Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Do tańszej wysyłki brakuje Ci:250 zł,
a do darmowej:450,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kompleksowa oferta wyposażenia medycznego

Hurtownia medyczna dezynfekcja24.com

Oferujemy kompleksowe wyposażenie medyczne składające się z oferty sprawdzonych producentów. Nasi specjaliści pracują nad wyborem środków skutecznych i efektywnych dla Państwa potrzeb i budżetu.

Sklep internetowy jest młodszym bratem naszej hurtowni medycznej, lecz z jego pomocą ułatwiamy Wam wybór odpowiednich produktów.

Poza towarami proponujemy:

  • Uczestnictwo w programie lojalnościowym, w którym za kolejne zakupy otrzymujecie Państwo punkty na swoim koncie. Można je następnie wymienić na asortyment dostępny w sklepie internetowym;
  • Możliwość otrzymania faktur z odroczonym terminem płatności dla szpitali, ZOZ-ów, jednostek budżetowych oraz dla naszych stałych odbiorców;
  • Rabat 5% dla klientów składających comiesięczne zamówienia w kwocie powyżej 700 zł. W tej sprawie prosimy skontaktować się z działem lub opiekunem handlowym;

Materiały informacyjne dostępne w hurtowni medycznej

Oprócz asortymentu proponujemy:

plany higieny poradniki promocje bestsellery

Popularne działy asortymentu hurtowni internetowej

cały asortyment znajdziecie Państwo w menu po lewej stronie (na komputerach) lub u góry w menu (na smartphonach)

Dezynfekcja rąk higieniczne mycie rąk Dezynfekcja dużych powierzchni Dezynfekcja małych powierzchni
narzędzia jednorazowe sterylne narzędzia wielokrotnego użytku ze stali nierdzewnej Rękawice diagnostyczne Odkażanie
strzykawki igły Opatrunki Odzież medyczna

Informacje o hurtowni medycznej OSS sp z o.o.

Firma istnieje od 2004 r., w 2012 r. wystartował nasz sklep internetowy. Od tego czasu jest w pełni zintegrowany z systemem zarządzania magazynem i sprzedażą. Informacje o dostępności produktów w naszym magazynie są synchronizowane co 20 minut.

Spośród wszystkich towarów najszersza jest oferta preparatów do dezynfekcji skóry rąk oraz wszelkich powierzchni. Kolejnym istotnym działem jest higiena osobista, a zaraz obok niej bezpieczeństwo pracowników. Na myśl przychodzą to głównie rękawiczki medyczne i i różnej maści odzież ochronna.

Oferujemy sprzedaż sprzętów i akcesoriów niezbędnych do codziennej pracy, jak chociażby sprzęt jednorazowego użytku (igły, kaniule, strzykawkiprobówki itd.), wyposażenie medycyny ogólnej, a także urządzenia specjalistyczne związane z konkretnymi dziedzinami leczenia.

Na stronie naszego sklepu internetowego znajdziecie państwo bogaty dział chirurgii. Oferujemy kompletny zestaw narzędzi chirurgicznych, obłożeniaopatrunki i różne potrzebne preparaty.

Aby ułatwić wyszukiwanie asortymentu otworzyliśmy dział Planów higieny. Można tam zebrać preparaty odpowiednie do dezynfekcji i czyszczenia rozmaitych powierzchni.

Polecamy: Plan higieny szpitala

Hurtownia medyczna OSS sp. z o.o.

Warto dodać, że nasza oferta stale się rozwija. Podejmujemy współpracę z kolejnymi firmami i specjalistami, którzy doradzają nam w zakresie sprzedaży środków dla mniej popularnych specjalizacji. Tutaj można wymienić zaopatrzenie dla salonów kosmetycznych, gabinetów tatuażu, klinik weterynaryjnych, przedszkoli i żłobków, a także bardziej wyspecjalizowanych ośrodków jak domy opieki społecznej i hospicja.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi referencjami, które mogą poświadczyć nasze bogate doświadczenie w doborze środków i sprzętu. W swojej pracy jesteśmy otwarci zarówno na klientów składających zamówienia na pojedyncze towary oraz kompleksowo się u nas zaopatrujących.

Wszystkie sprzedawane przez nas towary mają atesty spełniające polskie i unijne normy. Nie zdecydowaliśmy się na wprowadzenie do oferty różnych chętnie reklamowanych zamienników, których naszym zdaniem skuteczność działania była w wątpliwa.

Oprócz preparatów i sprzętu nasza hurtownia medyczna pozwala na zakup produktów większych gabarytów. W grę wchodzą tutaj meble medyczne

W ramach działania naszej hurtowni Medycznej w internecie proponujemy darmową dostawę od zamówienia powyżej 500 zł brutto, jeżeli państwa zamówienia przekraczają wysokości 700 zł miesięcznie prosimy o kontakt z przedstawicielem handlowym, który zaproponuje państwu stosowne rabaty.

dezynfekcja24.com

Pozdrawiamy,

Zespół OSS sp. z o.o.

kontakt

 

f Polub nas na facebooku i bądź na bieżąco Wymieniaj punkty na nagrody
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixelpixelpixelpixel