Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Do tańszej wysyłki brakuje Ci:250 zł,
a do darmowej:
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Ostrza i skalpele chirurgiczne, trzonki i golarki

To grupa zawierająca produkty z ostrzami : golarki i skalpele. Oprócz tego w naszej ofercie znajdziesz jednorazowe i wielorazowe ostrza do skalpela i uchwyty. Są to niezbędne elementy w gabinecie zabiegowym, a także podczas operacji chirurgicznych. Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą narzędzi chirurgicznych na naszej stronie.

( ilość produktów: 50 )

Precyzyjne ostrza chirurgiczne i skalpele Swann Morton

Ostrza i uchwyty Swann-Morton to najwyższej jakości produkty chirurgiczne przeznaczone do precyzyjnych nacięć.

Dwustronne ostrza wykonane są ze stali węglowej. Szeroki wybór dostępnych rozmiarów pozwala na dostosowanie produktu do przeprowadzanego zabiegu. Sterylne ostrza Swann-Morton jednorazowego użytku sprzedawane są w opakowaniach po 100 sztuk, każde pakowane pojedynczo.

Wytrzymałe trzonki do mocowania ostrzy pozwalają na ich bezpieczne przytwierdzenie oraz pewne prowadzenie instrumentu przez lekarza. Wielokrotnego użytku, wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej odpornej na korozję. Uchwyt nr 3 jest kompatybilny z ostrzami od nr 10 do 15, uchwyt nr 4 jest przeznaczony do ostrzy od 18 do 25.

Zastosowanie: m.in. chirurgia ogólna, plastyczna, ginekologiczna, ortopedia.

Jednorazowe ostrza i wielorazowe skalpele chirurgiczne

W naszym sklepie oferujemy zarówno ostrza jednorazowe, jak i noże chirurgiczne wielokrotnego użytku. Dzięki materiałowi wykonania, jakim jest stal nierdzewna narzędzie po uprzedniej sterylizacji nadaje się do ponownego użycia. Natomiast dużą zaletą ostrzy jednorazowych umieszczanych w wielorazowej rękojeści jest ich sterylność. Po użyciu każde ostrze zostaje wymienione na nowe, nie ma konieczności sterylizacji całego instrumentu.

Szeroka oferta najwyższej jakości narzędzi chirurgicznych w atrakcyjnej cenie - sklep medyczny dezynfekcja24

Dostarczamy sprzęt i różnego rodzaju akcesorium szpitalne, wyposażenie gabinetów lekarskich i weterynaryjnych. W naszym sklepie internetowym specjalistyczne produkty z kategorii narzędzi chirurgicznych przeznaczone są wyłącznie do użytku profesjonalnego.

pixelpixelpixelpixel