Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Do tańszej wysyłki brakuje Ci:250 zł,
a do darmowej:
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Serwety foliowo-włókninowe

wróć do działu serwety operacyjne

Dostępne rodzaje serwet wg materiału:

Oferujemy serwety dwuwarstwowe złożone z folii polietylenowej i polipropylenowej włókniny.

Jakoś wyrobów przewyższa wymaganą normę PN-EN 13795.

Obie warstwy serwet są ze sobą ściśle złączone, dzięki czemu chłoną wysięk, który pozostaje w obrębie serwety i nie rozlewa się, a jednocześnie zabezpieczają przed zalewaniem chronionego obszaru i kontaminacją.

Produkty spełniają normę PN-EN 13795

Folia jest odporna na rozdarcie, a materiał włóknikowy się nie strzępi, jego drobiny nie unoszą się w powietrzu.

Dobór serwet foliowo-włókninowych zależny jest od indywidualnych preferencji personelu. Serwety mogą być także wykorzystywane do zabezpieczania zabiegów w gabinetach lekarskich i gabinetach zabiegowych.

Na salach operacyjnych dobierane są zestawy obłożeń lub zestawy serwet chirurgicznych. Polecamy Państwu korzystać z gotowych zestawów lub samodzielnie kompletować potrzebne materiały.

Oferujemy serwety do licznych zastosowań, w tym produkty do chirurgii ogólnej, serwety pediatryczne, ginekologiczne, serwety do angiografii, serwety ortopedyczne i in.

Warstwa folii nieprzemakalnej chroni obszar przed kontaminacją, zapewniając najwyższy poziom ochrony na sali chirurgicznej. Dostępne warianty serwet znajdziecie Państwo również w innych działach naszej oferty, w kategorii serwety operacyjne

( ilość produktów: 14 )
pixelpixelpixelpixel