Darmowa dostawa od 500,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Narzędzia jednorazowe Peha Instrument firmy Hartmann.

Zastosowanie jednorazowych narzędzi chirurgicznych i anatomicznych Peha Instrument

Do oferty wprowadziliśmy narzędzia linii Peha Instrument firmy Hartmann. To stalowe narzędzia jednorazowe, które opłaca się stosować tam, gdzie dezynfekcja i sterylizacja są zbyt kosztowne.

Instrumenty jednorazowe Peha Instrument to pełnowartościowe narzędzia przeznaczone do wymagającej pracy, z tym że nie dezynfekuje się ich po użyciu, a utylizuje tak, jak odpady medyczne.

Gama towarów obejmuje przyrządy anatomiczne i chirurgiczne. Wyróżniamy:

igłotrzymacze jednorazowe sterylne Peha Instrument kleszczyki jednorazowe sterylne Peha Instrument nożyczki jednorazowe sterylne Peha Instrument pincety jednorazowe sterylne Peha Instrument

Proszę też pamiętać, że dostępne w naszym sklepie internetowym produkty to jedynie część oferty. Na Państwa zamówienie jesteśmy w stanie sprowadzić inne artykuły producenta.

Hartmann pęseta jednorazowa

Właściwości narzędzi jednorazowych Peha Instrument Hartmann

Zastosowanie narzędzi jednorazowych niesie z sobą kilka ułatwień:

  • Redukowane jest ryzyko rozprzestrzeniania się zakażeń na brudnych narzędziach.
  • Korzystanie z nowych, jednorazowych narzędzi upraszcza ich przygotowanie do użycia i niweluje koszty utrzymania w czystości. Z drugiej zaś strony więcej wysiłku wymaga stałe zamawianie dostaw i kontrolowanie stanów magazynowych narzędzi. Proszę również pamiętać, aby zamawiać narzędzia z wyprzedzeniem. Czasem zdarzają się sytuacje, że nawet w magazynach producenta nie ma już potrzebnych modeli.
  • Stała cena narzędzi jednorazowych pozwala łatwiej kontrolować budżet, bo wiemy, jaką kwotę na nie przeznaczamy. W przypadku narzędzi wielorazowych dochodzą jeszcze koszty dezynfekcji i sterylizacji. Wlicza się w to koszt czasu pracowników, cenę środków myjących i dezynfekujących oraz ponosi koszt eksploatacji aparatury przeznaczonej do sterylizacji. Może to sprawiać, że ciężej jest zapanować nad budżetem.
  • Jak wspominaliśmy w artykule związanym z kosztami narzędzi jednorazowych, fabrycznie zapakowane narzędzia linii Peha mają 5-letni okres przydatności do użycia, natomiast wysterylizowane narzędzia wielorazowe należy użyć do 6 miesięcy po sterylizacji (wynika to z przepuszczalności pakietów).
  • Proszę również pamiętać o tym, że narzędzia wielorazowe należy wysterylizować przed użyciem, co dodatkowo podnosi ich początkową cenę.

Więcej informacji na temat kosztów dezynfekcji i sterylizacji narzędzi znajdziecie Państwo w tekście pod tytułem: Porównanie cen narzędzi jednorazowych i wielorazowych

Narzędzia sterylne jednorazowego użytku

Jakie są właściwości użytkowe jednorazowych narzędzi chirurgicznych i anatomicznych?

Narzędzia są wykonane z wytrzymałej szczotkowanej stali o matowanej jedwabiście powierzchni, przez co nie odbijają światła. Materiał został skutecznie wysterylizowany przez nowe rozwiązania firmy Hartmann.

Narzędzia jednorazowe Peha Instruments były testowane przez lekarzy i pielęgniarzy. Doczekały się rekomendacji użytkowników w oparciu o współczesne wymogi sal zabiegowych, oddziałów szpitalnych i gabinetów specjalistycznych.

Jako dystrybutor jesteśmy również ciekawi Państwa opinii o ich użytkowaniu.

Narzędzia jednorazowe są zdatne do użycia przez 5 lat od daty produkcji.

Aby odróżnić je od instrumentów wielorazowych mają naniesiony znak wyrobu jednorazowego użytku:

narzędzia jednorazowe Hartmann

Wykorzystane narzędzia Peha Instrument należy składować zgodnie z systemem gospodarki odpadami. Pełna oferta narzędzi jednorazowych znajduje się tutaj

 

f Polub nas na facebooku i bądź na bieżąco Wymieniaj punkty na nagrody

 

Podziel się swoim komentarzem z innymi

Polecane

pixelpixelpixelpixelpixel