Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Do tańszej wysyłki brakuje Ci:250 zł,
a do darmowej:450,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Rękawice nitrylowe dla mechanika – Nitrile Moto

O tym jakie rękawice nitrylowe wybrać do warsztatu jest wiele opinii. Z pozoru nadają się każde rękawice nitrylowe, lecz właściciele warsztatów docenią wyższą jakość w połączeniu z dobrą ceną.

W oparciu o opinie naszych klientów polecamy rękawiczki firmy Mercator Medical, które od kilkunastu już lat są produkowane zgodnie z wysokim standardem jakości. To przekłada się na powtarzalną wytrzymałość, dzięki temu rękawice się nie rwą i są odpowiednio grube, by chronić przed zanieczyszczeniami smarów i olejów.

Z ekonomicznego punktu widzenia dobra jakość rękawic (w połączeniu z dobrą ceną) dają właścicielom korzyści w postaci zaoszczędzonego czasu pracowników.

Wymiana uszkodzonych rękawic, problemy z ich zakładaniem, czy rozrywanie się już po wyjęciu z pudełka po prostu opóźniają wykonanie kolejnych zleceń. Nawet jeśli zmiana uszkodzonych rękawiczek zajmuje chwile, to należy podkreślić ile takich sytuacji zdarza się dziennie, tygodniowo, rocznie.

W większej skali problem wydaje się poważniejszy – warto wtedy rozważyć zakup lepszych rękawic, niż te które są dostępne w marketach, czy na serwisach aukcyjnych.

Wykorzystanie rękawic nitrylowych zwiększa higienę pracowników, zależnie od przydzielonych zadań może przyspieszyć pracę, a także ogranicza zużycie bardziej specjalistycznych rękawic roboczych.

Dodajmy, że rękawice nitrylowe chronią przed działaniem większości chemikaliów:

  • Ochrona przed rozpuszczalnikami          
  • Ochrona przed węglowodorami             
  • Ochrona przed kwasami i zasadami       
  • Ochrona przed alkoholami

praca w rekawiczkach

Polecane rękawiczki nitrylowe dla mechaników:

klasyczne rękawiczki nitrylowe

Nitrylex Classic (Nitrylex PF) 100 szt. rękawice nitrylowe

Klaszyczne rękawiczki nitrylowe – niebieskie. Dobrze dopasowują się do dłoni. Mają podwyższoną odporność względem tańszych modeli, lecz zachowują cienkie ścianki odpowiednie do precyzyjnej pracy.

czarne rękawiczki nitrylowe

Nitrylex PF BLACK (100 szt.) rękawice nitrylowe

Podobne jakością do powyższych klasycznych rękawic. Odróżnia je czarny kolor.

Rękawiczki nitrylowe dla mechaników

Ideall Nitrile MOTO - Rękawice nitrylowe dla mechaników 100 szt.

Czarne rękawice nitrylowe o grubych ściankach. Są odporne na przecieranie, pęknięcia i przecięcia materiału. Oferują ochronę przed smarami i olejami.

Są wytrzymałe, dzięki czemu można je wykorzystywać wielokrotnie.

Ścianki rękawic są grubsze, co zapewnia lepszą ochronę, ale może utrudniać bardzo precyzyjne prace.

Rękawiczki nitrylowe są dostępne w osobnym dziale.

Do specjalistycznych napraw polecamy asortyment marki WEICON zaprzyjaźnionego sklepu internetowego: https://www.cdrt24.com/

Podziel się swoim komentarzem z innymi

Polecane

pixelpixelpixelpixel