Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Do tańszej wysyłki brakuje Ci:250 zł,
a do darmowej:450,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Jednorazowe narzędzia chirurgiczne sterylne Peha Instrument (Hartmann)

W naszej ofercie znajdą Państwo produkty linii Peha Instrument firmy Hartmann. To stalowe narzędzia jednorazowe, które warto stosować wtedy, gdy dezynfekcja i sterylizacja są zbyt kosztowne.

Narzędzia jednorazowego użytku to pełnowartościowe instrumenty przeznaczone do wymagającej pracy. Od narzędzi wielokrotnego odróżniają się tym, że nie dezynfekuje się ich po użyciu, a utylizuje tak, jak odpady medyczne.

Gama towarów obejmuje przyrządy anatomiczne i chirurgiczne. Wyróżniamy:

igłotrzymacze jednorazowe sterylne Peha Instrument kleszczyki jednorazowe sterylne Peha Instrument nożyczki jednorazowe sterylne Peha Instrument pincety jednorazowe sterylne Peha Instrument

Zobacz wszystkie narzędzia chirurgiczne w naszej ofercie

Proszę też pamiętać, że dostępne w naszym sklepie internetowym produkty to jedynie część oferty. Na Państwa zamówienie jesteśmy w stanie sprowadzić inne artykuły producenta.

Właściwości narzędzi chirurgicznych Hartmann Peha-Instrument jednorazowego użytku

Są to produkty renomowanej międzynarodowej marki, tworzone zgodnie z najwyższymi standardami jakości i higieny. Znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach medycyny, tj. chirurgia i zabiegi medyczne.

Narzędzia jednorazowego użytku wykonane są z matowionej, szczotkowanej stali nierdzewnej. Dzięki indywidualnym sterylnym opakowaniom są zdatne do użycia przez 5 lat od daty produkcji. Matowa powierzchnia nie odbija światła w trakcie przeprowadzenia zabiegów.

Wysoka jakość metalu i produkcja zgodnie ze standardami ISO to gwarancja skuteczności, bezpieczeństwa i higieny.

Instrumenty spełniają rygorystyczne normy, dzięki czemu wspierają bezpieczne działanie personelu w świadczeniu wysokiej jakości opieki nad pacjentami oraz spełnianie najwyższych standardów branży medycznej.

Wykorzystane narzędzia Peha Instrument należy składować zgodnie z systemem gospodarki odpadami. Pełna oferta narzędzi jednorazowych znajduje się tutaj

Hartmann pęseta jednorazowa

Cechy charakterystyczne stalowych narzędzi jednorazowych Peha

Jednorazowe sterylne narzędzia medyczne należą do wyrobów medycznych przeznaczonych do jednokrotnego użytku. Dzięki temu zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa zarówno pacjentów, jak i personelu medycznego. Minimalizują ryzyku przeniesienia infekcji i zakażenia krzyżowego.

Możemy mieć pewność, że indywidualnie pakowane i fabrycznie nowe narzędzia są wolne od zanieczyszczeń. Eliminuje to konieczność mycia i sterylizacji przed użyciem. Dodatkowo, dostarczane w postaci gotowej do użycia, są łatwe w obsłudze i pozwalają zaoszczędzić czas.

  • Korzystanie z jednorazowych narzędzi niweluje także koszty utrzymania czystości. Z drugiej zaś strony więcej wysiłku wymaga stałe zamawianie dostaw i kontrolowanie stanów magazynowych narzędzi. Proszę również pamiętać, aby zamawiać narzędzia z wyprzedzeniem. Czasem zdarzają się sytuacje, że nawet w magazynach producenta nie ma już potrzebnych modeli.
  • Jak wspominaliśmy w artykule związanym z kosztami narzędzi jednorazowych, fabrycznie zapakowane narzędzia linii Peha mają 5-letni okres przydatności do użycia, natomiast wysterylizowane narzędzia wielorazowe należy użyć do 6 miesięcy po sterylizacji (wynika to z przepuszczalności pakietów).
  • Proszę również pamiętać o tym, że narzędzia wielorazowe należy wysterylizować przed użyciem, co dodatkowo podnosi ich początkową cenę.

Więcej informacji na temat kosztów dezynfekcji i sterylizacji narzędzi znajduje się w tekście pod tytułem: Porównanie cen narzędzi jednorazowych i wielorazowych

Instrumenty jednorazowe obejmują szeroki zakres produktów dostępnych dla użytkownika w wielu rozmiarach i kształtach, wykorzystywanych podczas różnych zabiegów medycznych, diagnostycznych i interwencji w gabinetach lekarskich.

Narzędzia sterylne jednorazowego użytku

Zastosowanie jednorazowych narzędzi Peha Instrument

W przypadku narzędzi medycznych jednorazowych wyróżniamy:

  • Kleszczyki medyczne - do usuwania ciał obcych i do manipulacji tkankami. Spotykane zarówno na oddziałach szpitalnych, jak i w kosmetologii i stomatologii.
  • Nożyczki chirurgiczne - należą do podstawowego wyposażenia sal zabiegowych. Używane są do przecinania tkanek, a także nici chirurgicznych. Umożliwiają precyzyjne cięcie w chirurgii ogólnej, dermatologii, stomatologii, czy nawet w szpitalu na oddziale ginekologicznym, podczas specjalistycznych zabiegów tj. przecięcie pępowiny.
  • Pincety jałowe - przydatne podczas zabiegów ambulatoryjnych do chwytania, manipulowania i przemieszczania struktur anatomicznych. Ten asortyment stosowany jest w medycynie ratunkowej, dermatologii, a także opieki nad ranami.
  • Igłotrzymacze (imadła) - pomagają w stabilizacji i utrzymaniu igły w odpowiednim miejscu podczas iniekcji, zakładania wenflonów i innych zabiegów punkcyjnych. Jest to istotny element podczas przeprowadzania zabiegu, zapewniający precyzję i zmniejszający dyskomfort pacjenta.

Narzędzia chirurgiczne jednorazowego użytku: nożyczki, pęsety, imadła, i inne instrumenty dostępne w sklepie medycznym

Aby odróżnić je od instrumentów wielorazowych wyroby medyczne jednorazowe są oznakowane:

narzędzia jednorazowe Hartmann

(wyrób jednorazowego użytku, nie sterylizować ponownie)

Jako dystrybutor jesteśmy również ciekawi Państwa opinii o ich użytkowaniu. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem.

Lista produktów kategorii: jednorazowe narzędzia chirurgiczne - dostępne na dezynfekcja24.com

 

f Polub nas na facebooku i bądź na bieżąco Wymieniaj punkty na nagrody

 

Podziel się swoim komentarzem z innymi

Polecane

pixelpixelpixelpixel