Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Do tańszej wysyłki brakuje Ci:250 zł,
a do darmowej:
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych oraz prawa naszych Klientów i potencjalnych Klientów

1.      Administratorem danych osobowych Klientów i potencjalnych klientów firmy OSS sp. z o.o. , a także Użytkowników serwisu www.dezynfekcja24.com jest OSS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdańsku ul. Siennicka 25, 80-758 Gdańsk, NIP: 957-090-27-21, REGON: 220011200, KRS: 0000228359 (dalej: "Spółka"). Dane kontaktowe Spółki: tel. (58) 765 90 81, adres e-mail dezynfekcja24@oss.com.pl. 

2.      W Spółce powołany został Inspektor Ochrony Danych z którym może się skontaktować pod adresem email: abi@oss.com.pl

3.      Aby skontaktować się z Administratorem Bezpieczeństwa Informacji lub Administratorem Systemu Informatycznego prosimy o kontakt pod adresem e-mail: dezynfekcja24@oss.com.pl

4.      Każdorazowo cel i zakres danych przetwarzanych przez Spółkę wynikają ze zgody Klienta lub przepisów prawa. Cel i zakres przetwarzania danych osobowych doprecyzowywane są w wyniku działań podejmowanych przez Klienta w Sklepie Internetowym, bądź stacjonarnym lub w ramach innych kanałów komunikacji z Klientem.

5.      Spółka przetwarza dane osobowe w celach:

 • Świadczenia usługi prowadzenia konta Użytkownika w serwisie dezynfekcja24.com w celu: pozyskania oferty handlowej, naliczenia rabatów, otrzymywania punktów programu lojalnościowego, składania kolejnych zamówień za pośrednictwem strony internetowej http://www.dezynfekcja24.com/  oraz https://dezynfekcja24.iai-shop.com/ Podstawą prawną przetwarzania danych jest wykonanie umowy,
 • Sprzedaży lub rezerwacji produktów oferowanych przez Spółkę -  podstawą prawną przetwarzania danych jest wykonanie umowy,
 • Kontaktowania się z Użytkownikiem w celach związanych ze świadczeniem usług lub w związku z pytaniami, które użytkownik przesłał do Spółki.
 • Marketingowych – podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Spółki – marketing własnych produktów i usług,
 • Rozpatrzenia reklamacji, dochodzenia i obrony w razie zaistnienia wzajemnych roszczeń - podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Spółki,
 • Księgowych i podatkowych,
 • Gwarancyjnych, rękojmii,
 • Stosowne dane związane z wykonaniem odpowiedniej umowy przetwarzamy również ze względu na czas przedawnienia roszczeń,
 • Dochodzenia roszczeń i obrona przed roszczeniami, również osób trzecich – w przypadku korzystania z większości funkcjonalności Sklepu Internetowego

6.      Wykorzystujemy szereg informacji o Użytkownikach w celach analizy naszych działań sprzedażowych i marketingowych, które są pseudonimizowane, tak, byśmy nie mogli rozróżnić poszczególnych osób. Dane te zbierane są z pomocą usług Google Analytics, Google Serach Console, Google Adwords.

7.      Podanie wymaganych danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne w celu zawarcia umowy ze Spółką. O udostępnieniu danych niewymaganych (np. daty urodzenia) decyduje Użytkownik serwisu.

8.      W szczególnych przypadkach Użytkownicy serwisu i klienci sklepu którzy z własnej woli przekażą informacje o swoim lub czyimś stanie zdrowia będziemy przetwarzać te dane w celach wyboru odpowiedniego leku lub wyrobu medycznego, czy innych odpowiednich środków z asortymentu hurtowni OSS sp. z o.o, albo w celu udzielenia merytorycznej odpowiedzi na pytanie handlowe lub związane z naszą działalnością. Na wyraźne życzenie osoby dane te mogą zostać przekazane do instytucji udzielającej nam merytorycznego wsparcia (producenta leku, specjalisty, lekarza) – w przeciwnym razie zostaną spseudonimizowane. Dane o stanie zdrowia będą przetwarzane do momentu zrealizowania celu ich przetwarzania.

9.      Publikując komentarze użytkownik naszego serwisu internetowego zgadza się na ujawnienie wszystkich informacji o sobie, które wskaże w treści i polu informacji o autorze. Te informacje będą dostępne publicznie. Na wniosek autora możemy usunąć komentarz lub może on dokonać tego samodzielnie.

10.   Dane osobowe przetwarzane będą przez okres niezbędny dla wykonania umowy, a po tym okresie dla celów i przez czas oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa lub dla zabezpieczenia ewentualnych roszczeń, lub do czasu cofnięcia udzielonej zgody (za wyjątkiem warunków czasu przechowywania danych opisanych w pkt. 5). Dane są także przechowywane aby zapobiegać nadużyciom i oszustwom. Dane osobowe zostaną usunięte na Państwa życzenie – prosimy zgłaszać to do naszych handlowców bądź do Inspektora Ochrony Danych pod email: abi@oss.com.pl. Ponadto dane są pseudonimizowane w celach statystycznych i archiwizacyjnych.

11.   IP Użytkowników naszej strony internetowej są zbierane do wyświetlania spersonalizowanych reklam w serwisach Google, sieci reklamowej Google, Facebook, reklam w poczcie elektronicznej G-mail. Jeżeli nie wyrażają Państwo na to zgody prosimy o wyłączenie w swojej przeglądarce internetowej zapisywania plików Cookies.

12.   Każdorazowo katalog odbiorców Danych Osobowych przetwarzanych przez Spółkę wynika przede wszystkim z zakresu usług z jakich korzysta Klient/Użytkownik. Katalog odbiorców danych wynika również ze zgody Klienta, lub z przepisów prawa, oraz doprecyzowywany jest w wyniku działań podejmowanych przez niego w Sklepie Internetowym. W przetwarzaniu Danych Osobowych w ograniczonym zakresie mogą brać udział partnerzy Spółki, w szczególności którzy technicznie pomagają sprawnie prowadzić Sklep Internetowy oraz dostarczać towary.

13.   Odbiorcami danych osobowych będą:

 • Pracownicy Spółki
 • Dostawcy i administratorzy programu księgowego Enova
 • Firmy świadczące usługi dostawy zamówionych produktów,
 • Banki i firmy za pomocą których można dokonać przelewu na rachunki naszej Spółki,
 • Współpracujący z nami przedstawiciele firm informatycznych i marketingowych, którzy wykonują usługi pomocy technicznej dla Użytkowników naszych sklepów internetowych

14.   Każdemu Użytkownikowi naszej strony internetowej oraz naszemu Klientowi, w zakresie wynikającym z przepisów prawa, przysługuje prawo do dostępu do swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do bycia zapomnianym, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W przypadkach, w których przetwarzamy dane osobowe do zrealizowania sprzedaży bądź usługi, która wymaga przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych możemy „usunąć” te dane dopiero po wykonaniu zleconej czynności.

15.   W przypadku wątpliwości związanych z przetwarzaniem danych osobowych każda osoba może zwrócić się do Spółki z prośbą o udzielenie informacji lub wiążących jej celów zależnych (np. udzielenia gwarancji, okresu księgowania itd.).

16.   Informujemy, że każdemu Użytkownikowi przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

17.   Podstawą prawną do przetwarzania Państwa danych osobowych jest Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016_679 z dnia 27 kwietnia 2017 r. Organem nadzorczym zaś jest: Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych


 

Informacje techniczne na temat bezpieczeństwa danych osobowych podczas użytkowania naszych stron internetowych

 

Jakie dane o Tobie zbieramy?

Dane zbierane podczas rejestracji
Abyś mógł skorzystać z niektórych funkcji naszego systemu będziesz musiał sie zarejestrować. Podczas rejestracji zapytamy Cię o Twój adres e-mail oraz hasło jakiego będziesz używał na naszej witrynie.

Dane zbierane podczas transakcji zakupu
Zanim będziemy mogli dokonać transakcji zakupu towaru w naszym sklepie zapytamy Ciebie o nazwę i dane firmy, imię, nazwisko, numer telefonu, oraz dane dotyczące formy płatności.

Dane zbierane automatycznie
Podczas Twojej wizyty na naszej stronie internetowej, automatycznie zbierane są dane dotyczące Twojej wizyty, np. Twój adres IP, nazwa domeny, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego, itp.

Dane zbierane, gdy kontaktujesz się z nami
Gdy kontaktujesz się z nami za pomocą strony internetowej, telefonu, poczty email, itp. przekazujesz nam swoje dane osobowe, np. imię, nazwisko, adres email, itp. Pamiętaj, że kontaktując się z nami decydujesz się na przekazanie nam swoich danych osobowych. Ich dalsze wykorzystanie będzie uzależnione od wykonania usługi lub sprzedaży.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane?

W żadnym wypadku nie będziemy sprzedawali danych zebranych o Tobie podmiotom trzecim.

Dane zbierane podczas rejestracji będą wykorzystane do umożliwienia Tobie zalogowania się do naszego systemu. Rejestracja jest obowiązkowa jeżeli chcesz dokonać zakupu.

Dane zbierana podczas transakcji zakupu będą wykorzystane w celu realizacji transakcji, w tym pobrania od Ciebie pieniędzy oraz wysłania Tobie zamówionego towaru. Twoje dane mogą w tym celu być przekazane firmie obsługującej transakcje płatnicze w celu obciążenia Twojej karty kredytowej. Firma ta nie będzie wykorzystywać tych danych w żadnym innym celu. Podanie tych danych jest obowiązkowe jeżeli chcesz dokonać zakupu.

Jeżeli zapisałeś się na nasz Newsletter, lub w inny sposób wyraziłeś zgodę na jego otrzymywanie, wykorzystamy Twoje dane w celu wysłania Ci naszego Newslettera. Zostaniesz zapytany, czy chcesz otrzymywać Newsletter podczas rejestracji.

Dane zbierane automatycznie mogą być użyte do analizy zachowań Użytkowników na naszej stronie internetowej, zbierania danych demograficznych o naszych Użytkownikach. Dane te są zbierane automatycznie o każdym użytkowniku i są pseudonimizowane.

Dane zbierane w trakcie korespondencji pomiędzy Tobą, a naszym serwisem będą wykorzystane wyłącznie w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie.

W przypadku naruszenia Regulaminu naszego serwisu, naruszenia prawa, lub gdy będą wymagały tego przepisy prawa, możemy udostępnić Twoje dane organom wymiaru sprawiedliwości.

W jaki sposób będziemy się z Tobą kontaktować?

Jeżeli dokonałeś transakcji zakupu towaru, możesz otrzymać od nas emaile dotyczące Twojej transakcji. Możemy również kontaktować się z Tobą telefonicznie, jeżeli będziemy mieli ważne informacje dotyczące Twojej transakcji.

Jeżeli zapisałeś się na nasz Newsletter, lub w inny sposób wyraziłeś zgodę na jego otrzymywanie, będziesz od nas otrzymywać drogą e-mailową nasz Newsletter.

W jaki sposób możesz poinformować nas o zmianie danych?

Po zalogowaniu się do systemu i wybraniu sekcji Dane, możesz wprowadzić zmiany lub usunąć swoje dane osobowe zbierane podczas rejestracji i używane do zalogowania się do systemu i wysyłki Newslettera. Danych użytych do transakcji zakupu nie możesz samodzielnie usunąć, ani zmienić, gdyż są one częścią rachunku lub faktury.

Wykorzystanie ciasteczek ("cookies")

Nasza strona internetowa korzysta z oprogramowania IAI-shop.com i może wykorzystywać ciasteczka, które służą identyfikacji Twojej przeglądarki podczas korzystania z naszej strony, abyśmy wiedzieli jaką stronę Ci wyświetlić. Ciasteczka nie zawierają żadnych danych osobowych.

Czym są pliki "cookies" i do czego są niezbędne?

Poprzez pliki "cookies" należy rozumieć dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, przechowywane w urządzeniach końcowych użytkowników przeznaczone do korzystania ze stron internetowych. Pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie użytkownika i odpowiednio wyświetlić spersonalizowaną dla użytkownika stronę internetową. "Cookies" są częścią protokołu HTTP używanego do komunikacji serwera internetowego z przeglądarką i składają się z: klucza określającego nazwę wartości, wartości i czasu życia po jakim przeglądarka powinna skasować plik "cookie". IAI nie ustawia cookie w sposób powodujący ich inną obsługę niż typowe przewidziane działanie w przeglądarkach internetowych.

Pliki "cookies" używane są w celu dostosowania zawartości stron internetowych do preferencji użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych. Używane są również w celu tworzenia anonimowych statystyk z wyłączeniem personalnej identyfikacji użytkownika.

Jakie typy cookies generuje system IAI-Shop.com?

Na stronach internetowych stosuje się dwa rodzaje "cookies" tzw. "sesyjne" oraz "stałe".

Cookies stałe - pozostają na urządzeniu użytkownika przez czas określony w parametrach plików "cookies" albo do momentu ich ręcznego usunięcia przez użytkownika.
Cookies sesyjne - pozostają na urządzeniu użytkownika, aż do wylogowania ze strony internetowej lub wyłączenia oprogramowania (przeglądarki internetowej). Tego typu cookies nie stosujemy w ramach standardowo ustawianych cookies.
Pliki "cookies" wykorzystywane przez zintegrowane przez sklep serwisy, najczęściej np. Google Analytics, w tym w szczególności użytkowników strony internetowej, podlegają ich własnej polityce prywatności.

Oprogramowanie IAI-Shop.com ustawia zazwyczaj następujące cookies:
"client" i "_IAI_AC" - są to cookie stałe z identyfikatorami sesji z czasem życia odpowiednio 1 dzień i 7 dni.
"page_counter" - licznik ilości obejrzanych podstron, który może być używany przez klienta do wbudowanych i własnych skryptów JavaScript wykonujących określone akcje (np. ograniczenie ilości wyświetlonych na raz reklam) z czasem życia 1 dzień.
"affiliate" - login klienta (partnera sklepu), który w ramach programu partnerskiego skierował użytkownika do sklepu i ustawiane tylko w takim przypadku z czasem życia 90 dni.
Jeżeli sklep korzysta z tzw. współdzielenia koszyka między sklepami w/w cookies ustawiane są również dla innych domen sklepu.

Czy pliki "cookies" zawierają dane osobowe?

Oprogramowanie IAI-Shop.com standardowo nie zapisuje danych osobowych w plikach "cookies".

Czy jest możliwe usunięcie plików "cookies"?

Standardowo przeglądarki internetowe domyślnie dopuszczają umieszczanie plików "cookies" na urządzeniu końcowym. Ustawienia te mogą zostać zmienione w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików "cookies" w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym przesłaniu na urządzenie użytkownika. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików "cookies" dostępne są w ustawieniach przeglądarki internetowej. Ograniczenie stosowania plików "cookies" uniemożliwi dokonanie zakupów internetowych i może zakłócić działanie niektórych opcji, w szczególności tych, które wymagają od użytkownika podjęcia jakiejś akcji zanim wyświetlona zostanie mu określona treść.

W jaki sposób zabezpieczamy Twoje dane osobowe?

Komunikacja między Twoim komputerem a naszym serwerem gdy zbieramy Twoje dane osobowe, jest zaszyfrowana z użyciem protokołu SSL (Secure Socket Layer). Dodatkowo nasze bazy danych zabezpieczone są przed wglądem osób trzecich.

Zmiany naszej polityki prywatności.

Zastrzegamy sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności na tej stronie.

data ostatniej publikacji: 24 maja 2018 r.

Kontakt

Firma zbierająca dane:

OSS spółka z o.o.

ul. Siennicka 25, 80-758 Gdańsk

NIP: 957-090-27-21, REGON: 220011200, KRS: 0000228359

W razie dodatkowych pytań dotyczących ochrony prywatności, prosimy o kontakt.

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixelpixelpixelpixel