Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Surfanios

Surfanios to jeden z najpopularniejszych preparatów stosowanych w Ochronie Zdrowia

Jego głównym atutem jest stosowanie go do jednoczesnego mycia i dezynfekcji powierzchni. Niesie to oszczędność w postaci krótszego czasu pracy personelu sprzątającego oraz ułatwia zachowanie higieny. Na tym nie kończy się jego szerokie zastosowanie, bo choć jest produktem profesjonalnym, to jego cena nie jest wygórowana. Dzięki temu, Surfanios zyskał uznanie w wielu branżach.

Proszę pamiętać, że ostateczną cenę koncentratów zawsze wylicza się według ilości płynu potrzebnej do uzyskania roztworu roboczego. W przypadku Surfaniosa litr roztworu roboczego kosztuje ok. 0,125 zł.

Warto uwzględnić, że z 5 litrowego kanistra produktu otrzymamy 2000 litrów roztworu roboczego (400 L roztworu na 1 L koncentratu). W porównaniu z innymi preparatami liczba ta jest niekiedy dwu-, a nawet czterokrotnie większa.

Obecnie w sprzedaży dostępny jest Surfanios Premium

Surfanios występuje w opakowaniu 1 litrowym z funkcjonalnym dozownikiem przelewowym, który pozwala dokładnie odmierzyć potrzebną ilość koncentratu. Zapobiega to wykorzystywaniu nadmiernej ilości płynu. Większy kanister 5 litrowy, pozbawiony tego udogodnienia, jest bardziej ekonomiczny.

Surfanios Fresh Lemon

Zastosowanie Surfaniosa

Zastosowanie produktu nie kończy się na podłogach - dużych powierzchniach płaskich - oraz wykafelkowanych ścianach. Produkt Medilabu został zarejestrowany jako wyrób medyczny, co oznacza, że stosuje się go wobec wyrobów medycznych, takich jak szafki stojące w salach chorych, fotele zabiegowe, poręcze i ramy łóżek szpitalnych, wszelkich mebli medycznych - szaf, biurek, stojaków, stołków.

Oczywiście możliwości mycia blatów roboczych nie zastąpią szybkości działania i wydajności preparatów w spryskiwaczach przeznaczonych do dezynfekcji małych powierzchni.

Wspominaliśmy też o szerszym zastosowaniu produktu w branżach pozamedycznych. Tu z kolei Surfanios jest polecany nie tylko do powierzchni płaskich, ale również tych, które kontaktują się z żywnością (HŻ). Po przemyciu lub dezynfekcji tego typu powierzchni należy je przemyć wodą demineralizowaną. Wodą demineralizowaną należy również przemyć wszelkie powierzchnie, z którymi mają kontakt dzieci.

Surfanios można także stosować do dezynfekcji syfonów. Poleca się go stosować w przypadku problemów z Salmonellą i Legionellą. Ta druga występuje w wodzie, powoduje zapalenie płuc i ciężko ją wyplenić, bo trzeba podgrzać całą wodę w placówce, albo zakładać odpowiednie filtry. Stosowna profilaktyka związana z dezynfekcją powierzchni roboczych i podłóg znacznie zmniejsza zagrożenie bakterii.

 

Więcej informacji o produkcie znajdziecie Państwo w karcie towaru oraz ulotce producenta.

 

f Polub nas na facebooku i bądź na bieżąco Wymieniaj punkty na nagrody

 

Podziel się swoim komentarzem z innymi

Polecane

pixelpixelpixelpixel