezpiecznie kompletować w większe pakiety.

Odpowiednie zestawy serwet chirurgicznych ułatwiają zbieranie płynów ustrojowych z obszaru pola operacyjnego. Warto podkreślić, że materiały wykorzystane w serwetach są antystatyczne, nie rwą się i nie pylą. A do tego zachowują elastyczność.

Odpowiednia jakość serwet podnosi komfort pracy specjalistów i pozwala im skupić się na zabiegu oraz zachowaniu sterylnych warunków pracy.

Jeżeli potrzebujecie Państwo pomocy podczas składania zamówień zapraszamy do zapoznania się z katalogiem produktów albo do kontaktu z działem handlowym.

Na marginesie chcemy dodać, że nie można u nas złożyć zamówienia przez telefon, ale nasi pracownicy chętnie pomogą w doborze produktów dostępnych na sklepie.

pixelpixelpixelpixelpixel