Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Do tańszej wysyłki brakuje Ci:250 zł,
a do darmowej:450,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Lusterka laryngologiczne i stomatologiczne

To podstawowe narzędzia diagnostyczne stosowane do polepszenia widoczności trudno dostępnych miejsc podczas badania diagnostycznego jamy ustnej. W naszym sklepie dostępne są lusterka krtaniowe oraz stomatologiczne w różnych rozmiarach, jedno- i wielorazowe.

( ilość produktów: 37 )

Lusterka laryngologiczne i stomatologiczne stosowane w diagnostyce

Instrumenty te stosowane są głównie podczas badania stanu jamy ustnej i górnych dróg oddechowych przez laryngologów i stomatologów. To wyposażenie służące do kontroli i diagnostyki miejsc trudno dostępnych dla oka. Pozwalają poszerzyć pole widzenia lekarza podczas zabiegów.

Gładkie krawędzie lusterka obniżają ryzyko uszkodzenia pacjenta. Dzięki ergonomicznej rączce lekarz komfortowo chwyta lusterko i ogląda dokładnie wybrany element jamy ustnej, gardła, czy krtani. Różne wielkości i średnice pozwalają na dobre dopasowanie narzędzia do badanego fragmentu ciała.

Instrumenty wielokrotnego użytku, niesterylne, zostały wykonane ze stali chirurgicznej. Są przeznaczone do sterylizacji.

Produkty jednorazowe, sterylne, plastikowe są wykorzystywane w sytuacjach, gdy nie mamy możliwości sterylizacji narzędzi w autoklawie.

Sprawdź produkty kategorii medycznej w naszym sklepie

Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi produktami z kategorii narzędzi medycznych w naszym sklepie internetowym. Gwarantujemy atrakcyjne ceny. Zachęcamy firmy do kontaktu z działem handlowym w celu przesłania oferty indywidualnej.

pixelpixelpixelpixelpixel