Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Do tańszej wysyłki brakuje Ci:250 zł,
a do darmowej:450,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Ciśnieniomierze Rossmax - opis modeli i porównanie cen

Do sklepu internetowego wprowadziliśmy ciśnieniomierze marki Rossmax. Urządzenia odznaczają się wszystkimi potrzebnymi funkcjami, odpowiedzialnymi za precyzję pomiaru i komfort użytkowania. Przeznaczone są zarówno do domowego, jak i klinicznego użycia.

Ciśnieniomierze Rossmax wyposażone są w technologię Real Fuzzy. Odpowiada ona za optymalne napełnianie mankietu powietrzem. W efekcie mankiet jest napełniony tak, by dokładnie dokonać pomiaru oraz nie uciskać ramienia pacjenta.

Spośród oferty ciśnieniomierzy Rossmax do wyboru są wersje zapisujące do 120 ostatnich pomiarów dla dwóch użytkowników ciśnieniomierza, a także możliwość używania ich przez gościa (bez zapisywania wyniku i ingerencji w pozostałe wyniki). Te funkcje znajdziemy w ciśnieniomierzach Rossmax X3 oraz CF 701k.

Kliknij w obrazek aby zapoznać się ze szczegółowymi właściwościami.

Ciśnieniomierz Rossmax X3 Ciśnieniomierz Rossmax CF 701 K- Korotkoff Ciśnieniomierz automatyczny Rossmax X1 + zasilacz

Rossmax X3 z zasilaczem

cena: ok. 136 zł

Rossmax CF 701 K (Korotkoff)

cena: ok. 165 zł

Rossmax X1 z zasilaczem

cena: ok. 108 zł

To ciśnieniomierz wyposażony w funkcję automatycznego pompowania mankietu bez nadmiernego ucisku ramienia, zachowuje w pamięci 120 ostatnich pomiarów dla dwóch osób. Mankiet 24-40 cm. Do pomiaru ciśnienia wykorzystywana jest cyfrowa metoda Korotkoffa.
Wykrywa nieregularną pracę serca (IHB), ma wskaźnik ryzyka nadciśnienia. Zachowuje pamięć 120 pomiarów dla 2 użytkowników.
Ciśnieniomierz wyposażony w funkcję automatycznego pompowania mankietu bez nadmiernego ucisku ramienia, zachowuje w pamięci ostatni pomiar. Mankiet 24-40 cm.

 

Warto wspomnieć jeszcze o technologii pomiaru Korotkowa.  Stanowi ona połączenie metody oscylometrycznej oraz osłuchowej Korotkowa. W praktyce otrzymujemy mankiet wyposażony w dwa czujniki - czujnik ciśnienia i czujnik dźwiękowy - które ze sobą ściśle współpracują. Do pomiaru ciśnienia dochodzi za pośrednictwem analizy oscylacji i odgłosów Korotkowa. Tego typu pomiar jest szczególnie skuteczny dla pacjentów w stanie ciężkim. W połączeniu z technologią Real Fuzzy opisywanej wyżej użytkownik ciśnieniomierzy Rossmax otrzymuje komfortowe napełnienie mankietu i dokładny pomiar ciśnienia tętniczego.  Więcej na temat samej metody pomiaru ciśnienia Korotkowa możecie Państwo przeczytać w publikacji UWM.

Ciśnieniomierze Rossmax są odpowiednie do profesjonalnego badania ciśnienia pacjentów

Dokładne pomiary pozwalają nie tylko ocenić kondycję pacjenta, ale też zadbać o jego komfort psychiczny. Niedokładność badania zagraża bagatelizowaniem problemów zdrowotnych, albo prowadzi nawet do paniki. Ciśnieniomierze Rossmax zostały przetestowane klinicznie i pozytywnie zatwierdzone przez uprawomocnione protokoły Europejskich, Niemieckich oraz Brytyjskich Towarzystw Badania Nadciśnienia.

 

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixelpixelpixelpixelpixel