Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Do tańszej wysyłki brakuje Ci:250 zł,
a do darmowej:
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Pincety (pęsety) w sklepie medycznym

Ze względu na swoje szerokie zastosowanie pensety to jedne z podstawowych narzędzi używanych przez personel medyczny w trakcie zabiegów. Wykonane są z wysokiej jakości materiału - stali chirurgicznej. Zapoznaj się z szeroką ofertą różnych modeli i kształtów penset dostępnych w naszym sklepie.

( ilość produktów: 68 )

Penseta medyczna - informacje o produkcie

Wyróżniamy dwie główne kategorie pincet: chirurgiczne i anatomiczne.

Pincety chirurgiczne (inaczej pęsety, szczypczyki) znajdują stosowane w chirurgii. Za pomocą ostro zakończonych końcówek z ze specjalnymi ząbkami umożliwiają precyzyjne chwytanie tkanek podczas zabiegów medycznych.

Pensety anatomiczne natomiast zakończone są gładko, z antypoślizgowym rowkowaniem na końcówkach. Służą do chwytania delikatnych tkanek, a także sprawdzają się w manipulowaniu małymi przedmiotami, jak np. szwy, waciki czy opatrunki.

Posiadają ergonomiczny uchwyt gwarantujący precyzję i pewny chwyt w dłoni podczas pracy operacyjnej i laboratoryjnej.

Produkty wielokrotnego użytku wykonane są z najwyższej jakości materiału odpornego na korozję, nawet w niekorzystnych warunkach w długim okresie czasu.

Zobacz pęsety (pincety) i inne narzędzia medyczne dostępne w naszym sklepie

Narzędzia medyczne przeznaczone są wyłącznie do profesjonalnego użytkowania. Nasza oferta zawiera doskonały wybór pęset pozwalających zarówno na wygodne usuwanie i manipulowanie obiektami, jak i cechujących się długą żywotnością.

pixelpixelpixelpixel