Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Do tańszej wysyłki brakuje Ci:250 zł,
a do darmowej:
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Raucodrape serwety i zestawy zabiegowe

wróć do działu serwety operacyjne

Oferujemy dwa zasadnicze rodzaje wyposażenia Raucodrape firmy Lohmann & Rauscher:

  • Uniwersalne zestawy obłożeń chirurgicznych
  • Zestawy obłożeń specjalistycznych
  • Serwety Raucodrape

W zakresie jakich operacji serwety Raucodrape są stosowane?

Największy asortyment dostępny jest oczywiście w chirurgii ogólnej. Będą to zestawy podstawowe, takie jak Raucodrape PRO i Raucodrape Smart

Wśród nich znajdziecie Państwo serwety o różnych kształtach, samoprzylepne lub z wycięciem.

Serweta samoprzylepna odpowiednia będzie do zabiegów chirurgicznych wymagających dłuższego manipulowania w obrębie pola operacyjnego.

Poza tym, w ofercie znajdują się serwety pediatryczne, stosowane w ginekologii lub urologii (polecane do pracy w okolicy krocza). Zestawy wykorzystywane w traumatologii i ortopedii. Ważnym działem obłożeń chirurgicznych są również serwety przeznaczone do neurochirurgii, otolaryngologii, okulistyki oraz chirurgii. Kolejną dziedziną asortymentu są serwety do kardiochirurgii oraz angiografii.

Zastosowane materiały

Większość serwet jest wykonana z dwuwarstwowego materiału chłonnego - włókniny polipropylenowej. Druga warstwa to odporna na rozdarcia i przesiąkanie folia polietylenowa.

Nieprzemakalne serwety ze zintegrowanymi osłonami stanowią podstawowy skład zestawu chirurgicznego. Duże rozmiary o dobrych właściwościach obłożeniowych i odpowiedniej fakturze materiału zapewniają komfort podczas zabiegu i minimalizowanie ryzyka kontaminacji oraz infekcji.

Obłożenia są również odpowiednie do zabezpieczania wyposażenia, przyrządów medycznych. Mogą być używane by zabezpieczyć stolik zabiegowy, albo kończyny dolne.

Serwety z kolei zabezpieczają pole zabiegowe.

Przewidywany czas dostawy produktów opisany jest przy każdym produkcie.

( ilość produktów: 17 )
pixelpixelpixelpixel